לתוכנה שלי דרוש ספר פתיחות טוב יותר

aaa123

Member
לתוכנה שלי דרוש ספר פתיחות טוב יותר

הנה העתק מהודעה שניסיתי לכתוב בפורום של האיגוד ללא הצלחה(שביקשתי להציג את ההודעה קיבלתי הודעת שגיאה ,וברגע זה אני מקבל הודעת שגיאה אם אני מנסה להכנס ללינק של הפורום של האיגוד). התוכנה שלי Movei משתתפת בליגה של תוכנות winboard. ראו http://wbec-ridderkerk.nl/index.html היא הגיעה למקום הרביעי בליגה השניה שמבטיח מבחנים לעליה לליגה הראשונה שהיא למעשה הליגה השניה (הראשונה באמת היא הPrem division). ניתן לעשות קליק על המילה download ולהוריד את התוכנה שלי כמו תוכנות רבות אחרות(אם כי לא ניתן להוריד את הגירסה שהשתתפה בליגה שהיא קצת טובה יותר מהגירסה החופשית האחרונה שאפשר להוריד). בין היתר יש לתוכנה שלי ספר פתיחות קטן עם פורמט די פשוט עבור לבן ועבור שחור כך שאנשים יכולים להוסיף מסעים לספר הפתיחות באופן ידני. אני לא מתכנן לשנות את הפורמט בזמן הקרוב. דו קרב המבחן שהוא דו קרב של 10 משחקים יהיה רק עוד קרוב לחודשיים כך שאם יש שחקנים או שחקניות שמעוניינים לכתוב לה ספר פתיחות גדול יותר אז אפשר לשלוח לי אימייל בנושא. אני מוכן לשלוח את הגירסה האחרונה לאלו שמעוניינים לכתוב לה ספרי פתיחות כך שהם יוכלו לבדוק אם ספרי הפתיחות שהם כותבים מתאים לסגנון שלה(אני מתכנן לשפר את התוכנה יחסית לרמה שלה היום אבל עיקר השיפורים יהיו כנראה בתחום הסיום ,ואני לא מניח שהסגנון שלה ישתנה משמעותית).

סבבה!

אורי! אולי ראית אותי בפורום האיגוד, שמי שם הוא רוני14! אני אומנם ילד, אבל אני מוכן לעזור לך ככל יכולתי! תשלח לי דואר ל[email protected] עם הפרטים ונדבר! נ.ב אם יש לך איי סי קיו אז תוסיף אותי! שלי הוא:123934680

למעלה