לתת-יד למען ילדים ונשים בסיכון...

ביילי_007

New member
לתת-יד למען ילדים ונשים בסיכון...

חברים פורום היקרים, בעוד מספר ימים תעבור בכנסת הצעת חוק לביטול חוק התיישנות על עבירות מין, הצעה הזו חשובה מאוד לנשים רבות שעברו התעללות מינית בילדותן - ועכשיו שהם מבוגרות יותר רוצות להתלונן - אך בישראל החוק קובע שתלונן כבר לא תקפה, בבקשה תקראו את הקישור הבא - אשר לקוח מפורום ``לא רק לנשים``. בנוסף באתר יש עצומה שתשלח לראשי המדינה - בעניין חוק התיישנות לעבירות מין, אני חתמתי על עצומה בבקשה תעשו גם אתם, - למען עולם טוב יותר - למען הדורות הבאים - תעשו מעשה טוב היום - ותאמינו לי תרגישו טוב..., וכנסו גם לאתר לתת יד בקישור הבא.

קלייר

New member
ביילי יקר/ תמיד לתת יד מושטת לחלש

תמיד לתת יש מושטת לחלש ,זו גדולתו של האדם לתת לזקוק לתמיכה ביילי יקר את מקסים וליבך זהב

ביילי_007

New member
מקווה שחתמת על העצומה...בנוסף..

קראת את המכתב...המכתב פשוט עצוב מאוד...

קלייר

New member
כן ביילי מתוק חתמתי

מכירה חמד את המיקירים האלה ממש זועה

ביילי_007

New member
עלינו מוטלת האחריות לעזור להם...

עלינו מוטלת האחריות לעזור לאותם נשים בסיכון, ובכלל לעזור לאותם אנשים שצריכים עזרה - ולכן לכל מי שקורא הודעה זאת - בבקשה תפרסמו את הכתובת לכל מי שאתם יכולים. למען העתיד העולם. התכתובת היא : .http://www.latetyad.org בנוסף תראו קישור למטה בנוסף תשדלו לחשוב חיובי, ולעשות מעשים טובים. למשל בבית ספרי יש פרויוקט שנקרא מחיובות אישית - ובמשך שנה שלמה (בשנה שעברה) היינו צריכים להתנדב - התנדבתי בבית גונדה (בית קשת) - מועדון יום של קשישים. השנה נגמרה קבלתי ציון, והשנה המשכתי ללכת לשם למרות שלא הייתי חייב. זה דוגמה אישית מה אדם יכול לעשות למען הקהילה.

קלייר

New member
חיוך לקשיש -זה עולם ומלואו

היום עבודתי במוקד אנואלה הם לחצני מצוקה,לקשישים,נכים,ומשפחות שכולות כל יום שאני משוחחת עם הקשישים וחשה שנתתי לאיש קשיש רגע של שמחה בשבילי זה עולם ומלואו,ויש לדעת לתת מעצמך לזולת ,ובסופו של דבר אתה יוצא הנשכר מכך בילי אני גאה שהיכרתי עלם חן מיוחד במינו כמוך, כל אדם היה משקיע כמה שעות למען האחר ,הינו היום הרבה יותר מאושרים ואני חיבת לציין את החרדים במעשי הצדקה שלהם(אפילו שהם עושים זאת כי כך כתוב),הם עושים דברים נהדרים בעזרה לזולת,חלוקת אוכל לנזקקים כל יום חמישי,חלוקת בגדים ,צעצועים ,רהיטים,יבורכו

ביילי_007

New member
אני מקווה שירבו אנשים בקרב הציבור .

אני מקווה שירבו אנשים בקרב הציבור החילוני, שיעשו מעשי התנדבות.

קלייר

New member
קיימים רבים לפחות אצלנו בכפר-סבא

קיימים רבים אצלנו בכפר-סבא,למען הקשיש ,והנזקקים מענין שמבלולה לא מתיחסת לזה בכלל . רק ראתה שכתבנו על כדור סל והפריע לה מאד,אך שמדובר בעזרה לזולת לא רואה

שמבלולה

New member
קלייר יקירה... תתפלאי

כתבתי תגובה עוד לפני שראיתי את ההודעה הזו שלך.

שמבלולה

New member
חסד... דבר נפלא מאין כמוהו

החסד הוא אחד הדברים הגדולים ביותר היהדות, ובמוסר האנושי בכלל. יש קטע שאני אוהבת, אבל אין לי אותו לידי, אז אני אנסה לכתוב אותו כמה שאני זוכרת: מנהג העולם שהנותן פרוטה לחברו מחסר מממונו משהו לא כן במעשה החסד הנותן - לא רק שאינו מחסר מעצמו אלא מתמלא מכוח הנתינה (תתפלאו, אני יודעת גם לראות את החיובי :cool: )

קלייר

New member
יפהההההההה/לתת קרן אור של תקוה

ךתת קרן אור של תקוה -לאנשים שלא שפר עליהם גורלם יש בך חיובי אני בטוחה וחוכמה רבה, והחוכמנ הגדולה מכולם למצוא את הטוב ברע אשר סביבנו כמו שאמר איש חכם ``מלימון תעשה לימונדה``

ביילי_007

New member
אהבתי את זה ``מלימון תעשה לימונדה``

לכל אדם יש את החיובי שלו,יתרונות אבל גם חסרונות.

קלייר

New member
נכון ביילי/לראות את חצי הכוס המלאה

לראות את חצי הכוס המלאה,ולא רק את הרע ,כי במצב הנורא שקיים היום עדין יש טוב,והחוכמה לראות את הטוב שקיים סביבנו ומהמעט שקיים להנות ולנסות לשפר

B.Shokor

New member
פעם חבר אמר לי:

אם יש לך ביד חצי כוס מים, אל תסתפק להסתכל על חצי הכוס המלאה, אלה רץ ישר לברז ומלא אותה.. יפה, לא? ;)

קלייר

New member
יפה/אך לפעמים רק החצי קיימת

וממנה יש להנות ולא לחפש איך למלא,אלה להסתפק במה שיש ולהנות מהמעט אך הטוב,וכונתו של חברך לא לעמוד במקום ולהסתפק סמה שיש תמיד לשאוף ליותר שני המושגים חכמים ויש להתאים כל מושג לחים באותו רגע לתלמיד יש תמיד לשאוף למלא ולא להסתפק בחצי לאדם שלא יכול להגיע ליותר בחיים,ילמד להסתפק במה שיש ולהנות מזה תמיד למצוא את היופי במה שיש ותמיד לשאוף לשפר את החיים

B.Shokor

New member
צודקת קלייר יקרה במאה אחוזים ;)..

מצדי, אני בוחר כמובן העיצה של חברי, ומקווה שגם כך את.

B.Shokor

New member
ביילי יקר, חתמתי לפני חודש וחצי :cool:

ואני מאוד מודה לך שהבאת את הקישור של ארגון ``לתת`` לפורום ``דו-קיום`` (כי כבר שכחתי!) - (ואוליי אם זה אני מי שהיה מפרסם את הקישור הזה היו מתחילים להתלונן בכל מיני תלונות!), אז שוב תודה. לשאר הגולשים הנכבדים שעדיין לא חתמו, אנא מכם, גלשו לאתר וחתמו על העוצמה למען הנשים והבנות שלבם. ותבורכו כל כך ;)

למעלה