ל-ronnieyuval

Lina nj

New member
ל-ronnieyuval

הי, אם מעניין אותך, תבדקי www.princetonwaldorf.org ראיתי שיש להם כמה תוכניות מעניינות לקטנטנים.

ronnieyuval

New member
תודה ../images/Emo24.gif

תודה על האינפורמציה, זה באמת מאוד מעניין... רק שזה נראה על פניו (לפי האתר בכל אופן) שמדובר ב"חוגים" ולא בגן של יום שלם או שבוע שלם. לצערי, בשבילי זה בעייתי כי אני עובדת, ובנוסף אני מאוד מאמינה שליובל מסגרת קבועה היא חשובה ומיטיבה עמה. בימים שהיא נאלצת להשאר בבית ולא ללכת לגן (נגיד כשהיא חולה) היא פשוט משתגעת, ולא משנה כמה אני מעסיקה אותה. בכלל, יש כאן נטייה להשאיר את הילדים בבית עד גיל ממש גדול (יש כאלה שעד גיל 4 הילד לא נכנס למסגרת) וזה משהו שממש לא מתאים לנו, ולדעתי עושה עוול עם הילדים. אבל לא נכנס לזה... תודה בכ"ז יקירתי! לגבי פגישת בוקר - המממ.... קצת בעייתי לי, שוב, כי אני עובדת. מה עם אחה"צ? או בסופ"ש? נשמח להפגש עם כל המשפחה!

Lina nj

New member
ילדים בגן ../images/Emo66.gif

טלי התחילה את הגן בגיל כמעט שנתיים - לא בגלל שלא רציתי למסור אותה לפני זה, אלא כי לא הצלחתי למצוא גן לטעמי. הגן היהודי שהיא הולכת אליו עכשיו - אני פשוט מאוהבת "בו" ובצוות של הגננות. יחד עם זה אתמול בבוקר טלי אמרה: "אבא, אתה תלך לגן" בנימה די עצבנית. אך כשהיא הייתה נשארת בבית בגלל מחלות - דעתה הייתה נטרפת עליה (שלא לדבר עליי). אחה"צ קצת קשה לי, אך סוף שבוע יכול להיות נחמד מאוד.

למעלה