מאבקי שלום

מאבקי שלום

ין ויאנג שני צדדים לכל דבר שני הצדדים לשלום באיזורנו הם היהודים והערבים חיים בדו קיום פעילי שלום מעורבבים יחדיו עם אלו הרוצים לכבוש את פלסטין פעילי שלום מעורבבים יחדיו עם אלו הרוצים להגן על ישראל ישראל צריכה לתת שטחים למדינות שכנות מדינות שכנות צריכים לתת כבוד לשטחנו כך מאפשרים לשלום להגיע כך מאפשרים לכולם להתקיים יחדיו בעיה קשה שיש כשיש במצב שקט של אויבים המתכננים מלחמות – פעילות הונאה. מדינת ישראל והמדינות השכנות מקיימות מצב זה בתוכן – זה הורס לכולם אפשרות לשלום. ישנם פעילי שלום במדינת ישראל, כאלו הדואגים לאחינו הערבים, שכנינו הערבים. רמאים תמיד ילכו אל תמימי הדעים, אלו אשר מאמינים בשלום ואינם רוצים למלחמה, אלו הרואים את עוולות המלחמה ורוצים להיות רעים (Friends) לאלו הסובלים. פעולות רמאות מורכבות על טקטיקות הונאה כלומר זה המעוניין להשיג מידע להעביר חומרים מסוכנים יעשה זאת בצורה שתראה תמימה ותורמת בזמן שהוא מרמה את אלו הרוצים שלום, אלו אשר אינם מעוניינים לראות עוד את סבל המלחמות באיזורנו. פעילי השלום – שאלה לי אליכם. זה משנה איזה מהצדדים לוחם או שכל צד יש לו את הסיבות שלו או אולי נקרא לזה תירוצים למלחמה. הצדק הוא השלום ולא אחד משני הצדדים. מכיוון שאי אפשר להסביר זאת לכל האנשים בעולם, או אולי אפשר, בואו ננסה הדרך ארוכה. בואו ננסה להתסכל על הדברים אחרת, אנחנו רוצים להגן גם על הילדים הפלסטינים וגם על היהודים? כאשר אתם נמצאים בפעילות שלום יש את אלו המשתמשים בכם כדי להעביר סחורות אשר משמשות למטרות לחימה שונות. אם הייתי אומרת – אלו יהודים אשר אינם מוכנים שלערבים יהיה ביטחון הייתם צועקים – גם לערבים מגיע לחיות בשקט – מסכימה איתכם ואם אגיד לכם – אלו יהודים אשר מרגלים עבור אירן, עבור הצד השני אשר מתכנן פה טילים? שכאשר הוא תוקף אתם טוענים שזו אשמת הממשלה בישראל, אשמת הביטחון התוקפני של מדינת ישראל אשר מגיע לנו כי אנחנו לא מתייחסים בכבוד לשכיננו. אז בואו נדבר אמת, בשטח, במציאות הקיימת. יש פה במדינת ישראל פעילות מחתרתית אשר מבצעת פעילויות ריגול עבור אלו הרוצים להשמיד את מדינת ישראל, מכניסה ומוציאה חומרים מסוכנים משטח ישראל. פעילות שעושה עסקים עם ערבים במדינות שכנות ואלו מביאים לפה את הסמים שלנו נכון ח'ברה? חשבתם פעם מאיפה מגיעים הסמים האלו? חשבתם פעם מה מכניסים ומערבבים שם בפנים? חשבתם פעם איך זה קשור למחקרים ביוכימים ומי בדיוק הופך אתכם כל כך עיוורים למה שקורא פה מסביב? ואתם יושבים וחושבים שלום שלום – ערבים צריך לעזור להם הם לא מבינים שקשה להם לחיות פה שהביטחון במדינת ישראל תוקף אותם ואין להם חיים שקטים – מסכימה איתכם אבל למה זה קורה? אולי בגלל שאנחנו בסכנה? אין כסף אין כסף בואו נעשה פעילות מחתרתית נעביר סחורות נעשה כסף נדפוק את העשירים ונרוויח כי המדינה דופקת אותי. מי נראה לכם אחראי על הפעילות הזאת מלמעלה? העשירים כן, עושים בזה שימוש, הם מרוויחים מזה תהיו בטוחים, כל הארץ פשע שחיתות ואתם רק תורמים. כאשר אתם לכודים בתוך פשעים בחוק וכאשר אתם נכנעים לעשות דברים בדרך הקלה ולא בדרך החוק אתם שבויים בידי החזקים בשטח והפלא ופלא זה עולה למעלה, אל העשירים, הם לא סתם עשירים, תמיד יש שם הונאות ואת זה מנסים להראות לכולם פה מסביב אז תתעוררו, אתם מאפשרים לפשע להתקיים!! ככה אי אפשר לתקן ולנקות מדינה, אנחנו הולכים גם ככה לקראת מיתון והתשובה הנכונה אך קשה היא תמיד להשאר נקי (בחוק) ולעבור את הקשיים בדרך ישרה. צמצום – זה לא כל כך נורא, זה משחרר את ההבנה, גדלים מקשיים תאמינו לי וקטנים מפשעים. כשכל הבלאגן יגמר הנקיים יצאו מורווחים וכך תמיד, זה מה שצריך לזכות בעיתות קשות. דרך הפעילות המחתרתית הזו שבה אתם מעבירים סחורות בזול יש חומרים מסוכנים, אנשים מנהלים פה ריגול והעברת מידע סודי שלום לרייך הרביעי כשאתם אומרים שאתם נגד מה שעושים לי ואתם משתפים איתם פעולה למרות שלא אתם ספציפית מרעילים, כך גם פעילי שלום שמעוניינים בשלום משתפים פעולה עם פעילות מחתרתית של העברת אמצעי לחימה, חומרים מסוכנים גם אתם – אלו שרק רוצים ראש, תאמינו לי יש שם חומרים מסוכנים שתורמים לאוייב לשבש לכם את המוח ולחשוב שמי שמגן עליכם במדינת ישראל הוא האויב שלכם. – אל תשכחו שיש מערכות, אל תשכחו שיש פעילות אויב במערכות ממוחשבות שמתחברות ישירות לחומרים הללו כמו תערובת במוח שלכם. מערכת הביטחון אינה האויב ואם אתם מבצעים פעילות חתרנית שמערבת חומרים מסוכנים והעברת מידע המועיל לאויב לתקוף את ביתנו אתם נמצאים תחת מעקב. לתמימים שבינכם – הם עובדים עליכם בעיניים אנחנו רוצים שלום במדינת ישראל וביטחון אבל שב"כ שלא כמו שב"ק הוא גוף ביטחון במדינת ואינו היחיד והם שומרים על מדינת ישראל בזמן שנוכלים קטנים עושים פה צחוק מכולם. אותם נוכלים מרגלים בעבור האויב ואלו רוצים להשמיד את מדינת ישראל א י ן צ ד מ נ צ ח ב מ ל ח מ ה.

למעלה