מאבק הורים על זהות החטיבה

kokya

New member
מאבק הורים על זהות החטיבה

שלום לכולם ככל הנראה כבר שמעתם שמתנהל מאבק מול עיריית מודיעין על זהות החטיבה שתלמידי לפיד יופנו אליה. אני רוצה למחות מעל בימה זו, לא על עצם המאבק או זהות החטיבה, אלה על סוג המאבק ודרכי ניהולו. המאבק מנוהל ע"י הורי תלמדי כיתה ו' הנוכחית. ומובל ע"י קבוצה מיתוך הורי כיתה זו. לדעתי אין זו הדרך, מאבק זה הינו מאבק שצריך להתנהל ברמה הישובית או אף ברמת המועצה, ככל שהינכם (הורי תלמידי כיתה ו) חושבים כי הנכם מבינים את הבעיתיות ואתם רואים את כל הבטי המערכת עדיין הינכם מקבלים החלטות מראייה מצומצמת של רצונותכם האישיים (אף על פי שידוע לי על הורים מיתוך שכבה זו שאינם מצדדים בחלטות המתקבלות אולם אין להם אוזן קשבת) החלטה בעיניין זה אולי "נוגעתך" בתלמידי שכבה זו שהינם ילדכם אך זו החלטה כלל ישובית, הנוגעת לדורות הבאים המלצתי צאו במאבק להלנחיל את דעותכם או לשינוי/קביעת ההחלטות ע"י הגורמים הנכונים. דאגתי אינה (באמת ולאמיתה) לסוג ההחלטה כל החלטה שתתקבל לא תשנה לי ואיני יודע מה באמת טוב, אך עקרונות הנינהול התקין, חשובות לי ושלא כל קבוצת אינטרסים ינהלו את מאבקם ישירות מול גורמי החוץ ואף יקבלו את ההחלטות מולם ויקבעו את צביון היישוב, לפי אינטרסים מצומצמים. ולהדגשה אני חוזר, יש מקום למאבק לכל קבוצת אינרסים וזה חשוב מאוד ואני מכבד כל קבוצה שכזו, ואף מעריך (בהחלט גם לי יש אינטרסים שנוגעים ביישוב). אך תנו לגורמים המורשים לעשות זאת, גם אם אינם עושים זאת נכונה (דרבנו לחצו, השפיעו אך אל תחליטו) יום טוב

nrotem

New member
אולי, במסגרת פרוייקט החיאת הפורום, מישהו יכול

להעלות כאן את עיקרי המאבק? האמת היא שאנחנו, למשל, לא יודעים במה מדובר, ולמרות שכיתה ז' רחוקה מאתנו יותר מ-ז' שנים, אני מסכים אתך kokya שהנושא צריך לעניין את הישוב כישוב. מישהו מוכן להציג בקצרה בפורום את העובדות?

למעלה