מאוורר ישן מדגם "סופר סטאר"

danic82

New member
מאוורר ישן מדגם "סופר סטאר"

שלום מאור!
אמנם אני כותב לך כ-8 שנים ! אחרי שהעלת את הנושא בפורום, אבל יש ידע עצום בקשר לחברת "אלקטרוסטאר" אז גם מאוחר לא יזיק... :)
א. המאוורר שלך הוא מסוף קיץ 1963 לפי הסמל של הרשת ולפי השאלטר.
ב. הכנף המקורי הוא בצבע ירוק ולא כחול.
ג. בקשר לבעיית הצידוד, אני מקווה שפתרת ואם לא, אז יתכנו 3 פתרונות, 1. נפל הבורג המקשר בין בית הצידוד למנוף. 2. בחלק של מיסב ההטיה (תחת בית המנוע) כנראה שנשבר הפין שמחזיק את המנוף, ניתן לפרק ולהדביקו ע"י דבק אפוקסי. 3. הגלגל שיניים האנכי בתוך בית המנוע נשחק.
אשמח לעזור לך בעניין, אם תצטרך יש לי למעלה מ-40 מאווררים (!) של סטאר מרוב הדגמים והגדלים.

אני מעלה כאן תמונה של מאוורר דומה לדגם שלך משנת 1964, שעדיין עובד כמו חדש! הוא אחד מהפליטים של קופת חולים "כללית"...

danic82

New member
מאוורר "סופר סטאר" "16

א. אם אתה אומר שהמכסה האחורי מפלסטיק וגם לפי הבית שאלטר, אני מבין שהמאוורר משנת 1971...
מכסה חדש לא תוכל לקנות... :((
מה שכן, אם יש לך את המכסה הישן והשברים אתה יכול להדביק אותו עם רשת מבפנים ואפוקסי וזה יוצא מוצלח, יש לי מכסה כזה שעבר שחזור וזה יצא ממש מוצלח!!
עוד אופציה זה לחפש ביד 2 מאוורר, (כעת אין :( ) ופשוט לשדרג אחד לטובת השני, יש לציין שהמאוורר שלך הוא נדיר, כיון שבזמנו העלות שלו הייתה גבוהה מאוד ולא יוצרו ממנו כמויות גדולות כמו ה-"12 שהיה נפוץ יותר בימים ההם., תקפיד לשמן אותו ולתחזק אותו...

יש לציין שהאוסף שלך מדהים!! של כל הדברים הישנים וראיתי שיש לך עוד מאוורר של "סטאר" "12... שמור עליהם כבבת עיניך... :)

zerem

New member
אתה יודע למה במאוורר הזה הצידוד גורם לפעמים לכנפיים לזוז קדימה ואחורה (ואז לרעש נקישה מפני שהמוט של הכנפיים פוגע בחלק האחורי של קופסת גלגלי השיניים)?

למעלה