מאוריציוס

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

JAMES DEAN

New member
פרק 11 - נוחתים במאוריציוס

הערב תראו איך גן העדן במאוריציוס הפך לגיהינום. זה קרה בחופים הקסומים.
לזוג אחרי זוג. לא תאמינו מה קרה במאוריציוס.

JAMES DEAN

New member
מה הייתם עושים

להתחפש לדודו
ולהעביר ביצים לקו
להתחפש לצב
ולהעביר ענפים לסל

סטילהוק

New member
תלוי בגובה ובמשקל של חברי הצמד

מי שרזה עדיף לעשות את משימת הצב שנראית הרבה יותר קלה ממשימת הדודו והמקור התלול. מי שמלא וכבד או גבוה לעומת חברו לצמד עדיף שיילך על משימת הדודו, למרות שהיא נראית קשה יותר, כי הם לא יסתדרו טוב במשימת הצב.

ny22

New member
מנהל
קשה לי לענות...

מאוד תלוי מה היה המצב.
שתי המשימות נראות מאוד לא פשוטות...

סטילהוק

New member
שמתם לב...

שמתם לב שכל הצמדים מבצעים את משימת האבובים בטיסה על המיים, מגיעים ניסים ואוראל יקירי ההפקה ופתאום המשימה שלהם מתבצעת בלי בכלל שהאבובים יזוזו מהמקום. ואפילו אז הם לא מצליחים.

ומה קרה לבנות, דווקא מיכל היתה צריכה להיפגע מהאבובים? שוב הן יתעכבו בגללה ויאבדו זמן יקר שיכול לעלות להן בהדחה.

סטילהוק

New member

כל הכבוד לבנות שלמרות פציעתה של מיכל, הן חזרו וסיימו את המשימה והשיגו את הצמדים במשימת נשיאת הקנקן עם המוטות בחוף, ועברו הרבה צמדים חזקים בדרך למשימה הבאה.

RossieL

Active member
אני רק שאלה

אריאל וקארין, רק אני לא ראיתי אותם במשימת האבובים?

וניסים ואוראל.... מה קרה לסירה שאמורה היתה למשוך אותם? התקלקל לה המנוע?

רוצה להאמין שזו רק עריכה, ועדין, זה צורם.
כי זה נוראאאאאאאא בולט

סטילהוק

New member
גם אני לא ראיתי אותם במשימה הזאת, אולי מחמת הצניעות

שלא להראות את קארין הדתייה בבגד ים. אך קשה לי להאמין שהיא בכלל היתה עם בגד ים.
וגבי ניסים ואוראל, האבובים שלהם לא זזו כמעט כל המשימה, רק לקראת הסוף כשהראו שניסים קופץ ותופס את הצבע האחרון של הדגל. וגם אז לא ממש חזק כמו אצל הצמדים האחרים.

ולא, זו ממש לא עריכה. אי אפשר לצלם מה שלא קורה, רק מה שכן קורה.

פלג ק

New member
מאוד צורם. גם אני שמתי לב. לא רק זאת,

הם גם סיימו מאוד מהר את המשימה.
מעצבן שתמיד העריכה/הפקה מתערבת.
בכל ריאליטי זה ככה וזה כבר הגדיש את הסאה

סטילהוק

New member
כל הכבוד

כל הכבוד לבנות שהתקדמו מסוף המירוץ לטופ המירוץ, ועוד אחרי פציעתה של מיכל, כשבדרך הן עוקפות את כל הצמדים הכי "החזקים" במירוץ. כמו סוס מירוץ שדוהר מאחור, ונותן לסוסי המירוץ המובילים להתעייף, ואז בדקה ה 90 נותן ספרינט קדימה ועובר את קו הסיום לפניהם.

מסתבר שלא סתם האמנתי בשתי האנדרדוגיות הללו, ובעיקר עומר הפייטרית, שמוכיחות לי שוב ושוב שיש להן את זה, ובגדול.

פרארי1

New member
רגע, עכשיו בלבלת אותי

הן הפכו ליקירות ההפקה?
ההפקה דאגה לדפוק למיכל את האבוב בפרצוף?
הן קיבלו מלא זמן מסך בפרק הזה, איך אתה מסביר את זה?
מה קורה פה, העולם קורס לתוך עצמו?
&nbsp

סטילהוק

New member
לא הן לא הפכו לקרות ההפקה

אם זה היה תלוי בהפקה הן היו מודחות כבר מזמן.

פרארי1

New member
אז בעצם ההפקה לא שולטת בהכל

ולא כל מה שהיא רוצה שיקרה, אכן קורה.
&nbsp
אני רק הולך ומתבלבל יותר.

סטילהוק

New member
כבר אמרתי שיש פעמים שזה מצליח להפקה ופעמים שלא

אין םה מה להתבלבל, התערבות של הפקה יש, לפעמים זה מצליח לה (רוב הפעמים) ולפעמים לא.

ny22

New member
מנהל
מסכים איתך ועם מי שמעליך....

&nbsp
באמת נראה שהן לא הכי פייבוריטיות של ההפקה, אבל אין ספק שהן מלכות...
מאמין ומקווה שנראה אותן עוד הרבה במירוץ

פלג ק

New member
עזוב, אני כבר מאמינה שההפקה מתערבת בכל ובכל ריאליטי

החל מהאח הגדול, עבור דרך הישרדות וכלה ב"סוף" המירוץ..

RossieL

Active member
אי ירוק בים

מאוריציוס נראית כמו תמונה מתוך גלויה ולפעמים נדמה שכשרואים מונית נוסעת בשדרת עצים זה בכלל פוטושופ. כי לא ייתכן שהיופי הזה אמיתי.

אל האי מאוריציוס הגיעו 8 זוגות, הרבה יותר ישראלים בבת אחת ממה שתושבי האי מורגלים אליו �� וכבר הם בדרך לעוד יום של משימות בגן העדן הציורי הזה.

זה מתחיל במשימת האבובים.
משימה של כוח ושיווי משקל.
משימה שהולכת להיות פשוטה לצעירים והקלילים שבחבורה ופחות למי שלא התברך בגוף דקיק וחטוב.
אלא שמסתבר שגם הקלילים והחטובים קצת 'מסתבכים' עם המשימה, ואפילו החזקים מבין הזוגות, מחליקים ונופלים למים. עד ש'תופסים את הפרינציפ'.
בסופה של משימה, ולאחר פציעה כואבת של מיכל [או עומר?] כולם צולחים את האבובים והדגלים וממשיכים הלאה למשימה הבאה.

בפרק זה נחשפנו גם לפלאי העריכה [יש יאמרו מגמתית, יש יאמרו התערבות של ההפקה] שכן את קארין ואריאל כלל לא ראינו, כלומר, הם הגיעו למשימה ועזבו אותה. מה קרה במים, כנראה לעולם לא נדע.
וניסים ואוראל צולמו כשהם מנסים לזנק מאבוב לאבוב כשהוא מונח לו במים, ברוגע ושלווה. היה נדמה כאילו הם ניצלו איזו תקלה של המנוע כדי לבצע את המשימה. האמנם??

וגם בפרק זה זכו המתמודדים בפינוק מקומי, שייק פירות טרופיים.
וואו, מזמן לא שתינו שייק פירות ואכלנו אננס.
[יכלו לגוון קצת בהפקה, לא?]
אבל, במירוץ הכל טוב, גם אם הוא חוזר על עצמו.
ואין כמו להתלהב ממשהו שרק אתמול חווינו כאילו היה פעם ראשונה.

ו...למשימה הבאה, בקבוק מים בין שני מוטות
על אחד מבני הזוג להיות עם כיסוי עיניים, קשוב לבן זוגו ויחד, באמצעות שני מוטות ארוכים, להעביר בקבוק מלא למים כדי להציף את האישור לקבל את הרמז הבא.
במשימה זו נחשפנו, שוב, ליכולת התקשור של המתמודדים ואני הופתעתי לראות כמה קשה ליצחק וחביב להתגבר על הקושי.
הוראות פשוטות הפכו למלחמה וויכוחים קולניים, אבל!! חביב ויצחק, כשם שהעלו טונים, כך מהר מאד גם נרגעו והתעשתו וחזרו להיות האחים החביבים לבית ממן.
בסופו של דבר גם הם הבינו, וצלחו את המשימה.

ההפתעה הגדולה באה מכיוונם של עדן ואריאל.
עדן והאודם לא צווחו.
אמנם היא לקחה על עצמה את הכיסוי כי אביעד לא מסוגל לקבל הוראות והסברים [לא, כי היא יודעת להעביר הוראות והנחיות ולהסביר דברים] אבל בהחלט הקשיבה וקיבלה בסוג של ענווה את הפעמים בהם הבקבוק נפל בדרך והיה צורך לחזור להתחלה.
הילדה מתבגרת או ש... היא קיבלה קצת בראש?

ומתקדמים הלאה למשימת הצומת. דודו או צב.
גם אם נדמה שמשימת הצב פשוטה יותר, הרי ששתי המשימות היו קשות מבחינה נפשית ופיזית.
ריכוז, תשומת לב, כוח ויכולת לתקשר עם בן הזוג, זה מה שנדרש מהזוגות כדי לצלוח כל אחת מהמשימות.
רוב הזוגות הפגינו כישורי "ביחד" ולמרות הקושי ונקודות השבירה, כולם צלחו את המשימות.

וכשמגיעים ללוח החשיפה, מתברר שמי ש"זכה" בפרסה הן טיה ופיי.
בעוד שאר הזוגות נושמים לרווחה פיי מתפרקת.
במשימת הצב היא ממררת בבכי לכל אורכה ולא עוזרים כל הניחומים של טיה. הקושי הפיזי ותחושת האפליה שהיא חשה, שתיהן יחד מעוררות בה כאב עצום ורב.
גם במונית, לאחר שסיימו את המשימה, הבכי והכאב אינם מרפים ומעלים בה זכרונות עבר כואבים. אבל! פיי חזקה והיא תתגבר והמחסומים רק ידרבנו אותה יותר.

והנה כבר מסתיים לו חלקו הראשון של הביקור באי החלומות שהתברר שאינו כה חלומי עבור המתמודדים והגיע עת לסכם.

גילי וטלי
אם בתחילת העונה [כן כן, אני מכה על חטא] חשבתי שאתן מעצבנות וש"תעופו" כבר בארץ, הרי שבלעדיכן העונה לא היתה עונה.
גילי, את אמיתית או שחקנית מצוינת, אבל אני מוכנה להצטרף אליך ולרחף יחד על ענן. נראה לי שזה יהיה הריחוף הכי מרתק וכייפי שאוכל לחוות.

ניסים ואוראל
אתם חמודים, וכשאתם פחות קוטרים ויותר ממוקדי מטרה, אתם הרבבבבה יותר.

חביב ויצחק
מה אומר שטרם אמרתי?
אתם בהחלט כל החבילה. ואני אוהבת את מה שאתם מביאים.
מאד!

איל וסיד
אין, אתם קסומים בעיני.
אוהבת את התקשורת ביניכם, את הרציו שמנצח את הרגש.
אוהבת את הגישה שלכם ואת הדרך.
וכן, מאד אתאכזב אם לא תגיעו לשלישיה.

פיה וטיי
זוג דוגמניות ארוכות ודקיקות, מראה מטעה לכל הדעות, כי שתי אלו חזקות ביותר. הנחישות שלהן ראויה לציון ורק להזכיר להן שהן בתחרות וכשם שהן מצביעות בלוח החשיפה כך עושים אחרים. וככל שהן מאיימות כך סיכוייהן לזכות בעצור ופרסה הולכים וגדלים.
שייקחו את זה בחשבון בכל משימה ויתכננו את צעדיהם כאילו בסופה ממתין להן "פרס".

קארין ואריאל
אין, המאמי של התכנית שני אלה.
מתוקים [לפעמים עד לכדי סכרת מירוצית] אבל חמודים חמודים.
קראתי באיזה מקום שקארין היא אשה מְרׇצַה ולכן נמנעים עימותים בינה ובין אריאל. אני טוענת שהיא פשוט מסוגלת להכיל אותו, על כל גווניו ולהיות שם בשבילו ברגעי השיא והשפל. וכך גם מצידו.
זו הייחודיות של השניים, לפחות בעיני.
וזה מתוק ויפה.

עדן ואלעד
נדמה שעדן עוברת תהליך התבגרות במירוץ.
היא התחילה בקול צעקה רמה אבל ככל שמתקדמים כך היא מנמיכה טונים והצווחנות שלה מתמעטת.
אם היא תמשיך את התהליך, בהחלט יש סיכוי שנראה זוג שהוא זוג חזק שגם יוכל להגיע לקו הסיום.

וזוג הבנות החמודות, עומר ומיכל
אין ספק, מדובר בשתי פייטריות שלא מוותרות ושוברות שיאים של עצמן.
למרות הפציעה, הן לא נכנעו וחזרו לסיים את המשימה.
שאפו על הנחישות.

והנה סיימנו עוד פרק ויום שישי בפתח.
אז, שבת שלום לכולנו, שבת מנוחה, ים ואוכל טעים.
ניפגש שוב אחרי פרק ההדחה של מוצ"ש.
[אגב, הימורים, מישהו, מי הולך הביתה במוצ"ש?]

פרארי1

New member
בעניין השייקים המפנקים

זה נטו תוכן שיווקי וידחפו אותו כמה פעמים שסיכמו עם המפרסם - ספרינג.
אין קשר להאם מדובר בפירות מקומיים, אין קשר למתי הייתה הפעם האחרונה שעצרו להתרענן ואין קשר לשאר המשימות, כי מן הסתם מגדירים להם בדיוק כמה זמן להתעכב שם ומה בדיוק להגיד שישרת את המפרסם לשביעות רצונו.
&nbsp
אני לא יודע אם קובי יכול לאשר דבר כזה במסגרת המגבלות שיש עליו, אבל ברור שזוג לא יכול לדלג על עמדת המיצים ולא יכול להחליט שבא לו להתעכב שם רק מחצית הזמן ממה שאחרים התעכבו, כי זה יהיה לא הוגן.
זו סוג של בועת זמן מוגדרת ואחידה לכולם שנועדה לשרת את צרכי ההפקה.

למעלה