מאוררר חוגג 17!!!!!!!!!!!!!!!!

מאוררר חוגג 17!!!!!!!!!!!!!!!!

מאור, אתה מוכתר רשמית כקשיש!
עכשיו, בשעה 17:17, אתה בן 17!!!! איי איזה קטעעעעעעעעע, האאאאאאאאאא?!?! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאור יא בנאדם מושלם
אני מאחלת לך הרבהההההההההה בריאות
ואושר ושמחה וקשישונות מירבית!
אתה באמת בין האנשים הסוסים שאני מכירה =] ו...
אני מאחלת לך בהצלחה עם החברה ;] מאור אל תשכח את ההבטחה שלך. בע"ה אני עוד אבוא הרבה לירושלים. ואתה בנאדם... עושה לי הכרות עם כל ירושלים על האוטו
אזזזזזזז.... בוא נשיר לך שיר:
היום יומולדתתתתת היום יומולדתתתתתתתתתת היום יומולדתתתתתת למאוררררררררררר =]]]]]]]
אוהבת המונים...
רון =]]

למה אפחד לא אומר מזל טוב?!?! (מאור כנס!)

איזה משצים מעפנים יא אללה... אצלנו במחוז, למישהו יש יום הולדת. לא משנה אם- מכירים, לא מכירים, ישר טונות ברכות!
יאללה מחוז דרוםםםם =]]] מאור יקיריייי... איך הדבר הצנוע שהכנתי לך? P:

maork2

New member
חחחחחחחחחחח רונווושששששש

איזה אושר!..חחח ואיזה יצירתיות!... סה"כ......אני... ואיזה תזמון..... קיצר תודה רבה רבה רבה! וד"א גם אצלנו במחוז זה ככה... רק בפורום הזה קצת יבשים:p.. אבל בקטנה

חחח רון יא סטלנית....

אחלה ברכה הכנת לו.... אבל, ככה חתכת אותי??? חח סתם :p מאור מזל טוב.

מושיקו XDD

כמה שניםםם לא דיברנו... איפה אתה תגיד?! סורי שנאלצתי לחתוך אותך חחחחחחחח הכל מאהבה
מאורר... (עצלנית מכדי לפתוח עוד הודעה...) הגבתי לך כאן מזמן מזמן מזמן... ו.. או שזה נמחק (אההמ), או שזה לא נשלח למרות שחשבתי שכן.. אבל אני בספק :| בקיצורר מאוריקו... תיהיה בקשר יא מזניח!!! כבר אין הודעות פרטיות, האא? P: ומושיקו... גם אתה מזניח. אל תחשוב ששכחתי אותך P:

../images/Emo85.gifיאא מזל טוב!!

מאור, איש יקר שלי!!
יום הולדת שמח המון המון! ומזל טוב מאוד!! ותשמור על קשר משהו. :( ואושר כושר בריאות ויושר. וגם עושר. והרבה דברים שווים. ובנות שוות. וחלומות שיתגשמו. ושתשיג את כל הרצונות שלך. ותמשיך להיות ילד מקסים כ"כ כמו שאתה. :] אני ל ע ו ל ם לא אשכח איך עזרת לי. ;]
סחטן על ה-17. :p *מצטרפת לשיר עם זאתי מעלי.*

למעלה