מאושרת בשבילך

seaגל

New member
מאושרת בשבילך

אני כותבת לך את המכתב עם תחושה של אושר גדול בלבי אנחנו מכירות כל כך הרבה שנים למען האמת עשר שנים עשר שנים שאת מספרת ומשתפת אותי בקושי שלך בחיים עשר שנים שאת מספרת לי על מכות על השפלות עשר שנים שאת מסתירה סימנים ומספרת תירוצים ועכשיו אחרי שנים ש"דחפתי" לך מספר טלפון ביד החלטת לעשות צעד החלטת להתקשר החלטת לצעוק די! לא עוד לא עוד מכות, לא עוד השפלות , לא עוד איומים ברצח לא עוד פחד והצורך להסתכל מעבר לכתף! החלטת לקחת אחריות על חייך וללכת עד הסוף החלטת לוותר על הכל למען החירות שלך.... התחלת את התהליך הכי קשה בחייך התחלת את תהליך הגירושין למרות כל האיומים התחלת את הדרך להחלמה שלך התחלת את הדרך אל החופש התחלת את מסע חייך... היית מאמינה שחודש וחצי אחרי תהיי גרושה תהיי חופשיה? היית מאמינה שתהיי מחוץ לבית ? לבית שהרג אותך כל השנים??? אני כל כך מאושרת בשבילך כל כך גאה בך , לא שזה תפקידי אלא תפקידך להיות גאה בך אבל אני כל כך כל כך גאה!!! סוף סוף תרגישי חיים סוף סוף תרגישי שחרור סוף סוף תרגישי מה זה לחיות על פי רצונות שלך ולא צרכים והפחדות שלו.... את חופשייה!!!! אני מאחלת לך שמהיום רק תדעי להעניק לעצמך כל יום דבר מה כפיצוי על 40 שנות התעללות אני מאחלת לך שמהיום תדעי אהבת אמת אני מאחלת לך שתהני מכל נשימה חופשיה מפחד... תמיד חשבתי שאת מדהמיה תמיד חשבתי שאת אישה קסומה תמיד האמנתי בך שאת יכולה תמיד האמנתי שהרגע הזה יגיע עכשיו אני מתפללת שהמפלצת הזאת שהרסה לך את החיים לא יעשה שטויות וישמור מרחק אני מתפללת שיתברר לנו שהוא כלב שנובח ולא יותר מזה שאלוהים ישמור עלייך אוהבת אני.

the shraga

New member
לעולם לא אוכל להבין גברים מכים

ולעולם לא אוכל להסכים לעובדה שהתעללות נפשית באישה למשך יותר משנה ובטח שלעשר שנים צריך להיות עונש פחות מרצח

seaגל

New member
האמת

יש הרבה דברים שאני לא מבינה אבל הדגש תמיד היה לעזור לה להגיע לרגע שהיא תיהיה בשלה להתגבר על הפחד ולבחור בה ואני מאושרת שסוף סוף היא ביקשה לקחה וקיבלה את העזרה והיום היא משוחררת. עכשיו רק מקווה שהפחד שלו מהמשטרה ישאיר אותו רחוק רחוק.

lital172

New member
יש לה מזל שיש לה אותך...

מלאך שכמוך

seaגל

New member
המזל

הוא בכך שהיא מצאה את הכוח סוף סוף לעשות צעד צעד קשה מאוד תחת איומים קשים מאוד... המזל הוא בכך שהיא סוף סוף בחרה להעזר באנשים שמושיטים לה יד כבר זמן רב ומחכים בסבלנות שהיא תקח את היד המושטת ותפתח ביטחון לעשות ולשמחת כולנו הרגע הזה הגיע ועכשיו היא מתחילה דרך חדשה כולי תקווה שמהיום דרך מחויכת ....

ה מוזה

New member
מצטרפת לאיחולים

"אני מאחלת לך שתהני מכל נשימה חופשיה מפחד" עצוב כ"כ ,מכעיס,מרתיח,כואב לקרוא על התעללות רבת שנים וגם כעת כשסופסוף היא אזרה עוז עדיין הפחד עוטף לה את הלב כי אי שם יש חסר צלם אנוש שחשב שאישה היא שק חבטות שמותר לו הכל בשם פיסת נייר המעידה כי היא אשתו . שחשב שהיא רכושו . היא ראויה,לחיות בלי פחד בלי לחשוש לחייה בכל צעד . "סוף סוף תרגישי חיים סוף סוף תרגישי שחרור סוף סוף תרגישי מה זה לחיות על פי רצונות שלך ולא צרכים והפחדות שלו.... את חופשייה!!!! ....." ועכשיו היא מתחילה את המסע לשחרר את נפשה מצלקות העבר אני מאחלת לה מכל ליבי להיות חופשיה מצללים קודרים

seaגל

New member
תודה על האיחולים...

זה לא להאמין מה שהאישה הזאת עברה כל השנים האלה ותמיד עם חיוך על הפנים בניסיון להסתיר את צלקות הלב לשמחתי יש אנשים שהצליחו לראות מעבר לחיוך עמוק אל תוך ליבה זה כל כך מתסכל לדעת בלי שום יכולת לעשות דבר זה מתסכל עד כמה קשה להרחיק חיה כזאת והכי מרגיז שלקח זמן לשכנע אותו לתת גט, כאילו לא מספיק שבית המשפט וכולם יודעים מה הוא עשה בלי ההסכמה שלו אי אפשר לעשות כלום.... לבסוף הסוף טוב והוא חתם והיא אישה משוחררת אני באמת מקווה שהוא יעלם מהחיים שלה ולא ימשיך להטריד אותה והיא תוכל סוף סוף להכנס הבייתה להתקשר לחברות שלה בלי ללחוש שמא הוא ישמע, שהיא תוכל לבוא לבית שלה ולהזמין אורחים בלי לפחד , שהיא תוכל לשבת לה עם הרגליים על השולחן לאכול בסלון בלי שאיש ירק לה על האוכל ולהנות מתוכנית טפשית בטלוויזיה, שפשוט תלמד להנות מהדברים הקטנים בלי תחושת הפחד וההשפלה.

גל יקרה שלי כל הכבוד לך מאמי.

מכתב הכי יפה שקראתי מכתב הכי מרגש אני כל כך גאה בך.שאת יכולה לעזור לאנשים אחרים כל הכבוד לך על האומץ לעזור ולתמוך את אישה מאוד חזקה ליבי איתך תמיד גל.

למעלה