מאיונת מאיונת!!!!! דחוף!

סתיו*

New member
מאיונת מאיונת!!!!! דחוף!

השארתי לך הודעה, לפני כמה ימים. ואת לא ראית אותה, כי לא היית. ניסיתי להוסיף לה תגובות, לכתוב לה מעלה מעלה כדי שתעלה לתחילת העמוד, אבל לא עבד לי..... אם את יכולה, תעשי חיפוש על סתיו ותמצאי אותה. אין לה תוכן מיוחד, פשוט היא תפסה בתוכה את המצב רוח שלי באותו הזמן, וזה מצב רוח נדיר, יחיד במינו אצלי... אוהבת אותך, ושמחה שחזרת. מממממוווווווואאאאאאאה סתיו

משמיעה זמזום....בבבזזזזז....

סתיוי שלי אכן מצב רוח מיוחד היה לך...כיף לראות שיש גם כאלו. מה שלומך יקירה? איך עבר עליך סוף השבוע? ואיך מתחיל לו השבוע הזה? אני בסדר...פחות או יותר. עדין קשה לי לכתוב...קשה להוציא. אבל יהיה בסדר. והסבר למה לא הצלחת להעלות את ההודעה: הודעות ריקות מתוכן (טיפות לבנות) פשוט לא עולות. אוהבת אותך יקרה שלי אל תשכחי את זה. שלך תמיד תמיד מאיונת.

סתיו*

New member
מאיה, הייתכן שתפסתי אותך בשידור חי?

אני לא מאינה!!!!! איזה כיף לי!!!!! מאיונת, כל כך התגעגעתי אליך. הפורום לא אותו הדבר בלעדי הזמזומים שלך... אני מבינה שקשה לך עדין. זה בסדר. קחי את הזמן ותדעי שאני אוהבת אותך הכי. ותשמרי על עצמך, טוב מתוקה? אצלי די סביר. ודי זו מילת המפתח כאן..... הימים האחרונים היו נוראים, אבל במסגרת האופטימיות הנסיונית שלי אני לא אתעקש להתבוסס בבוץ... אז... חזרתי עכשיו מאימון, ומחר יש לי את אליפות הארץ. בכדורסל. אנחנו יוצאים בששבע וחצי בבוקר, כי המשחקים בחוף הכרמל ואנחנו ברמת השרון... תחזיקי לי אצבעות.... אנחנו נזדקק לזה... מאיונת, אני מברברת ומברברת ותיכך את תלכי מכאן.... אז הנה, אני שולחת את ההודעה. אוהבת אותך שולחת חיבוק ענקי! שלך סתיו

סתיו*

New member
אוף... אני מניחה שפספסתי... אולי

יש כאן מישהו? אני מנסה להימנע מטיול למקרר, שיהפוך למעגל קטלני ויהרוס לי את הסיכויים לצאת מחר למשחק. מישהו?

ללללאאאא!!!!!!

לא פיפסת...בבבבבזזזזזז....בבבבבבזזזזזזז....בבבבבבזזזזזזז <מזמזמת בכל הכוח כדי שסתיו שלי תשמע> חמודה אני כאן...מקווה שעוד לא ברחת. אל תדאגי למקרר...הוא לא יברח לשום מקום. חישבי על מה שיעזור לך להמנע... נסי לשים איזה סרט טוב...ספר...העסיקי עצמך במשהו...אולי פה איתנו. את יכולה לעצור את המעגל הזה! אל תתני לו לנצח! יש לך אליפות מחר! ואצלך היא מתחילה כבר היום. אז עשי את המוטל עליך. ואנחנו כאן כדי לעזור לך בכך. אולי נסי לכתוב מה שאת מרגישה במקום ללכת ולהכנס למעגל המוכר והשנוא. נסי...אולי תצליחי. אוהבת אני.

אכן כן....

אני כאן...מזמזמת בלי סוף. ואוהבת עוד יותר בלי סוף. חמודה שלי...כרגע סביר...אולי מחר טיפה יותר טוב...ויותר מאוחר יגיע הטוב המיוחל. תמיד צריך לקוות... להאמין שיהיה טוב... שנמצא ביום מין הימים את האושר. כך שהאופטימיות שלך...ניסיונית או לא...ממש ממש במקום. מחזיקה לך אצבעות למחר (גם ברגליים וגם בידיים!) אוהבת אותך ומאמינה בך כל כך.. שלך תמיד מאיונת.

סתיו*

New member
תודה מתוקה

אני כל כך פוחדת. פוחדת שכוחי לא יעמוד לי. ואוותר. ואוכל ואקיא. ואברח. אני חייבת ללכת מחר למשחק. הבטחתי למאמן שלי. הבטחתי לבנות. אבל כל כך מפחיד לי. ללבוש קצר. לשחק מול קהל. וכל כך פשוט לאכול ולברוח. ולא ללכת מחר. אני רוצה להיות חזקה. אני לא בטוחה שאני יכולה. מבווווללללבבבבלללללתתת

מותר...

מותר להיות מבולבלת... מותר להרגיש פחד... מותר לחשוש... מותר לבקש עזרה... אבל אסור לוותר. אל תרשי לעצמך לברוח. כי אין לזה סוף...לבריחות הללו. אז תפחדי...ותחששי...ותוציאי את הכל בכתיבה. את המסלול האחר את כבר מכירה... מכירה את כל חלקיו... יודעת לאן הוא מוביל... יודעת שטוב לא יוצא ממנו... אבל את גם יודעת שאפשר אחרת. ראית זאת...חשת זאת. אל תתני לתחושה הזו להעלם ולברוח. אל תרשי לעצמך לשכוח אותה. כי היא זו שתוביל אותך למקום האחר... למקום שבו כבר לא תרגישי את כל הבילבול והפחד והחששות. המקום שבו תאמיני בעצמך. תכירי בכוחותיך. תראי עצמך באור אחר. וזה אפשרי. רק צריך לרצות מספיק... ולא לוותר. את יכולה שלא לוותר. את יכולה להיות חזקה. את יכולה על המחלה הזו! את יכולה על הכל! מאמינה בך.

סתיו*

New member
מדהימה שלי, מאיונת קטנה,

המילים שלך נותנות לי כוח. מחזקות אותי. נותנות לי אמונה. אני כל הזמן מזכירה לעצמי, שיש לי רק לעבור את הערב הזה, רק כמה שעות. אני מנסה לדחוק את הבלבול, את הפחד, את הרצון האיום הזה להתכרבל לי בין זרועותיה של ההפרעת אכילה ולברוח. אם לא היית כאן היום לדבר איתי, אין שום סיכוי שהייתי מחזיקה מעמד. את מדהימה מאיונת. אם אקבל מחר גביע אני זוקפת אותו אך ורק לזכותך! :) :) מתוקית שלי, אני הולכת לבית של אמא שלי כדי לאסוף משם את הבגדים למחר, ואת הכדור... אני מקווה שזה יעסיק אותי הרבה זמן וכשאחזור אתקלח ואלך ישר למיטה. אני יכולה, נכון? אני חזקה. אם מאיונת אמרה - מאיונת יודעת. אני מחכה לך מאיוש, שתרגישי מספיק בנוח, מספיק בטוחה, שתוכלי לבוא אלי גם ברגעים הכי קשים, ואני מבבטיחה לך שתמיד אהיה כאן. עם כל הלב. אוהבת אותך כל כך, כבר אמרתי? לא חשוב. כנראה שהסניליות מדבקת... אז אני פשוט אגיד שוב: אוהבת אותך המון המון המון. הסתיווית

מחכה לגביע...

יקירה שלי אין שמחה ממני אם עזרתי לך להעביר ולו בקצת את הכאב והקושי. אני באמת שמחה. מכל כל חצי הלב שלי. מאחלת לך מחר את כל ההצלחה שרק אפשר. ואת יודעת מה? זה קטן עליך! עשית כבר דברים גדולים ואמיצים יותר...כמו היום. וכן....את יכולה. את יכולה על הכל. אוהבת עד בלי די. אני.

סתיו*

New member
מאיוש שלי, לילה טוב

הצלחתי מאיוש. הצלחתי. עוד מעט לישון, וזה עבר. ומחר - מחר יהיה נהדר. מכבי תל אביב בראש - רמת השרון אחריה... חיחיחי אנחנו כל כך גרועות............. ;-) ;-) ;-) חלומות מתוקים מלאכית, קחי לעצמך את כל הקרדיט על ההצלחה שלי היום. ותחייכי. אני בטוחה שיש לך חיוך שמאיר לבבות. אוהבת המון אני

לילה טוב יקירה שלי

אני גאה בך. על מה שהצלחת לעשות על מה שתצליחי ובכלל על מי ומה שאת. לילה טוב לך סתיוי שלי ובהצלחה לכן מחר מחזיקה אצבעות (אופס...השתחררו לי אצבעות הרגלים...רגע..זהו. הכל בסדר.) חלומות מתוקים ושלווים אוהבת כל כך אני.

Shanny

New member
סתווש מעלה את ההודעה שלך למאיה

בוקר טוב מתוקה, סתם החלטתי להבריז היום ללימודים, התחלתי לקרוא ספר שפשוט לא יכולתי לעזוב... אז נשארתי בבית. אבל עכשיו כואבות לי העיינים מרוב קריאה, אז לוקחת הפסקה להיכנס לפורום. ``ולמה לכל הרוחות היא מספרת לי את זה?`` תשאלי, ובכן, כל הפתיחה הארוכה והמייגעת הזאת, הייתה כדי להסביר לך מה פתאום צצתי כאן באמצע היום, ובפי השאלה המייגעת עוד יותר: ``מה שלום המאיונת שלי????`` כן כן, זאת אני, בעלת הסקרנות שלעולם אינה יודעת שובע (בדומה לעוד איזה חלק בבגוף שלי.... ), שמדי ימים מספר נוחתת לה בפורום הזה בכל כובד משקלה, ובכל חדרי הפורום המפוחד ) ) ) ) מהדהדות קריאותיה: ``מממממאאאאאיייייוווווששש!!!!!!!! אז מאיונת, כפי שיכולים לספר לך כמעט כל המאכלים בבית שלי, ממני אין מסתור ומעיני דבר לא חומק..... ובזאת נגזר דינך, ועליך להשמיע זמזום אחד לפחות, כדי ליידע אותי ששלומך טוב, שאת מחזיקה מעמד ושלא שומרת הכל בפנים תחת חזות מאושרת. אוהבת אותך מאיונת, הכי בעולם, יודעת שקשה לך בפנים וקשה עוד יותר להוציא. אני שולחת לך חיבוק חם חם (ואגב עוד לא למדוני כיצד לצייר חיבוק...) תהיי חזקה מלאכית. שלך מכל הלב סתיו

למעלה