מאמינים רק לנשים וכולם נפגעים כתוצאה מכך.

adobeaudition

New member
מאמינים רק לנשים וכולם נפגעים כתוצאה מכך.

עכשיו ראיתי בחדשות, לצערי הרב, אימא שחנקה את התינוק שלה מס' פעמים ומריצה אותו לבית חולים לא מתוך דאגה אלא בגלל שהיא אישה מאוד מאוד רעה ללא רגשות ולא לקחה אותו מתוך דאגה אחרת לא היתה עושה לו את זה, והיא לא מודכאת כי אישה מדוכאת לא עושה דברים כאלה ולא חונקת ולא מתעללת. זאת אישה פסיכופטית ורעה, בלי ללמוד רפואה אני יודעת מאוד מאוד מאוד ושקרנית ורמאית ובוכה בגלל שהיא לא משיגה את מה שהיא רוצה להשיג. זאת אישה מאוד מאוד רעה. כשהבעל בא ומתלונן, אז אתם באופן אוטומטית קובעים שהאימא היא הטובה והיא חולה ומסכנה ושצריך לדאוג לה ומאיימים על הבעל במזונות. אם שומעים דבר כזה, אז כדאי לבדוק את האמת ומייד לפני שאתם גורמים נזק לילדים נפשית. ויש הרבה נשים שאני מכירה ושמעתי וניגשתי לרשויות בקשר לנכד שלי, שאימו עושה דברים דומים לנכד שלי והתעללה בנכד שלי התעללות קשה ביותר. אך ידיי כבולות כי לא מאמינים לגברים שבאים בטענה כזו על נשותיהם בגין התעללות בילדיו ותאמינו לי שאני בתור אישה, אז לגבר יהיה מאוד קשה לבוא ולחשוף דברים כאלה מן הסוג הזה. תתביישו לכם ! תתחילו ללדאוג לילדיכם ! אישה בדכאון לא נוהגת כך, אלא רק אישה רעה ללא רגשות כלפי ילד מסויים שלה. זאת פסיכופטית ! זאת אישה עם רוע ! מדכאו חריף האימא יכולה להזניח ולהיות עצובה אבל לא לעשות דברים כאלה.

למעלה