מאמרים לפורום

stkachov

New member
מאמרים לפורום

ככל פורום שמכבד את עצמו ראוי שגם לפורום שלנו יהיו מאמרים. אז צריך שמישהו יתנדב וייקח על עצמו חלק מהמשימה הזאת. כל מאמר בכל תחום שהוא יתקבל בברכה ויפורסם עם שמו של המחבר. אני חשבתי על מספר מאמרים, למשל: * מסעדות ואוכל באוניברסיטה * צילומים והדפסות(איך, איפה, כמה) * מתקני וקורסי ספורט * חיי חברה ותרבות * החיים במעונות * בינו ובינה - איפה מחפשים בן/ת זוג * תחבורה ציבורית - סקירה של כל הקווים מהאונ' ושעות הפעילות * פעילות פוליטית בקמפוס * מלגות ומימון התואר * עבודות סטודנטים וכל נושא שאתה חושבים שיכול לעניין את הסטודנטים. אז בואו נעשה חלוקת תפקידים וכל אחד ייקח על עצמו מאמר כלשהו שהוא חושב שהוא יכול לכתוב בצורה הטובה ביותר, על מנת שלא יווצר מצב שמאמר מסויים יכתבו כמה אנשים בו זמנית.

../images/Emo45.gif תרשום, תרשום

מסעדות צילומים/הדפסות אולי "פוליטיקה" תחבורה ציבורית - חלקי (רק מה שאני יודע, שזה מרכזית המפרץ) יעלה מתישהו

stkachov

New member
נרשם!

רק אל תשכח גם ללמוד למבחנים כן

לאכול צמחוני באוניברסיטת חיפה (קישור)

לאכול צמחוני באוניברסיטת חיפה: http://www.anonymous.org.il/nut-hu.htm תוכלי להעתיק את הכתבה ולציין את מקורה, וכל מי שיש לו המלצות נוספות מוזמן/ת לשלוח לנו כדי שנעדכן את הכתבה.

אני אעשה את "החיים במעונות" - זה יהיה קצר

אין מי יודע מה חיים שם. ואפשר גם לעשות שירשור "היכל התהילה" של המרצים הנוצצים והמומלצים. זה לא יהיה ארוך מדי, כמדומני...

למעלה