מאמר על רעש מזיק

סטודנטX

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo45.gif מעניין מאד אני עוד ..

צריך להתעמק על זה יותר . אתה יכול להגיד מאיפה המקור של המאמר הזה ומי כתב אותו ? ולפי הנאמר אפשר אולי להסיק שמכשירים לשיפור השמיעה אולי עשויים לשפר את המצב של הטינטוס ושאר.. ? למישהו יש דעה או ניסיון בעניין ? תודה

אור43

New member
מכשירים לשיפור השמיעה

סטודנט x אין מכשיר שמיעה לסדר את הטינטון הטינטון שנובע מנזק מרעש הוא מפגיעה בשערות שבשבלול שמתות, מכשיר השמיעה נועד לאלא שיש להם פגיעה בשמיעה ומכשירי השמיעה מגבירים את השמיעה בשערות שנותרו שלמות. זה נכון שמכשיר שמיעה יכול לעזור לציפצופים בכך שהוא מגביר את רעשי הסביבה וממסך על הציפצופים במשך היום, אבל בלילה כשאין רעשים עדין הציפצופים נישמעים. באיזה רמה הציפצופים אצלך? אתה שומע אותם כל הזמן או רק בלילה? איך אתה נירדם עם הציפצופים? אור

סטודנטX

New member
היי אור , תודה על ההסבר

אצלי הטינטוס הוא במהלך היום , במצבי שקט שומע אותו יותר חזק ולמזלי מצליח ל"השתיק" אותו בשינה עמוקה , יש ימים שהוא בלתי נסבל ויש ימים שעוד אפשרי בקושי . לגבי האופציה של המכשיר אני מבין שברור שאין קסם אבל אולי זה יקל שווה אולי לנסות את זה , יש מישהו עם ניסיון עם הרעיון הזה ?

zs1957

New member
האם ניסית טיפול בהיפנוזה?

שמעתי מחולה שסובל מטינטו שזה עוזר להתגבר על הרעש. ממליצה לעשות מדיטציה או שמיון מודרך. האם ניסית את זה גם יוגה מצויין. זהבה שחם

סטודנטX

New member
לא ניסיתי את הטיפולים הללו

ולא נראה לי שאנסה בקרוב , לא מסתדר לי צורת הטיפול של ההיפנוטים אף על הדברים שאני שומע פה .

zs1957

New member
ההיפנוזה מקלה לא מרפאה

זה כמו דיקור סיני, כמו רפלקסולוגיה . ההיפנוזה דומה מאד לדמיון מונחה או למדיטציה. לי למשל משיטציה,יוגה ודמיון מונחה עזרו מאד.כעת אני אעשה היפנוזה מכיוון שזה סוג של תרגילים כמו דמיון מונחה,מדיטציה להתגבר על טינטון וגם על כאב. זהבה שחם

zs1957

New member
אור תודה על המאמר החשוב בנושא

רעש מזיק. חשוב מאד למוזיקאים, לחברה הצעירים שמאזינים למוסיקה רועשת, בבית ובמועדונים.

למעלה