מארז המחשב נשרט

reute12

New member
מארז המחשב נשרט

מארז המחשב שלי נשרט במהלך הניקוי והשריטות בולטות לעין ומפריעות לי .האם ניתם להעלים שריטות אלה ?אם כן הכיצד?

תודה לכל העוזרים

רעות

dudi4321

Member
נסי עם וקס. ממש כמו שמלטשים לתפארת

מכונית ואחר כך היא נוצצת.

dudi4321

Member
זו היתה הצעה. אבל אם תעלי לכאן תמונה

של איך נראים הסריטות יקל להבין איך להעלים אותן.
קונים בחנות כמו ACE עם שרות למכוניות.
אולי לעצב מחדש המחשב עם מדבקות נחמדות?

טיפ אישי:
להעלים שריטות מפלסטיק שקוף מורחים טיפת משחת שיניים ומשפשפים במעגלים. יש במשחה אבק חול שעוזר לנקות גם השיניים וגם מחליק שריטות.
------------------------------------------------------
להתחיל ולנסות במקום שלא רואים כל כך.

dudi4321

Member
ואקס= שעווה מעובדת קונים ברשת ACE

היכן שיש שרות גם למכוניות. או בכל שרות לעזרי מכוניות כמו הרכבות מערכות קול ואזעקות למכוניות. או בחלקי חילוף.

צלמי עם מצלמה את המחשב כדי שנבין איך נראים השריטות. כי יש עמוקות ויש חלקי פלסטיק ויש פח צבוע ויש גם דופן שקופה.

שיטה להחליק שטח שהוא שרוט: מורחים על האצבע טיפת משחת שינים לבנה. מורחים את השטח שהוא שרוט ומשפשפים בתנועה סיבובית ככה שהשריטות מוחלקות. דומה לאיך שמורחים קרם ידים על נקודה בגב היד בהנחה שיש שם כתם. ע"י שפשוף הכתם ימס במשחה. זה רק לצורך ההסבר איך לשפשף עם משחת השינים. ההסבר הוא שבמשחת שינים יש גם חומר עדין מאד לניקוי ע"י שיפשוף. לא ע"י המסה.

מאחר ומדובר בפלסטיק מבריק זה יהייה דיי קשה .. ואני לא רוצה להמליץ על משהו שעלול לעשות את המצב גרוע יותר ..

באופן אישי לא הייתי מנקה כמו שהיא ניקתה מההתחלה ובמצבה עכשיו אני הייתי לומד לחיות עם הפאשלה הזאת עד למחשב הבא כשאני לומד את הלקח שלי ובגדול!

hagrisha

New member
פטרון הזוי...

לשרוט את המארז מסביב בצורה אחידה,ואז זה יראה נורמלי ומיוחד.

למעלה