מבולבלת :(

מבולבלת :(

אחרי שהחלטתי סוף סוף לבחור את סוציולוגיה-אנתרופולוגיה כתעודת הוראה בנוסף לייעוץ חינוכי אמרו לי שאין לי אפשרות לקחת את זה כמשני אלא רק כראשי, מה שאומר שני ראשיים (דו-ראשי לא מובנה) מה שאומר- עומס. לעומת אם הייתי לוקחת מקצוע משני כתעודת הוראה כדוגמת תנ"ך-שאת זה אפשר כמשני אך זה נשמע לי פחות מעניין. אמרו לי שלקחתי על עצמי הרבה עומס ושזה כמו ללמוד לשני תארים במקביל. האם מה ששמעתי זה נכון? צריך לקחת בחשבון שיש לי גם קורסים ביהדות לקחת+קורסים כלליים+ 4ש"ש אנגלית (התואר הוא באוניברסיטת בר-אילן). אודה לכם על תגובה...

אני לא מכירה את התוכנית

אבל זה באמת נשמע עמוס מאד מאד. ואני מניחה שאנשים שאמרו לך את זה יש להם ניסיון והם יודעים קצת מה הם מדברים לא? השאלה היא אם את מוכנה לזה. אולי כדאי לקחת תעודת הוראה (לאו דווקא תנ"ך) ובסיום התואר לעשות השלמה לראשי הנוסף שרצית. יש אפשרות כזו?

יכול להיות

אם זה יהיה אפשרי לעשות השלמה זה יכול להיות מצויין אבל אני לא בטוחה שזה אפשרי אני צריכה לבדוק...(והזמן אוזל...) .קצת מיואשת כי כמו שאני רואה את זה בסוף אני אבחר איזשהו מקצוע שאני לא אוהבת לתעודת הוראה ואני ממש אתאכזב. :(. מקווה שבסופו של דבר ייסתדר בע"ה.

תבדקי בכל זאת למרות שהזמן אוזל!!!

גם אם תשני בשבוע שבועיים הראשונים לא יקרה אסון..לא תפסידי הרבה חומר. אין מקצוע שמעניין אותך לעשות בו תעודת הוראה?

ייעוץ חינוכי

יש מקצוע שמתאים לי לעשות בו תעודת הוראה בנוסף לייעוץ החינוכי וזה תקשורת/אנגלית/מדעי החברה אבל אנגלית אי אפשר כי זה נלמד רק כמורחב, לתקשורת ההרשמה סגורה, ומדעי החברה כבר אמרתי...צריך לשלב את זה כדו ראשי לא מובנה שזה המון לחץ וזה כמו ללמוד לשתי תארים...כמו שאני רואה את זה אין לי ברירה אחרת, אלא ללמוד תנ"ך- שגם אני אוהבת אבל אני לא יודעת אם ברמה של ללמד את זה. כשלומדים חינוך מיוחד חייבים לשלב עם תעודת הוראה או שאפשר רק חינוך מיוחד? כי בבר-אילן המליצו ללומדים חינוך מיוחד לשלב עם תעודת הוראה כי אז הסיכויים למצוא עבודה יותר גבוהים... בחינוך מיוחד אפשר גם לעבוד עם ליקויי למידה, עיוורים ואנשים עם בעיות שמיעה?

מרווה ש

New member
תעודת הוראה

אולי כדאי לך לבדוק להוציא תעודת הוראה בחינוך מיוחד. זה יכול להסתדר מצוין לדעתי עם לימודי ייעוץ חינוכי.

למעלה