מבולבל - האם אני נחשב א מיני?

איסטרן

New member
היי אני מתקרב לגיל30.
סטרייט.
היו לי [יחסית] הרבה יחסי מין עם נשים. כעת נמצא בזוגיות כבר מעל חצי שנה.
אני בשנים האחרונות חווה מן אנטי לקיום יחסי מין.
אני אוהב את הבת זוג שלי ונמשך אליה- אך לא רוצה לקיים יחסי מין, לא איתה ולא עם אף אחת.
יכול להעביר שבועות 24/7 איתה מבלי בכלל לחשוב על זה.
זה לאט לאט נתפס לי בתור משהו טיפשי וחסר תועלת. האקט עצמו משעמם אותי, ואני יוצא מפוקוס ב90% מהפעמים.
גם כשאני לבד ומאונן אני לפעמים צופה בפורנו אך לרוב המוח שלי נודד ומאבד עניין מהר מאוד.

מרגיש כאילו סוג של- מיציתי את העניין.

זה היה קורה לי הרבה בצורות שונות עם בנות זוג בעבר. לא הייתי מניע מהלכים לקיום יחסים. ולפעמים כשהן היו מניעות את הדבר- הייתי נזרם.

אני מרגיש שאני על התפר, ואני לא יודע איך לפעול עם זה. זה יכול להרגיש לי כאילו אני יכול להיכנס לקשר שבו לא מקיימים יחסים, וזה נתפס לי אפילו כמן משהו טהור יותר.
בקיצור אני חושב שאני לא א-מיני אבל אני פשוט לא אוהב לשכב.
אני כן נמשך מינית אבל.

אני כרגע במצב שבו אני אמרתי לבת זוג שלי שזה זמני שאנחנו לא שוכבים, כי אני לא בטוח מה המצב.

הקו מחשבה הזה חדש לי בצורה מסויימת, ניסיתי לחקור על א-מיניות, לא הכי הסתדרתי עם המונחים.

אשמח לדעת אם מישהו/י חווה מצב דומה, או טיפים שיוכלו לעורר לי את התודעה לגביי העניין.
תודה

Samgreen

New member
היי אני מתקרב לגיל30.
סטרייט.
היו לי [יחסית] הרבה יחסי מין עם נשים. כעת נמצא בזוגיות כבר מעל חצי שנה.
אני בשנים האחרונות חווה מן אנטי לקיום יחסי מין.
אני אוהב את הבת זוג שלי ונמשך אליה- אך לא רוצה לקיים יחסי מין, לא איתה ולא עם אף אחת.
יכול להעביר שבועות 24/7 איתה מבלי בכלל לחשוב על זה.
זה לאט לאט נתפס לי בתור משהו טיפשי וחסר תועלת. האקט עצמו משעמם אותי, ואני יוצא מפוקוס ב90% מהפעמים.
גם כשאני לבד ומאונן אני לפעמים צופה בפורנו אך לרוב המוח שלי נודד ומאבד עניין מהר מאוד.

מרגיש כאילו סוג של- מיציתי את העניין.

זה היה קורה לי הרבה בצורות שונות עם בנות זוג בעבר. לא הייתי מניע מהלכים לקיום יחסים. ולפעמים כשהן היו מניעות את הדבר- הייתי נזרם.

אני מרגיש שאני על התפר, ואני לא יודע איך לפעול עם זה. זה יכול להרגיש לי כאילו אני יכול להיכנס לקשר שבו לא מקיימים יחסים, וזה נתפס לי אפילו כמן משהו טהור יותר.
בקיצור אני חושב שאני לא א-מיני אבל אני פשוט לא אוהב לשכב.
אני כן נמשך מינית אבל.

אני כרגע במצב שבו אני אמרתי לבת זוג שלי שזה זמני שאנחנו לא שוכבים, כי אני לא בטוח מה המצב.

הקו מחשבה הזה חדש לי בצורה מסויימת, ניסיתי לחקור על א-מיניות, לא הכי הסתדרתי עם המונחים.

אשמח לדעת אם מישהו/י חווה מצב דומה, או טיפים שיוכלו לעורר לי את התודעה לגביי העניין.
תודה
א-מיניות היא סקאלה, או כמו שחבר אומר לי – מיניות בכלל היא סקאלה. ההגדרה המדויקת בשבילך היא על פי מה שייראה לך נכון. כך או כך, אם אתה מרגיש שחוסר העניין במין הוא טבעי לך, אין בכך כל פסול.
ד"נ גם אם אתה חווה משיכה מינית אין כאן סתירה. א-מיניות יכולה להיות חוסר משיכה מינית, אך גם משיכה מינית עם חוסר עניין בקיום יחסי מין, וכל אדם בסופו של דבר חווה מיניות/א-מיניות בצורה שונה.

k500

Active member
מנהל
שלום,
נדמה לי שקצת ענית על מה שאתה מרגיש: "בקיצור אני חושב שאני לא א-מיני אבל אני פשוט לא אוהב לשכב. אני כן נמשך מינית אבל."
אולי אתה בתחום הא-פור, קצת כזה וקצת כזה, הכל יכול להיות, זה בעיקר קשור למה אתה מרגיש ביחס לאחרות ואיך המשיכה המינית שלך באה לידי ביטוי איתן. ככה לפחות אני מתרשם ממה שכתבת כאן.
כתבת גם שאתה רואה בזוגיות ללא מין משהו שיותר מדבר אליך, אז אולי זה מה שאתה מחפש בעצם?

למעלה