מבוקשת אשה נשואה

אהבה

אם האדם שמולך אוהב אותך ונמשך אלייך זה לא מה שישנה לו. אגב אני מבין אותך גם אני לא אוהב ואני לא חושב שזה משהו שחייבים לאהוב. מי שלא נהנה מחיבוק נמצא בבעיה גדולה הרבה יותר. לדעתי הלא אובייקטיבית, אין שום דבר פגום ואולי הפתרון הנכון יהיה למצוא בן זוג שמרגיש אותו דבר. בכל מקרה את האמת שלך אל תתביישי להגיד ומי שרוצה יבחר לקבל אותה.

davidvd

New member
מבוקשת אשה נשואה

בן 46 מאיזור המרכז, מעוניין באשה בת 28 עד 36 שנראית טוב, למפגשים דיסקרטיים. נא פני עם פטים ליצירת קשר באי מייל ,ואחזור אלייך. דויד [email protected]

Horizon18

New member
לאשה שורדת

אם את לא אוהבת להתנשק אין בעיה , כל עוד את אישה חמה ואוהבת. אם את רוצה לדבר איתי תכתבי לי מתי שמתחשק לך.

nils

New member
נראה לי שמצאת

נראה לי שאני עונה למה שאת מחפשת צרי קשר

espi

New member
אני קונה!

יודע מה - אני אקח את אישתך לכמה ימים. אני מסכים לקנות אם אתה רוצה ממנה קצת חופש - רק תגיד! :) :)

espi

New member
שרון אני איתך

את צודקת. אבל יש לי שאלה בנושא - מה אם אני בן 18, ומחפש מישהי בת 21?

espi

New member
יש סיכוי?

היי אורסולה אני צעיר שמחפש מישהי מבוגרת ממני לקשר כזה. יש לי סיכוי? או שאת מחפשת אדם מבוגר?

POKIMON

New member
שיחה בשניים

אים יש משהו שאפשר לשוחח סתם על מה שבאוהוא אחלה בין אדם אז שיכתב (גילי 38) אז ילה ביי

POKIMON

New member
שיחה בשניים

אים יש משהו שאפשר לשוחח סתם על מה שבאוהוא אחלה בין אדם אז שיכתב (גילי 38) אז ילה ביי

POKIMON

New member
שיחה בשניים

למעלה