מבוקשת המלצה דחופה לכיריים, אפילו דיס המלצה...

חנהפ

Active member
הכיריים שלי בדרך לסיים את חייהם ואני מחפשת כיריים גז חדשים, רעיונות?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שאלה טובה. כשהכיריים שלנו החלו לזייף החלטתי שזו הזדמנות מתאימה לומר שלום לגז ובחרתי בכירה חשמלית (לא אינדוקציה אלא קרמיים).
משהו פשוט יחסית, למרות שהיו טענות שהזכוכית נוטה להישבר וכאלה. הכיריים אצלנו כבר קרוב לשנתיים וזה נחמד. נכון. צריך שיהיה חיבור תלת פזי
כדי ליהנות מאפשרות של שימוש בכל המבערים והחום המירבי של המבער החזק ביותר הוא נמוך במעט מהחום של מבער ווק של גז.
אה, ואם רוצים לשרוף משהו על אש אמיתית, צריך לרכוש מבער גז ידני. אז משהו פשוט ולא יקר במיוחד? בבקשה: https://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=833901 היתרון של הדגם הספציפי הזה הוא בכך שיש להבה רחבה ויש להבה עגולה עם 3 דרגות חום. נוח מאד.
ואם בגז חשקה נפשך, אז הבשורה הרעה היא, שלאחרונה הופיעו רק כיריים עם 3 סוגי להבות. קטנה, ווק ו-2 בינוניות זהות. למה? ככה. כל היצרנים עברו לטריק הזה וחבל.
מה שאהבתי זה כירה עם משטח זכוכית של AEG. לא יקרה ונראית אחלה.

סגליתש

New member
אני מאוד אוהבת את הכיריים אינדוקציה שלי. (יש לי של דלונגי, זה היה הכי זול בשוק בזמנו) הם נותנים את התפוקה הכי חזקה לחום. נכון שצריך להחליף חלק מהסירים בבית וחלק אולי לא יתאימו לך. אבל אחרי שהשתמשתי באינדוקציה אני לא מתכוונת לחזור אי פעם לכיריים גז. בנוסף, היו לי בעבר כיריים גז גרמניות (דה דיטריך) והלהבה שלהם לא היתה כל כך חזקה. מסתבר שהלגרמנים יש תקן לשחרור הגז ולכן הלהבה לא יוצאת חזקה. בסופו של דבר הבאתי איש שירות שהחליף לי בשקט בשקט את הדיזות (זה חלק פצפון שיושב על הכיריים ואחראי לפליטת הגז בכל להבה). בדיזות שהחליף, היה פתח טפונת יותר גדול וזה שיפר מאוד את חוזק הלהבות . ובכ"ז, כיריים של אינדוקציה הן הכי חזקות בעיניי והרבה יותר טובות. לגבי שימוש במבער - מוצאים פתרונות. כמו חצילים שאופים בתנור למשל. הויתור בעיני לא כל גדול, ושווה.
אגב, אם יש לך זמן לחכות לאספקה אפשרי לקנות מוצרים גרמניים במחיר זול יותר מישראל ב- berlinbuy.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני מאוד אוהבת את הכיריים אינדוקציה שלי. (יש לי של דלונגי, זה היה הכי זול בשוק בזמנו) הם נותנים את התפוקה הכי חזקה לחום. נכון שצריך להחליף חלק מהסירים בבית וחלק אולי לא יתאימו לך. אבל אחרי שהשתמשתי באינדוקציה אני לא מתכוונת לחזור אי פעם לכיריים גז. בנוסף, היו לי בעבר כיריים גז גרמניות (דה דיטריך) והלהבה שלהם לא היתה כל כך חזקה. מסתבר שהלגרמנים יש תקן לשחרור הגז ולכן הלהבה לא יוצאת חזקה. בסופו של דבר הבאתי איש שירות שהחליף לי בשקט בשקט את הדיזות (זה חלק פצפון שיושב על הכיריים ואחראי לפליטת הגז בכל להבה). בדיזות שהחליף, היה פתח טפונת יותר גדול וזה שיפר מאוד את חוזק הלהבות . ובכ"ז, כיריים של אינדוקציה הן הכי חזקות בעיניי והרבה יותר טובות. לגבי שימוש במבער - מוצאים פתרונות. כמו חצילים שאופים בתנור למשל. הויתור בעיני לא כל גדול, ושווה.
אגב, אם יש לך זמן לחכות לאספקה אפשרי לקנות מוצרים גרמניים במחיר זול יותר מישראל ב- berlinbuy.
קצת מוזר לי מה שכתבת, כי הכיריים שהעפתי היו של דה דיטריך. לא הייתה בעיה של דיזות והלהבות היו בסדר גמור. נכון שהיה צורך לנקות מדי תקופה
את החרירים שבדיזות אם הם נסתמו אבל זה כבר סיפור אחר. אז באמת שהיינו מרוצים מהדה דיטריך, שהוא אגב מותג צרפתי ולא גרמני. גם דה גול לא היה גרמני.

למעלה