מבחן טובה - תוצאות:)

יהב11

New member
מבחן טובה - תוצאות:)

היי לכם, אתמול היה לילדון מבחן טובה עם ריטלין. הוא סרב ללכת ואמר שזה משעמם וקשה והוא לא רוצה. אחרי שכנועים קצרים הלכנו. הוא נכנס למבחן ויצא מאושר. אמר לי שהיה לו קל "שהוא טעה רק פעם אחת" ושהפעם זה היה קצר ( לעומת המבחן בלי הריטלין). כשקיבלתי את התשובה הייתי מאושרת. היה שיפור מדהים - תוצאה מינוס 3.5 בלי רטלין לעומת פלוס 1.05 עם רטלין. הייתי שמחה שיש משהו שיכול לעזור ולעזור טוב. בשיחה עם הנוריולוגית היא המליצה להתחיל את כיתה א' עם ריטלין רגיל ( תופס ל-4 שעות), שאלתי אותה מה לגבי המשך היום ( הוא יהיה בצהרון עד שעה 17:00 שם הוא אמור להכין שיעורים). היא ענתה שלדעתה אין צורך ובמידה ואני ארגיש שהוא צריך אז לתת לו ב-12:00 עוד כדור. התחושת בטן שלי אומרת שהוא כן צריך לכל היום, והפתרון לתת שוב ב-12:00 לא נראה לי ריאלי ( מי יתן לו? דיסקרטיות וכו..) עכשיו אני בתחושה שסוף סוף אנחנו על הגל הנכון אבל איכשהו שוב מתפספס לנו... מה דעתכם? תודה יהב

b a r b a i m a

New member
יהב שלום. ראשית אני אכן שמחה

עבורכם שלריטלין היתה השפעה טובה על הילד. שנית - מה דעתך להתחיל כבר עכשיו בחופש עם הריטלין? עוד 3 שבועות כבר לא ישנו אלא להפך. אם תתחילו בחופש, ראשית תראי את ההשפעה על הילד, תראי אם יש/אין לילד תופעות לואי כגון ריבאונד אחרי שפגה השפעת הכדור, תראי איך הוא מיד לאחר תום ההשפעה אולי הילד כן יוכל להסתדר אחרי ללא כדור נוסף... ואם בכל זאת תראי שלדעתך הילד זקוק לכדור ארוך טווח את תמיד יכולה לחזור לרופא ולבקש שיחליף את הכדור. דבר נוסף, ילדים שמקבלים ריטלין ויש להם גם בעיות התנהגות, (ה- H שולט עליהם) מסגלים התנהגות חדשה ונכונה עם הזמן לדעתי במהלך 3 השבועות עד לתחילת שנת הלימודים הילד שלך ילמד עצמו בעזרתכם לסגל הרגלי התנהגות ובכך הכניסה לכתה א תהיה קלה יותר וחלקה יותר בהצלחה מכל ה

למעלה