מבחן מחוננים כיתה ו

hgilad79

New member
מבחן מחוננים כיתה ו

מבחן מחוננים כיתה ו
שלום,

הייתי שמח לקבל מעט פרטים על מבחן המחוננים בכיתה ו לקראת החטיבה.
1. האם הוא יחסי לכל הארץ או ספציפי לבית ספר מסוים (כלומר האם הילד יכול להמצא מחונן למרות שאין מקום בכיתת המוננים באזור ספציפי?)?
2. האם יש מה לעשות את המבחן גם אם אין בכונתינו לבור לבית הספר הבוחן? (כדי להיות מוכר כמחוננן ואולי להצטרף לבית ספר בעתיד? אולי כדי לפתוח דלתות?)
3. האם מישהו מכיר ערכת הכנה זולה יותר (ראיתי את מכון נעם שדורש 360 שקל עבור אפליקציה לחודש...)

המון תודה

tomi32

New member
תשובות חלקיות

מבחן מחוננים כיתה ו
שלום,

1. האם הוא יחסי לכל הארץ או ספציפי לבית ספר מסוים (כלומר האם הילד יכול להמצא מחונן למרות שאין מקום בכיתת המוננים באזור ספציפי?)?
2. האם יש מה לעשות את המבחן גם אם אין בכונתינו לבור לבית הספר הבוחן? (כדי להיות מוכר כמחוננן ואולי להצטרף לבית ספר בעתיד? אולי כדי לפתוח דלתות?)
3. האם מישהו מכיר ערכת הכנה זולה יותר (ראיתי את מכון נעם שדורש 360 שקל עבור אפליקציה לחודש...)

המון תודה
תשובות חלקיות
1. אצלנו כל מי שעבר קיבל מכתב שעבר והסינון לקבלה לכיתת המחוננים היה בריאיון לאחר מכן ולא לפי הציונים הגבוהים ביותר במבחן. כלומר, היו הרבה יותר עוברים מאשר מספר המקומות בכיתה.
2. כן. היו אצלנו ילדים שעברו את המבחן, לא רצו ללכת לכיתת המחוננים והצטרפו ליום השליפה.

יש תוכניות שפתוחות לאלה שעברו את מבחן המחוננים,

מבחן מחוננים כיתה ו
שלום,

המון תודה
יש תוכניות שפתוחות לאלה שעברו את מבחן המחוננים,
בלי קשר להצטרפות לכיתה. הם גם יכולים להבחן בבחינות הבגרות בגילאים צעירים יותר.

למעלה