מבצע יד לעלומה- כולם מתגייסים!

סנעיר

New member
מבצע יד לעלומה- כולם מתגייסים!

אחרי שהוכחתם אחווה ויצירתיות ותרמתם ממיטב שעוניכם הורודים לעיצוב חדרי- אתגר קשה וחשוב לא פחות ניצב בפנינו!?כפי שכולנו יודעים וחולמים- מחר זה קורה. טאריה תעלה מחר לראשונה בחייה למופע שכנראה יעורר בנו געגוע עז לימיה כסולנית נייטוויש ואולי גם רצון לקעקע את שמה על איברים מוצנעים בגופנו. מחר שוב נתגודד לנו בהאנגר 11 ונשקע אל תוך חלום של שנים שסופסוף מתגשם.?אך אבוי! לא לכולנו יהיה זה יום חג. לעלומה חפרניתנו היקרה עדיין אין כרטיס! היא יושבת לה עצובה ובוכייה בביתה, אחרי שזרקה את כל כספה כדי לממן טסט כושל, (המשך)

סנעיר

New member
המשך

וחולמת על ההופעה החד-פעמית בת`א הרחוקה. הופעה שהיא, העיגול השמנמן הלבן והחמוד שלנו, לא תהיה חלק ממנה. אבל כאן אנחנו נקראים להתערב, ולהציל את הילדה המסכנה מציפורניו האכזריות של הגורל. אני גאה ונרגש להכריז בזאת על מבצע-בזק לאיסוף הסכום הנדרש עד מחר בערב! פתחו את הלב ואת הכיס ותרמו למען המטרה הנשגבת. אני פותח את מבצע ההתרמה ומודיע על 50 ש`חים ראשונים שיקרבו אותנו כדי רבע הדרך מהמטרה. ועכשיו תורכם! בלי תירוצים- כולם מתגייסים! אין דרכים אחרות להשיג את הסכום עד מחר (לפחות מאז שעלומה החליטה להיגמל מזנות סוף סוף)

סנעיר

New member
המשך (אורנג` מתקמצנים על תווים)

זה הזמן לרוקן את קופות החזיר, לשלוף מטבעות מאובקים מהלמטה של הספות בסלון או סתם לחפש בכיס האחורי. כל שקל יעזור והזמן לא עוצר ומחכה! הכריזו כאן על תרומותיכם הנדיבות כדי שגם עלומה תוכל לשתות איתנו קפה בסוף. שי צנוע מובטח לתורמים. ק-די-מה!

MispIaced

New member
בטח יגיעו 10 אנשים להופעה

כל השאר יחכו בהאנגר 11 ולא יבינו איפה טאריה, הם לא רשמו ברור מספיק שזה בגני התערוכה

Fairywitch

New member
ברצינות?../images/Emo2.gif מה, זה זז? או שמההתחלה זה היה

אמור להיות שם?

Gilado 69

New member
../images/Emo207.gifנצלש../images/Emo207.gif

סליחה על הנצל"ש האכזרתי באמתע גיוס כספים למטרה כל כך חשובה
וכפיצוי על עוגמת הנפש בקמפיין ההתרמות אני יכול לתרום אממ.. |מחפש בכיס האחורי, אממ.. 5 אגורות (שכבר פגות תוקף) חצי מסטיק לעוס ופלייאר על הסדנת אומן של המתופף של טאריה!! כי גם לעלומות מגיע!!! ועכשיו ברצינות, אנשים!! היום ההופעה שכולנו חיכינו לה חיים שלמים, ריקודי טאריה מטרידים, מקום שאף אחד לא יודע שהוא קיים, אבל... טאריה!!! הולך להיות מדהים, יש לי צמרמורת רק מלחשוב על זה, קיצר חפרתי. כולכם מוזמנים לקומונת Tarja Is My Sin לשרשור של לפני הופעה, לתת דעות לענות על שאלות או סתם לעשות כאילו יש שם אנשים בכלל..=] קיצר בואו בהמוניכים כי ההופעה היא באמת היום http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Com...

The Cat Woman

New member
כבר הקדמתי אותך ב24 שעות ואמרתי אתמול לעלומה

שאם היו לי 200 ש"ח הייתי בכיף תורמת לה אותם כדי שהיא תוכל לבוא, אבל לצערי המצב הכספי שלי לא מזהיר החודש... אז אני יכולה לתרום רק במספרים דו ספרתיים שלא עולים על 50 ש"ח

סנעיר

New member
זה מצויין! לא התכוונתי שכולם יתרמו 50

זה רק אני, כדי לתת למבצע פוש התחלתי... יש לנו גם קבלות על סך 5, 10 ו-20 שקלים! למען האמת יש קבלות על כל סכום, כי אני מכין אותן על המקום בהתאם לתרומה. יאללה, אני לא רואה פה מספרים! מנהלים- תנעצו! זה חשוב!!!!!!!!1111

Itay Simons

New member
נעצתי ../images/Emo45.gif

אפשר שזאת תהיה התרומה שלי? :$ גם נעץ עולה כסף....

Brombit

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo115.gif

אם הנעץ נתקע לך ברגל כמו אצלי אתה יכול לקבל עליו פיצוי כספי?

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif3 בנות מסכנות צריכות להגיע להופעה

מהצפון*. צפון* = צפונית לת"א, אזור חדרה-נתניה-הרצליה. מישהו מגיע מהאזור ומוכן לעזור להן למצוא את הדרך לטאריה? מצטערת על הנצל"ש האכזרי, זה גם חשוב וקשור להופעה...

סנעיר

New member
איזה שרשור צדקה נהיה מזה ../images/Emo6.gif

אני מגיע מהרצליה. אם יהיה מצברוח טוב נמשיך קצת לנתניה, ואם בדרך יבשרו לי שזכיתי בהגרלה כלשהי או שדלק פתאום עולה כמו מים- גם חדרה היא אופציה...

למעלה