מבצע פסקה ביום חוזר!

ויימס

New member
מבצע פסקה ביום חוזר!

יש לכם 24 שעות לכתוב פסקה אחת.
תכתבו.
תכתבו.
תכתבו.
תכתבו.

אבל אין לי זמן!
זו כולה פסקה אחת.
אבל אין לי מוזה!
זו כולה פסקה אחת.
אבל זה לא ייצא טוב!
זו כולה פסקה אחת.
אבל אני במשבר קיומי- פעם לא הייתי, ואז נולדתי, כעת אני קיים, אך יום אחד כבר לא אהיה, ואף אחד לא שאל אותי לדעתי אפילו!
אממ מה?

אוקיי, אז הנה פסקת פתיחה:

אחותי התאומה, אדל, אהבה להאשים אותי בקבלת יחס מועדף מאמא בכל פעם שקיבלתי התקף. אני האשמתי אותה בטמטום והסברתי לה שמעולם לא הצמחתי את השלפוחיות בכוונה. לא יכולתי לשלוט בהן. או באמא שתמיד הכינה עוגת שוקולד כשזה קרה. אבל אדל לא האמינה לי ומבחינתה הייתי מקבל עוגה אחת לחודש. כמובן שזה לא היה נכון – לא היו כל כך הרבה עוגות כי השלפוחיות לא תקפו אותי כל כך הרבה. אבל כשהן תקפו – הן היו חסרות רחמים.

ויימס

New member

הים שאג באוזניי. מר קוזנצוב התרחק ממני מעט והסיר את בגדיו. הרהרתי בכך שבני אדם תמיד נבוכים בנוגע לגופם נטול הפרווה. הוא שחה בזמן שניסיתי לצוד דגיגונים ללא הועיל- מלאכת הציד תמיד עצלה כאשר היא נעשית על בטן מלאה. כשהוא חזר והביט בי, מתנשם ורועד, רציתי לשאול אותו אם עכשיו הוא מבין את העולם טוב יותר. אבל המתורגמן של הספינה היה רחוק מכדי לסייע, ולכן לשתי את החול בכפותיי. אני מקווה שהוא הבין.

1.

היה לרועי חור, משהו שחסר בחיים שלו - קצת כמו שחסר בחיים של כולם, אבל אחר. הוא היה שוכב בלילות, ובמקום להירדם מנסה לתת לחור צורה, משמעות. היו פעמים בהם הוא דמיין שהחור בצורה של אישה, ובאמת לרגעים הוא חשב שמישהי עשויה למלא את החור. והיו פעמים בהם הוא חשב שהחור נראה כמו מוצר, וגם בפעמים האלו הוא הכניס אליו דברים. וכל הדברים, וכל האנשים, מצאו את עצמם נשאבים אל תוך החור האמורפי של רועי - משאירים אחריהם את אותו חור, באותה צורה, עם אותם כוכבים מנצנצים סביבו.

ויימס

New member
רעיון מגניב!

אני באופן אישי מנסה למלא את החלל בג'אנק פוד.

2. 3. אבל נטע

2.
בדרך לבית הספר היום נתקלתי ברעיון אמורפי של מציאות אוטופית ומעדתי על הרצפה. התחלתי לשפשף את הברך שנשרטה משולי המדרכה בזמן שהרעיון האמורפי כבר נמוג אל האתר. רציתי לסנן קללה שתתאים למאורע, אבל לא מצאתי אף קללה שמתאימה לרגע בו אתה נתקל ברעיון אמורפי של מציאות אוטופית ומועד על הרצפה.
&nbsp
3.
זה לא הפריע לה, לרונית, שהלא טוב לקח אותה. בסך הכל החיים שלה נמצאים במצב לא יותר גרוע משהיו לפני כן. האוכל מגיע בזמנים יחסית קצובים ולא מרווחים מדי, יש המון מרחב פתוח, גם אם הוא מורכב בעיקר מגוונים שונים של חשיכה, והיא לא יכולה להגיד שהיה משהו לא נעים בצורה מכוונת באינטראקציה שלה איתו (איתם? עם זה?).
- את מרוצה מהחיים שלך כפי שהם?
הקול שלו/הם/זה נשמע קצת כמו אלפי זבובים שמנסים יחדיו ליצור צליל דמוי אנושי, התוכן של הדברים שלו היה קצת כמו משהו שאמא שלה היתה אומרת לפני כן.
- אני לא חושבת שהיה שינוי משמעותי לרעה במסלול בו החיים שלי הולכים.
- ולאן את חושבת שזה?
רונית לא ענתה, היא נתנה לשקט למלא את החללים ותהתה אם השאלה הבאה תיסוב סביב הביציות שלה או הגברים הפנויים במרחב הלא טוב. השאלה הבאה לא הגיע, הזמזום נחלש ודעך לכדי רעשי הרקע הרגילים.
&nbsp
אבל נטע.
פיסקה ביום זה נפלא כשיום אחד רודף את רעהו. זה הרבה פחות נפלא כשאתמול כתבתי פסקה, והיום כבר שבוע אחרי כן. זמן לא ליניארי איז א ביץ׳!

ויימס

New member
כן... אני שונאת כשזה קורה.

עם כל ארוחת חג קרובי משפחה מצניחים עליי עוד ועוד תינוקות לא מוכרים ואני משוכנעת שהם פשוט עשו אותם במימד זמן מקביל או משהו כזה.

agamkedem

New member
שתי פסקאות

"לא שושי, שושנה", היא אמרה. ידה האחת הייתה כרוכה מסביב לנכד כזה או אחר, השנייה אחזה בצביר שקיות מתפקעות מהסופר. המוכר הביט בה והנהן. הם תמיד הניחו שקוראים לה שושי. האם זה היה שיערה, הצבוע בגוון מלאכותי מדי? בגדי המבצעים וההנחות? האם זה היה גילה, אותו היא כה התאמצה להסתיר באמצעות שכבות מבוצרות של איפור?

"שושנה", היא התרתה בו. באותו הרגע היא רק רצתה לשמוט את הילד ואת השקיות, לפנות אחורה בעוד שיערה מתנופף מאחוריה. שושנה, ממש כמו וורד. ממש כמו רוזה. פרח נאה ומיוחד. עלי כותרות שמתכנסים זה לתוך זה, בוהקים וענוגים ויקרים. בעלי ערך.

ויימס

New member
סיכום ישיבת צוות 12.9.16

ייצוא:
שום נשפכה דוגמת שוב, כלומר שוב נשפכה דוגמת שום על המכנסיים שלי. יש להוציא נוהל אריזת דוגמאות מחדש.
זוהי תקלה חוזרת ממאי 2014, אז נשפכה עליי פפריקה עם מקקים. מועד לביצוע: ראש חודש כנעני.
אבטחת איכות:
לקוח מתלונן כי במקום שוקולד טבעוני התקבל אצלו קרטון חתלתולים. יש לנסח התנצלות ותגובה יחד עם מחלקת שיווק. יש להשמיד את החתלתולים.
מלאי:
15 שקים של אורז
18 חביות של שמן
מלחייה
מחקר ופיתוח:
במקרר המעבדה נמצאה וודקה שהושארה שם על ידי מנהל המו"פ הקודם שיצא לפנסיה. וודקה לכולם בהפסקת צהרים על חשבוני.
תפעול:
יששכר חולה ואין מי שיגרד בפומפייה. יש להכשיר עובד נוסף לצורך העניין.
דיון מחודש ביום ראשון 18.9.16
נוכחים: אני, אתה, את, גם את, גם אתה, אוי, גם את פה, איך לא ראיתי אותך...

ויימס

New member
שכחתי לציין שאם השתתפתם אתמול ולא תשתתפו היום-

סאמסרה תגיע אליכם.

אז באמת, בלי לחץ.
(השמועה אומרת שניתן לעכב אותה ע"י כתיבת שתי פסקאות באותו היום, אחת בבוקר ואחת בערב, אבל מוטב שלא להתגרות בגורל!)

ויימס

New member
אבל אנחנו לא רוצים, נטע!
אנחנו לא רוצים!

סיכום ישיבת צוות 18.9.16
כללי:
יש להוסיף פתקית לכל המאכלים שבמקרר כך שיהיה ברור של מי הם, ומתי אפשר לזרוק אותם לפח.
אין לאחסן דוגמאות שום במקרר!
מעבדה:
הזומבים התחילו לדבר זה עם זה. המחקר שלי מתקדם יפה מאוד. עם זומבים.
ייצוא:
הייצוא טוען שהייבוא לא תמחר נכון קרוקודילים או כך הוא טוען שהוא חושב שהוא אמר.
שיווק:
שני לקוחות יצטרפו אלינו ביום כיף בכנרת. יש לתכנן מראש פינות שיזוף כיוון שהם לא יודעים שהכנרת לא נמצאית בקרית אתא.

למעלה