מבקשת את עזרת המין הנשי בכדי לסיים תואר 1

khsofia

New member
מבקשת את עזרת המין הנשי בכדי לסיים תואר 1

שלום לכל הנשים!! אני מנסה לסיים את התואר ועושה עבודה גמר בפסיכולוגיה בין תרבותית. אני ממש אשמח אם תוכלי למצוא זמן ולהיכנס ללינק למטה ולענות על כמה שאלות – זה לוקח כ-10 דקות ואנונימי לחלוטין! תודה תודה תודה, סופיה חנקין. https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE9hTFF5U0ZleFRvZGhZa3BVTkRBMmc6MA

Just a man 111

New member
איזה קטע! גם אני מבקש את עזרת המין הנשי

אבל אצלי לא צריך למלא שום שאלון

בהצלחה

מזל שאת לא צריכה את עזרת הגברים כי אני לא הכתובת... לקח לי 10 דקות רק לרפרף על כל השאלות שם !!!!!!!! אחד כמוני עם בעיות ריכוז בחיים לא היה עוזר לך במחקר

khsofia

New member
:) אתה יודע מה מפתיע אותי?

הסקרנות שלכם (הגברים)! *השאלון לא עד כדי כך ארוך!! ותודה, אני באמת צריכה את זה :)

הפתעות זה דבר טוב

ואנחנו לא כאלה סקרנים, אנחנו רק בעניין של זיונים
אבל אחרי שאלון כזה ארוך אפילו החשק הזה נעלם
אני מקווה שתפרסמי את תוצאות המחקר !

זה לא 15 דק'...וזה מעיק יותר מטיפול פסיכולוגי

מילא מטרה אחת או שתיים, אבל 7? וטיפול פסיכולוגי אחרי כל מטרה.... צר לי אבל תבדקי אם המרצה מוכן לתת ציון בדרכים אחרות

khsofia

New member
מבינה..

יחד עם זאת, המטרות לא חייבות להיות למטרות "חיים" - אלא יכולות להיות מגוונות מאוד (דברים קטנים - מטרות ליום-יום או לשבוע - כמו לסיים עבודה/מטלה כזו או אחרת) בכל מקרה, מודה לך מאוד! המשך ערב נפלא

לצערי

נשות הפורום הנוכחי יתקשו לעזור לך בנושא זה, מכיוון ש פסיכולוגיה תרבותית (או המילה תרבות)איננה המומחיות שלהן, לעומת זאת על מנת לסיים תואר כלשהו ב-שיגולים לוהטים , מציצות, בליעות, ו...צימרים הן יוכלו להעביר אותך דוקטורט שלם . בהצלחה:) הנה התעודה שלי ....

סליחה???? בנות יש מכות!!!!!!! מי באה לעזור??

עושים שמיכה למנהל. כל אחת לוקחת צד. אנחנו לא תרבותיות??????????..... תחשוב על עונש!

מה דעתך שגם אנחנו הבנים נתאגד

המנהל יקבל את החלק העליון,ואני אסתפק בתחתון.....
ואנחנו מוכנים גם בלי שמיכה

למעלה