מבקשת חוות דעת על פיענוח

מבקשת חוות דעת על פיענוח

מיכון שאני חדשה בתחום אבקש לשמוע את דעתכם על הפרוש אשמח ללמוד, ידיד פנה אלי עם שאלה:מה אני צריך לדעת לנבי המשך עבודתי במפעל בשבועים הקרובים? בשבועים הקרובים יהיו פיתורים במפעל שהוא עובד, מה-6מטבעות אני-מלכת המטבעות צריך לדעת- 9חרבות לגבי המשך עבודתי-8 חרבות במפעל x-קלף מיזוג ב x זמן-3 מטות סיכום-4 מטות הפרוש:רואים שהשאלה באה ממקום של דאגה לפרנסה מחשש שלא יהיה עבודה ולא תהיה לך אפשרות לתת לאנשים הקרובים את מה שנתת עד עכשיו, היום אתה חש טוב עם עצמךכי יש לך אפשרות לתת את מה שאתה רוצה אך רואים שאתה חושש מהעתיד, אם תבקר את עצמך ותרחם על עצמך תמשיך לחוש תקוע ולחשוש מפיתורים שעלולים לקרות בשבועים הקרובים, עליך לקחת יוזמה להראות התענינות לתמרן במצבים הקשים זה יוביל אותך לדרך חדשה שתעיר לך פנים, יתכן אפילו עבודה חדשה במקום אחר, האופציות שלך טובות אך נתונות ליוזמות שלך,

batgalim

New member
הי ../images/Emo54.gif שחור לבן

מה-6מטבעות אני-מלכת המטבעות צריך לדעת- 9חרבות לגבי המשך עבודתי-8 חרבות במפעל x-קלף מיזוג ב x זמן-3 מטות סיכום-4 מטות נראה לי שהמעסיקים של הידיד שלך די מרוצים ממנו וחושבים עליו טובות, מצבו נראה יציב ולא נראה לי שיפטרו אותו. עפ"י מלכת המטבעות נראה שהוא בעמדה יציבה. הוא תורם הרבה מעצמו ומהידע שלו למפעל ומצליח בעזרת התושייה שיש בו "לסדר" את העניינים לטובת המפעל (מיזוג) והממונים רואים זאת, ומציינים עובדה זו לטובתו. 8 חרבות מציין דווקא בעמדה זו את הישארותו במקום, כשיכול להיות שההחלטה והאמירה הסופית תושהה מעט יותר מידי ממה שהוא מסוגל לשאת. הוא דואג וחושש ומצפה ש"יקראו" לו בכדי לבשר לו בשורה מרה, אך נראה שהבשורה תהיה חיובית והוא ימשיך לבסס את מעמדו במפעל.

היי batgalim

מאוד נהנתי מתשובתך ןהיא ממש נכונה, אני גם קוראת אותה ולומדת איך לשפר את עצמי,ספרי לי גם על תהליך הלמידה שלך את קלפי הטארות באיזה צורה זה נעשה איזה קורסים לקחת ,אני מקוה שאני לא מכבידה, המון תודה

batgalim שאלה קטנה נוספת

האם פרוש קלף 8 ו 9 חרבות מפורש על ידיך בצורה חיובית עקב קלף הסיכום שהוא 4 מטות?? את בוכנת כל קלף בפריסה עם מבט על קלף הסיכום? אני מקוה שהשאלות שלי לא נראות לך מטופשות

batgalim

New member
הי חתול../images/Emo54.gif

תודה רבה על הפידבק ! לקלפים 9 חרבות ו-8 חרבות התייחסתי כאל חששותיו של השואל, וזאת עקב המיקום שלהם - צריך לדעת לגבי... שאר הקלפים בפריסה אופטימיים, כשלקלף 6 מטבעות אני מייחסת חשיבות מיוחדת בנושא זה בגלל מיקומו בתחילת הפריסה - הקלף מדבר על הצלחה המגיעה מגורם מסייע הנמצא בעמדה גבוהה מזה של השואל, וכאן ראיתי את המעסיקים של השואל, המכירים בכישוריו ומפצים אותו על כך. הקלף מלכת המטבעות מדבר על בטחון כלכלי, יציבות בעבודה. אל המיזוג התייחסתי כמייצג את עבודתו של השואל במפעל המסויים הזה: את האיזון בין התכנון לביצוע, את המיומנות בה הוא מבצע את עבודתו ואת היכולת שלו לעבודה משותפת והרומנית. 4 מטות בסיכום מראה את הפוטנציאל של ההשארות במקום העבודה, והוא הגיע מיד לאחר 3 מטות - המדבר על צפיה לתשובה.

ושוב תודה

ההסבר שלך ממש עוזר לי להבין קריאה בראיה מורחבת בסוף אני יעלה על דרך המלך רק זמן וסבלנות, אני מאוד נהנת לעבוד עם הקלפים ולעסוק בזה בצורה רצינית ולא חפיפניקית לכן שאלתי אותך איך ביססת את הידע שלך בתחום זה

batgalim

New member
הי חתול ../images/Emo141.gif

אני בטוחה שתעלי על דרך המלך, רק סבלנות, כח רצון והתמדה. לידיעתך - ככל שתלמדי יותר, ככה תגלי עד כמה יש לך עוד ללמוד... עיון וקריאה בחומר כתוב מספרים, מהאינטרנט, קורסים, סדנאות ויישום ! חשוב מאד התרגול, כשבהתחלה לקחת את הספרים או את החומר המודפס, ולא להתבייש לעיין בו בזמן הפירוש. בהצלחה !

למעלה