מבקשת מכם נואשות עזרה לאימי החולה

ISKABELKA

New member
מבקשת מכם נואשות עזרה לאימי החולה

שלום לכם , אני פונה אליכם בבקשת עזרה . לפני כשנה וחצי אימי חלתה בסרטן ,היא עברה 3 ניתוחים , 7 אשפוזים ,כימותרפיה .ולעשות את הסיפור שלי קצר , נכון לעכשיו אני קונה לאימי המון תרופות שהם מחוץ לסל הבריאות , הסכומים של תרופות פשוט מטורפים - לחודש מגיעים לכמה אלפי שקלים . אני בת יחידה , ואבא שלי נפטר לפני 13 שנה. בגלל ההוצאות הגדולות על תרופות של אימי, הגענו למצב מאוד קשה , שאפילו אין לנו אוכל בבית . כל האחריות על אימי נופלת אלי. אימי לוקחת כל יום כ 40 תרופות שונות + זריקות פעמיים בשבוע . ככה היא צריכה להיות איתם עד סוף החיים . הפחד הגדול שלי שהיא תמות רק בגלל שאני לא אוכל לספק לה תרופות שהיא צריכה . זה הדבר שהכי מפחיד אותי .... בבקשה , אני נואשת מבקשת ממך עזרה . אני פתחתי לאימי קרן לתרומות בארגון "חברים לרפואה" בבני ברק. הנה קישור לקרן של אימי ב"חברים לרפואה" : http://www.haverim.org.il/funds/one_fund/52.htm אני צריכה להחזיק את אימי בחיים , כמה שניתן ולהילחם עד הסוף . כל שקל ייתן לאימי עוד שעה ועוד יום של חיים . המצב מאוד קשה,ואני נלחמת כל יום מחדש . גם אם יש אפשרות להפיץ את הקישור בין החברים , אולי ללימודים , לעבודה ? מספיק שיתנו שקל אחד כל אחד , זה ייתן לאימי עוד יום של חיים , והם יעשו מצווה גדולה . איך אני אומרת , אני צריכה לעמוד ליד הקבר שלה , שהיא תדע שאני עשיתי את כל 100 אחוז שיכולתי בשבילה . אם יש צורך , אני אשלח לך מסמכים רפואיים של אימי , לפי בקשתך . את תרומתך ניתן להעביר ל קרן מיוחדת שהוקמה לצורך כך בארגון "חברים" ע"ש "חברים" עבור קורוצקין רימה . בבנק לאומי סניף 856 ח-ן 30241/57 ניתן גם לתרום בכרטיס אשראי בטלפון: 03-5792220 ( עבור קרן של קורוצ'קין רימה ) . או לשלוח ש'ק למוטב בלבד לפקודת קרן ע"ש קורוצקין רימה. לת.ד. 6782 רמת-גן 52167. אם זה ייתן לאימי עוד יום של חיים , אז התברכנו ... תודה רבה מכל הלב , בשמי ובשם אימי .

למעלה