מבקשת עזרה בדחיפות

מבקשת עזרה בדחיפות../images/Emo7.gif

סליחה על האורך. אנסה לקצר את היריעה הגדולה, האמת קצת קשה. יש לי כמה שאלות. אני ובעלי נשואים מזה שנתיים וחצי+תינוק בן שנה. בעלי עזב את הבית לפני חודשיים ומאז לא ניסה לחזור ולא שב. הוא הזמין לי משטרה בטענה לקחת את דבריו בלבד. בעקבות מריבה הוא עזב את הבית לפני חודשייים. הוא לא שואל על הילד לא ניסה להתפייס כלום. הוא נוקט בטקטיקה מטופשת להראות שהוא כן רוצה לראות את הילד בכך שביקש הסדרי ראיה פעם בשבוע למשך שעה אחת בלבד. מכייון שהוא אדם אלים מילולית ופיזית לא הסכמתי ואני מתעקשת שזה יהיה בפיקוח. הוא כבר לקח את כל החפצים שלו. כל המריבות שלנו הם על ההורים שלו הוא אינו מוכן "להיפרד מהם" הא דבק בהם עד תום, לעולם אינו מצדד בי גם אם אני הכי צודקת בעולם, הם עשו לי דברים נוראיים מאז החתונה ועד לא מזמן, והוא תמיד נקט בצד שלהם, וגם כיום דבק בהם ונמצא איתם כמו שרצה. לאורך כל הנישואים הוא עזב את הבית 3-4 פעמים שתמיד בכל מריבה עושה מהומות ומשתולל ובורח לחודש. הוא עזב אותי גם בהריון וחזר אחרי חודש. לעולם בכל המריבות הוא לא ניסה להתפייס ולי כבר דיי נמאס לפייס אותו, יש לציין שבכל הפעמים שעזב אני החזרתי אותו הבייתה. בנוסף הוא לא קיים איתי יחסיי אישות מזה כמה חודשים טובים בטענה שאני עייפה מדיי, יש לציין שלא ניסה. מה שעוד יש לו מחלה מסוימת שלא ידעתי עליה לפני החתונה והיא נתגלה לי רק אחרי החתונה, הוא כמובן עכשיו מכחיש הכול. עברנו דיון אחד בבית הדין הרבני יש עוד אחד בסוף החודש הזה. הדיון הקודם היה על הסדרי ראייה עם התינוק ולקיחת החפצים שלו. הדיון הבא הוא על צו ההרחקה שביקשתי ועל שלום בית כביכול שהוא ביקש בטענה להיכנס הבייתה לראות את הילד-בולשיט. לשנינו יש עו"ד הוא נקט קודם באמצעים אלו ואני בלית ברירה לקחתי גם עו"ד. בחשבון הבנק יש מינוס גבוה, הוא לא השאיר לי כסף, ועצר לי את הכרטיס אשראי. אני העברתי את המשכורת שלי לחשבון אחר שיהיה לי מה לחיות, כמה ימים אחרי זה הוא העביר את המשכורת שלו לא יודעת לאן. יש לי כמה שאלות: מה נראה לכם קורה כאן??? האם הוא עבר על החוק בזה שהוציא את המשכורת שלו מהבנק, והשאיר את הבנק עם החוב הגדול, יש לציין שיש ברשותינו בית במשכנתא ואוטו בהלוואות והמשכנתא כבר הספיקה לחזור פעמיים, מה יהיה עם הבית? עם האוטו? מה הוא צריך לשלם לי? לתינוק? בכלל? אם יש עוד משהו שאתם רואים לנכון לציין אשמח לשמוע. תודה רבה

שרשירית

New member
שאלה מעולה לעו"ד גלוקשטד בפורום של הגדולים

תנסי לעבור לשם ולשאול אולי עוד יענו לך. קטונתי מלהביע דיעה במה שלא מבינה אבל מבינה שיש לך עו"ד שמן הסתם מקבל כסף ומן הסתם כדאי לשאול אותו. תרימי לעו"ד שלך טלפון ותפציצי אותו בשאלותיך - כל אחד ועבודתו.

למעלה