מבקשת עצה ועזרה לגביי גיל ההתבגרות

מבקשת עצה ועזרה לגביי גיל ההתבגרות../images/Emo92.gif

אני בחורה בת 50 אלמנה פלוס ילדה בת 16 . כידוע לכם גיל 16 זה גיל ההתבגרות והיות ואני אם חד הורית בגיל גדול יש הרבה חילוקיי דעות ומריבות ביני לבינה. יש הרבה מצביי לחץ עליות וירידות במצביי הרוח שלי היות ועברתי הרבה סבל בחיי הבת שלי לא מבינה וטוענת כל הזמן שהחיים ממשיכים הלאה מאז הפיגועיים נהפחתי להיות פחדנית ומאוד סגורה ומפחדת על כל צעדייה ובמיוחד היציאות שלה למועדונים. המתח והרוגז כל הזמן נימשכים ואני מבקשת ייעוץ לגביי הפחדים והחרדות שאני נימצאת בהם. התודה רבה.... <<<<<<<<<<<לורין>>>>>>>>>

לורין.......

יש כאן סתירה נוראית בין השם בו בחרת להופיע אצלנו, תוכן הכרטיס האישי והבעייה שעלתה כאן. לי אישית זה לא משדר אמינות....

חגית תכנסי שוב בקשה

השם שמופיע במחשב הוא של ידיד שלי ולכן זה רשום על שמו כמו כן אני מאוד מעוניינת בעזרה והשם שלי הוא לורין בתודה --------לורין---------

לורין ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אבל גמני מצטרפת לבקשתה של חגית. אין שום בעיה לשנות ולהיכנס כמשתמשת חדשה עם הכינוי המתאים. זה קצת צורם לנו כאן , פרטים שכאלו. תודה
לגבי בקשתך הספציפית , ובכן זה לא מנחם בטח , אבל זה די מפורסם בחוצות התקשורת אצלנו שישנם מרכזים רבים שנפתחו לאחרונה לעזרה מקצועית בנושא החרדה הספציפית הזו , לבטח תוכלי לקבל עזרה יותר מקצועית . מאיתנו תוכלי לשמוע רק שגם כאן יש חרדות כאלו ולא מעט צחקנו על עצמנו , על הנושא. במיוחד מתלונן פורג´ שלנו על האמא ה "מסגרת" אותו בבית כל הזמן. הגענו למסקנה נדמה לי , שהחיים נמשכים למרות הכל ואף על פי כן , ובמידת הזהירות האפשרית , אנחנו נמשיך לחיות אותם בכייף. וחילוקי דעות בין-דוריות גם זה נפוץ ומקובל , אני הייתי משתדלת לזרום כמה שיותר על מנת להימנע מויכוחים קשים. הבאנו אותם לעולם והם היקרים לנו מכל , אבל זה עדיין לא מקנה לנו את האפשרות להכיל את הפחדים והסבל האישי שלנו עליהם. יש דברים שהם רק שלך , וצריך לשמור עליהם ככאלו (כן , כן , גם סבל וקשיים שעברת) , אני בטוחה שלא הייתה רוצה שזה ישפיע על כל מהלך החיים שלה היפים והצעירים בעתיד. לכן , לפעמים יש לחרוק שיניים , לפחוד מבפנים ובכל זאת לשחרר מעט את החבל. ואת כל זה אני בטוחה שגם יעזרו לך לבצע , במקומות שמגישים את העזרה המקצועית הזו. בהצלחה. ואנא , אני חוזרת , בחרי לך את הכינוי משלך , מגיע לך !

למעלה