מבקש המלצה למארז עם ריבוי דסקים למחשב WIN10

eyaln3468

Member
שלום
עם השנים נאגרו אצלי לא מעט דסקים קשיחים (H.D)
בשל החשש שלי לאבד חומר ישן אני מעוניין להתקין אותם על מארז אחד כדי להקל על הגישה לתוכן שלהם.
1. האם יש מגבלה של מספר הדיסקים?
2. האם מוכר למישהו מארז כזה ויכול להמליץ?
3. האם יש למשהו המלצה לפתרון אחר כמו יצירת שרת וכד'?
תודה מראש

HelpSupport

Active member
שלום
בשל החשש שלי לאבד חומר ישן אני מעוניין להתקין אותם על מארז אחד כדי להקל על הגישה לתוכן שלהם.
תודה מראש
שאלה פשוטה - תשובה לא קלה משום שאין פרטים לכמות הדיסקים, סוג כל דיסק ותצורת החיבור שלו, נפח הנתונים שאתה מעוניין שישאר לצרכיך.
בעקרון לא הייתי משתמש בדיסקים ישנים לאורך זמן, אלא מעתיק את התוכן שלהם לדיסק חדש אחד גדול שאותו הייתי מכניס למחשב או קונה מערך של Synology מתאים לכמות הדיסקים שאתה צריך וכמובן דיסקים חדשים מתאימים למשימה ->

hagrisha61

New member
שלום
תודה מראש
פתרון פשוט מ"ס 1: תחנת עגינה לדיסקים קשיחים
פתרון פשוט מ"ס 2: תוכל לרכוש את זה (מין מגירה לדיסק קשיח) לינק: https://www.tms.co.il/bpnde110ssbl

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני מסכים הפיתרון NAS והעברת התוכן לקשיחים חדשים, בדיקה וניטור שלהם חצי שנתי והחלפה שיש בעיה , רק ככה מידע נשמר לאורך זמן. יחד עם זאת כדאי ורצוי לשלם גם על שירות ענן ולהעלות לשם לפחות את הקבצים הכי חשובים לעתיד. Synology בהחלט טובים . נפח ואיזה מערך אתה רוצה ..בעיקרו רצוי לעשות מערך כזה שתמיד יש דיסק גיבוי, יש הסברים וגם בתוכנה שלהם איך ליצור מערך NAS מתאים , תלוי כמות דיסקים שיש בו כמובן..דיסקים יש בנפחים שונים היום אפילו 16 טרה..

eyaln3468

Member
תודה רבה לכולכם
מה המספר המקסימאלי של HD SATA מחשב שמבוסס WIN 10 יכול לתמוך?

למעלה