מבקש המלצה

Ligeiro

New member
מבקש המלצה

שלום
אני מתכוון לקנות מחשב חדש בקרוב, ומכיוון שאני לא בטוח כל-כך לגבי המפרט, אני מבקש המלצה לקונפיגורציה כלשהי שתענה על הצרכים שלי: מדובר על מחשב לצרכים גרפיים ותכנותיים, שיאפשר לעבוד עם תוכנות גרפיות כבדות (תלת-מימד, אנימציה וכו'), ופעמים רבות עם מספר תוכנות גרפיות במקביל... מעבר לזה, שIDE למיניהם לא יקרטעו כמו שקורה כרגע (מבוססי Eclipse לדוגמא)
מדובר על המחשב עצמו - אין לי צורך במסך, מקלדת, עכבר, רכיבי סאונד למיניהם וכו'. התקציב הוא בסביבות ה3000-3500 ש"ח.. המלצות?
תודה מראש

תקפיץ

את התקציב, ותקבל יחס. בתקציב הזה אין מחשב שעונה על הצרכים שלך. תתחיל באזור ה- 5, ותחזור לבקר.

Ligeiro

New member
אז אני מניח שלא הבנת כראוי

אין לי צורך בסופר מחשב, אלא במחשב שיאפשר לעבוד עם גרפיקה מבלי להתקע... כך או כך, אם אין לך הצעות מעשיות, אתה לא חייב להגיב. יומטוב.

adia

New member
3500 למחשב ללא מסך עם קצת חריגה

מעבד E6300 אינטל יעלה 1050שקל. לוחM מבוסס 965 GIGABYTE S3 יעלה 790שקל. זכרונות 2X512/667 מכל חברה כ-700שקל. כונן קשיח 250GB כ-400שקל. מארז FOXCONN 397 כולל ספק FSP יעלה כ-250שקל. כרטיס מסך 7600GS יעלה כ-600שקל. אם לא תרצה לוח מבוסס 965 אתה חוסך עוד כ-250שקלואם אתה לא עושה OC אתה יכול לקחת בהחלט לוח מבוסס 945..

לדעתי

המעבד הזה חלש מידי בשביל מה שהוא צריך, ולפחות פי שניים זיכרון זה המינימום ההכרחי במקרה שלו. תמיד אפשר להוסיף, אבל דווקא בגלל זה כדאי מלכתחילה ללכת על סלוט אחד של זיכרון, של 1 ג'יגה, ולהסיף לפי הטעם אח"כ.

למעלה