מגולגלת בערב...

פולינה10

New member
מגולגלת בערב...

הפסקתי לעשן לפני כמעט 4 שנים שבהם הייתי נקייה לגמרי לא שאכטה ולא כלום! לאחרונה נהיה לי מאוד קשה בייחוד בערבים אחרי שהילד שלי הולך לישון והיה לי ערב קשה בייחוד אני מעשנת סיגריית דרם מגולגל... אני מחביאה את זה מבעלי שהפסיק יחד איתי לעשן.. אבל אני מרגישה נורא ויודעת שהדרך קצרה מאוד לחזרה בדרך הזו... אני לא מצליחה לשכנע את עצמי להפסיק.... האם זה ממש נורא לעשן מגולגלת אחת לכמה ימים....????

המילה נורא לא מתאימה

שלום רב לך פולינה, זה לא נורא ולא לא נורא, זה עובדה שאת תחזרי לעשן הרבה ומהר אם לא תתאמצי מאוד לשלוט בהתמכרות. זה מה שקורה לאחוז גבוה מהמשחקים באש. זה בהחלט מקום לא נעים להיות בו, השקרים והאי נעימות סביב הענין. שוב, זו החלטה עמוקה ויחד עם זאת יכולה להיות מאוד קלה ופשוטה. בחירה. בהצלחה

בוינק

New member
תראי..

הפסקתי לעשן לפני כשנה. אני מעשן "מגולגלות" מדי פעם - אבל עם תוספת קטנה לדראם.
אני לא יודע איך להסביר את זה, אבל פסיכולוגית איני מרגיש כאילו אני מעשן סיגריות. זה לא גורם לי לרצות לעשן סיגריות "רגילות", לא חשק, ולפעמים אני אף נגעל כאשר אני רואה אנשים מעשנים סיגריות. כך שאני יודע שאותי זה כנראה לא יחזיר לעשן. אני מבין שאצלך המצב שונה. את מעשנת סיגריות "פארש" לכל דבר ועניין.. מהבחינה הזו נראה לי שאין הבדל בין סיגריות רגילות ומגולגלות, ומהבחינה הזו, סביר שבדרך הזו תחזרי לעשן במהרה. 4 שנים זה מדהים. אל תקטעי את הרצף ותמשיכי להיות חזקה. בוינקי

למעלה