מגורים ביפן?

• פותח הנושא Zia
  • פורסם בתאריך

Zia

New member
מגורים ביפן?

שלום איך אפשר לטייל ביפן בלי לבזבז כל כך הרבה כסף יחסית על בתי מלון? תודה!

לפי מה שאני יודע....

יש לך ביפן עבודות בבאסטות של תכשיטים הן מכניסות הרבה כסף אבל איכשהו הן גם קשורות למאפיה היפנית היאקוזה... תברר טוב טוב אני יודע שיש מלא מודעות של דרושים בעיתון ובחנויות למטיילים ושם גם מבטיחים מגורים ועוד תנאים.. אבל אתה צריך המון כסף כי יפן היא מדינה דיי יקרה מלון יעלה לך שם המון דולרים... אבל אתה יכול לישון גם באכסניות... זה בטח יעלה לך פחות אני מאמין שתמצא כאן וכאן מידע שיעזור לך.... לילה טוב ברי

s t a r

New member
לטייל ביפן.... לא משנה מה... צריך

הרבה כסף!!! בכל מקרה מה שברי כתב בנוגע ליאקוזה הכל שטויות. במידה ותרצה לעבוד שם יש לך את בעלי הבאסטות שהם ישראלים ואין סיבה שתתערבב עם היאקוזה. היאקוזה משוחחת ודנה עם הבוסים שלך לגבי מיקום הבאסטה ומחיר השהיה בה. כל אלה לא נוגעים לך אז אין לך מה לדאוג בנושא. במידה ומעוניין רק לטייל תכין הרבה מאוד כסף כי הכל מאוד מאוד יקר!!! מנסיון, אני שהיתי שם 7 חודשים ואפילו שעבדתי שם לא הרשתי לעצמי הרבה דברים... לשאלות נוספות תוכל לפנות אלי.

STAR.... תודה על המידע...

וברוך הבא לפורום... אני לא אמרתי שהוא אמור להסתבך עם היאקוזה אני רק אמרתי שיש באסטות שאיכשהו קשורים ליאקוזה ולא אמרתי שזה נוגע אליוו בקשר ליאקוזה אני אישית הכרתי לא מעט אנשים אומנם לא היו מנהלי באסטות אבל די הסתבכו עם היאקוזה אחד אפילו דיי נענש והכריחו אותו לעבוד שם גם אחרי שפגה לו הויזה.... איכשהו הוא הצליח לצאת משם... בכל מקרה תודה על שחידדת את הנקודה ברי

29 Joy

New member
ברי... אין דבר כזה עונש...

העניין הוא שאם נגמרת לך הויזה זו החלטה שלך ושלך בלבד אם להישאר שם ללא ויזת שהות או לא. אף יאקוזה לא קובעת לך אם להישאר שם או לא. גם מנהלי באסטות לא יכולים להכריח אף אחד להישאר ביפן אם האדם לא מעוניין להישאר שם. בעיקרון, לידיעת כולם, לאף אחד לא נותנים את הדרכון שלך. הוא נשאר אצלך ואצלך בלבד אז שלא יימכרו לכם שם "לוקשים" ושכל אחד יחזיק את הדרכון שלו איתו. ולפני שנגמרת הויזה לחשוב פעמיים אם כדאי לכם להישאר שם הלאה ללא ויזת שהות (לא מומלץ כיום למרות שזה מה שאני עשיתי), הכי הרבה אפשר לתת גיחה לקוריאה או לכל מדינה אחרת באזור רצוי לצאת להפוגה של שבועיים שלושה בתאילנד, למלא "מצברים" ולחזור חזרה ליפן, שוב, עם לקיחת סיכון שמא אולי לא ייתנו לכם להיכנס אבל את זה אני משער שאתם כבר יודעים ואם לא אז רצוי שתדעו. בקיצקצ, הכל תלוי בכם ואם יש לכם הרגשה שהבוס שאתם עובדים תחתיו מרמה אתכם או שלא טוב לכם לעבוד איתו, תיפרדו יפה ותחפשו באסטה עם מנהלים יותר נחמדים... (אבל בעדינות... שלא תרגיזו שם אף מנהל באסטות על מנת שלא יהרוס לכם עבודה אצל מנהל אחר. יש להם שם מן קטע של לא לקחת למנהל אחד אנשי באסטה של מנהל אחר, מורגש במיוחד בטוקיו) אז שהכל יהיה ברוח טובה... והכי חשוב... שורה תחתונה אתם אדונים לעצמכם!

DrunkGoat

New member
יפן זה סיפור יקר...

כדי לסוע במונית צריך למשכן את הבית :/

למעלה