מגורים עם אשה מבוגרת

hakolefshari

New member
מגורים עם אשה מבוגרת

שלום לכולם, אני בת 31, בעלת רגישות גדולה מאוד לאנשים בגיל מבוגר (התנדבתי בבית אבות, עוזרת באופן שוטף ככל שהזמן מאפשר לחברי משפחה מבוגרים בנושאים שונים ומגוונים). כרגע אני מחפשת לשכור חדר בדירה עם אשה מבוגרת ומיד אסביר למה. יש לי כלבה קטנה מתוקה ומקסימה (בין השאר גם שקטה ומאוד נוחה) ומאז שעברתי לגור בדירה לבד היא מאוד אומללה ובודדה מהשעות שהיא נמצאת לבד בבית. לכן אני מחפשת לגור בבית שיש בו נוכחות אנושית רוב שעות היום, ונראה לי שדווקא מישהי מבוגרת נמצאת יחסית יותר בבית ואולי אפילו תשמח להכניס לחייה יצור מתוק וטוב. אני אמנת נמצאת הרבה שעות מחוץ לבית ויש לי עבודה מאוד דורשת, אבל בזמן שאני נמצאת אני בכיף עוזרת בכל מה שצריך (קניות, נקיונות, סידורים, סתם לשבת לדבר). זהו. אם יש מישהו כאן שזה נראה לו מתאים, נא להשאיר הודעה בתיבת המסרים. יום טוב לכולם!

אנפה2

New member
האמת, לא שאלתי אותו עד היום מה הסיפור

המשמח שיש לו לספר לי. אולי הוריש לי את הונו, חה חה חה. לגלות לכם משהו שכבר סיפרתי, אמא שלי מאוד מקנאה כאשר אני באה לבית האבות לבקר אותה ומתיחסת גם לדיירים אחרים, אז אני עושה את זה כמו מתן בסתר. כאשר אני נפגשת עם דיירים שרוצים תשומת לב, הם מקבלים אותה ממני אך לא על חשבון אמא. מה לעשות, אלו החיים, אהבה, קנאה, שנאה, ידידות.

hakolefshari

New member
צודקת, אין גיל

ליסודות החיים (אהבה, קנאה, וכו'..) ומה חשבת להציע לגבי מגורים ובייביסיטר?

shalomv1

New member
לhakolefsharu - יש לנו פתרון בשבילך

היי, אם את עדיין מחפשת לשכור חדר בדירה עם אישה מבוגרת, אנא צרי קשר 0547648162

למעלה