מגיע לכאן יחד עם השבת שלנו

איתן ג

New member
מגיע לכאן יחד עם השבת שלנו../images/Emo42.gif

שלום לכם יקרים. אין התקופה האחרונה קלה לי .לא ארחיב את הדיבור על כך. אומר רק שמעגלי ההדף כפי שניר כתב פעם פוגעים עדיין, גם אחרי עשר שנים . מקווה מאוד ,מתפלל, שיעבור "זעם" . אתם יקרים לי מאוד מאוד. ממני איתן

bbar

New member
../images/Emo42.gifהתמודדות

התהום שאתה נמצא בא מוכרת לנו.כל אחד מאיתנו חווה אותה. לא פעם נדמה לך שמצאת את הדרךלהמשיך לחיות ולתפקד אולם הכאב והזכרונות מדרדרים אותך למקומות שאינך רוצה להיות שם.מאחל לך שתמצא את תעצומות הנפש להתמודד עם התקופה הקשה שעוברת עליך. שבת שלום

estherd

New member
איתן ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

החיים שלנו הם כמו מטוטלת: רגע נזרקים לצד אחד, רגע לצד שני. מקוה שהימים הקרובים יביאו איתם רגיעה מסויימת.
אסתר

Oris Mom

New member
צריך לבקש

איתן היקר למי שהתרגל לעזור לכולם, קשה לבקש עבור עצמו. אני מכירה את זה מקרוב, גם אני כזאת. למרות הקושי, צריך להמשיך להרגיל את עצמנו לבקש עזרה, לבקש תשומת לב, להודות בחולשה, לקבל את ה"בורות האפלים" כחלק בלתי נפרד מחיינו עכשיו, אבל לדעת שמתישהו נצא מהם. אני שולחת לך המון כוח להתמודד עם הקשיים בחייך. אני בטוחה שתדע להכיל אותם ולגבור עליהם.
תמרה

איתן ג

New member
תודה לכם .תמיד ידעתי שזה בית חם.

הקשיים הם יותר בסביבתי הקרובה ולא אפרט . מקוה שהגל העכור שעוטף כרגע יעלם . כמו תמיד השמש זורחת לכל יום מחדש , לפעמים עמומה משהו אבל זורחת. ממני איתן

איתן, להזכירך

את הקמת הבית הזה אתה יזמת! וחמימותו - עמל כפיך. גם. כשיכולת - הושטת יד, שוב ושוב ככל שנדרש. מי שיכול היה - יכול.

למעלה