מדהים אדיר ומעל לכל מרגש!

משמרותי

New member
מדהים אדיר ומעל לכל מרגש!../images/Emo99.gif../images/Emo63.gif../images/Emo91.gif

עצמאי בשטח הספר אלבום של מאיר! כן הוא הגיע,ותודה עמוקה לשירז ותרצה! יש בו כמעט הכל (פרט לתווים) כל השירים,תולדות חייו כולל תמונות (אפילו אני מופיע,נראה אם תזהו...) ציורים... מרוב התרגשות קצת קשה לי להתבטא... מלא מלא הפתעות. אחת היפות בהפתעות היא השער האחרון "למות זה לא הסוף" הכולל שירים שעדיין לא פורסמו וכבר הולחנו בחלקם ע"י אהוד,אשר את חלקם כבר יצא לי לשמוע,ובתקווה רבה יצאו לאור על גבי תקליטור או שניים בזמן הקרוב! ספר חובה לכל אוהב/ת,מעריץ/ה ובכל בית!

משמרותי

New member
משהו מהספר:

הידעתם שמאיר הופיע בבית הנשיא?(וויצמן)? אני לא ידעתי,אך יש תמונה שמספרת.... זאת הכרה לאומית באיש ויצירתו!

novemberain

New member
יופי של עיתוי מצידי לשוב להציץ בפורום,

אחפש אותו בשבועות הקרובים. אגב, שמעתם שדילן מתעתד להופיע בארץ במאי?

משמרותי

New member
כן,אך יש מצב שזה יתבטל בגלל

שהמשטרה טוענת שאין לה מספיק כוחות לאבטחה,....

exit_from_here

New member
מצאתי את הספר במחיר זול עד מוזר.

אני לא יודע איך הם הגיעו למחיר הזה, אבל לא מצאתי לזה תחרות. 46 ש"ח.

משמרותי

New member
לדעתי ולצערי זה זילות היצירה

לכל דבר נותנים ערך,וכאשר מורידים מחיר לרצפה,ייתכן אפילו מחיר הפסד,של יצירה כזאת גדולה,באיכות נייר כזאת,העבודה הרבה שהושקעה, המחיר הזה הוא פחיתות ערך של כל הפרוייקט הזה. אכן, מוזר העניין הזה...

exit_from_here

New member
יש בזה מן הזילות

מצד שני, בהנחה שכל החנויות (שאינם של הוצאת הספרים) קונות באותו מחיר את הספר, קרי, בעלי הזכויות מקבלים את אותו הסכום על הספר, מה שאומר שמי שמפסיד זה החנות משולי הרווח (מהשיקולים שלה). לכן, מבחינתי אם החנות היא שמפסידה, נראה לי תקין מבחינתי לרכוש במחיר הזול שאמצא. שירז, תקני אותי בבקשה אם אני טועה ובמקרים כאלו אתם מפסידים גם.

משמרותי

New member
זה עניין של עיקרון

כאשר מפחיתים מחיר עד כדי כך,מפחיתים בערך היוצר ויצירתו.אין בעייה בהורדת מחיר למען הגברת ההפצה.אך כשמפילים ברמות כאלו זה מוגזם עד כדי זילות.ואפילו עלבון...

טופל

נמסר מההוצאה שזה בטיפול, אנחנו עוקבים... עדיין לדעתי עדיף לרכוש פיזית ולא לסמוך על אתרים שלא קשורים..

מוגג

New member
קניתי בהנחה

ועכשיו מעלעל לאט לאט, שלא ייגמר. נראה יפה ומכובד. חסרים לי קצת דברי רקע וצימוקי מידע. ומצאתי טעות קטנטנה - פיני חדד. בסך הכל משובח ביותר!

למעלה