מדוע אתם צופרים בכביש?

חביף11

New member
חמודה החמודה

סיגלית 2014

New member
מנהל
לפתוח חלון ולהפנות אצבע משולשת

אפשר בחלומות, לא?

לעולם לא העזתי ולא נראה לי בוגר. אבל בשביל הבדיחה הכל מותר.
בדמיון כמובן.

סיגלית 2014

New member
מנהל
יש הבדל גדול בין חלומות לבין מציאות

אנשים מבוגרים, כמונו, מבינים את ההבדל.
בנוסף, לעניות דעתי, אין טעם בדוגמא שחזרת עליה.
זו הייתה הבחירה לנהוג או להגיב בצורה מסוימת בזמן מסוים ואין קשר בינה לבין להפנות אצבע משולשת.
לדעתך ניתן לקרוא ל"אצבע משולשת" ניסיון לחנך?

להעיר הערה לגבי אוכל יכולה להתפרש בצד השני כניסיון לחנך ועל פי מה שסופר ניתן היה להבין שאותה גברת חשבה כך. אחרת הייתה מגיבה אחרת.

בכל אופן, אין קשר בין השניים, כביש אינו מקום לחנך אנשים ולא חושבת שתפקידנו לחנך אנשים.

סיגלית 2014

New member
מנהל
מאד מעניין

לא נראה לי שניתנו דוחות על שימוש לא נאות בצופר.
ואם כן... המשיח הגיע?!?!

סיגלית 2014

New member
מנהל
מדוע אתם צופרים בכביש?

יש כאלו שאוהבים לנהוג (שמעתי על "חולי הגה") ויש כאלו ששונאים לנהוג. אני נוהגת כדי להגיע ממקום למקום, פעולת הנהיגה לא מעוררת אצלי רגשות כמו "אהבה" או "שנאה". אבל יש תופעה בזמן הנהיגה שאני לא סובלת בלשון המעטה. אני לא יכולה לסבול את כל הצופרים.
מעטים מאד המקרים שיש הצדקה לכך. ברוב המכריע של המקרים הצפצופים הללו מבהילים, מרגיזים, מיותרים לחלוטין ויש להם משמעות אחת בלבד: "אני כאן והכביש של אבא שלי!".
חברים, באמת.
אין צורך לצפור כאשר אני נוסעת בנתיב שלי ואת נוסעת בנתיב הסמוך עם רכב גדול משלי. זו לא בעיה שלי, את זו שצריכה להאט ולנסוע בזהירות.
אין צורך לצפור כאשר אני מאותתת ועוברת לנתיב הנסיעה שלך בזהירות, כאשר אתה די רחוק ממני. הכביש לא שלך. תוריד קצת את הרגל מדוושת הגז.
אין צורך לצפור כאשר מהירות הנסיעה שלי לא לרוחך. איני נוסעת כמו צב בנתיב השמאלי כמו אחרים.

ואלו דוגמאות מעטות. לכם יש דוגמאות נוספות?

במצבים מסוימת אני דוהרת אך כאשר יש משהו בכביש שמצריך האטה, אני מעדיפה להאט. אין לי מושג כיצד אחרים מסוגלים בעת ובעונה אחת לצפור וגם להאט. אני כעמט בטוחה שאלו קודם צופרים ורק לאחר מכן אולי חושבים להאט. חוסר אחריות מבחינתי.

יום יבוא וימאס לי, אפתח חלון, אפנה אצבע משולשת ואמשיך לדהור. ראו הוזהרתם

אני צופר

צפירה קלה רק לאלה שמתעסקים בטלפון ברמזור ולא שמים לב שהרמזור התחלף לירוק ובכך יוצרים עומס תנועה מיותר וגורמים להפסד של זמן המתנה לרמזור הבא.

חביף11

New member
אני אין לי מכונית

אבל אני גר ברחוב קטן ושקט ובבוקר, לצערי גם בבקרהּ של שבת, כל המוטרפים שממהרים לא מפסיקים לצפור, ואותי זה ממש משגע.
לפעמים אני עומד וצורח עליהם, ואני יודע להשתמש במיתרי הקול שלי. חלקם מסמיקים, חלקם אדישים לצעקותיי.
דרך אגב, היום בחנות המזון המוכן [ שמבשלים במקום א-לה- יהדות עיראק ] נכנסה גברת עם מכנסונים, משקפי שמש עגולים, סרט בשערה וחיוך על פניה ושאלה אם נגמר "קובה סלק", אמרה המוכרת - נגמר, אבל יש קובה במיה. "איכסססססססססס" היא אמרה, 'תעצבנתי והערתי לה ש"לא אומרים איכס על אוכל", אני אומרת "איכס" אמרה הגברת בת החמישים ++ כאילו היא ילדה מרדנית בת 15. הייתי צריך להבין בנקודה הזו שיש לי עסק עם עוד אחת שחיה באיזה סרט עצמי, אבל לא, הפה שלי המשיך: אבל אני אוהב קובה במיה ולא ממש נעים לי לשמוע אותך מדברת עליו כך.. עזר לי כמו כוסות רוח למת. אח"כ ברחוב ראיתי אותה מצטלמת בפוזה של בת 15, נסגר המעגל.
בררר

סיגלית 2014

New member
מנהל
הצרחות עוזרות?

גברת שמתלבשת כמו נערה, או כמו הבת שלה, זה לא דבר נדיר היום.
צודק, לא אומרים איכס על אוכל! אך על פי הסיפור שלך, הגברת הבוגרת התריסה כי היא לא מוכנה שיחנכו אותה.
האמת, אף אחד לא רוצה שינסו לחנך אותו.
אם הגברת הייתה טיפונת בוגרת בנפשה הייתה עונה לך אחרת. אבל ההתעקשות שלך, למרות שאתה צודק, די מיותרת.

מי שרוצה אומר איכס על אוכל.

מי שזה מפריע לו שלא יתעסק בעניינים של אחרים ולא יקשיב לשיחות שלהם שלא נועדו אליו. אם היית משוחח איתה והיא הייתה אומרת ל-ך איכס על אוכל, היית יכול להגיד לה שזה לא נעים לך ואתה מבקש שהיא לא תגיד את זה. אם היא משוחחת עם מישהו אחר על כל דבר שהוא, הדבר המנומס לעשות הוא לא להאזין לשיחה שלה, לא לחנך אותה על תוכן השיחה שלא לרוחך.

סיגלית 2014

New member
מנהל
חברים, יש צדק לצפור כאשר מדובר בסכנה

גם כדי "להעיר" מתעסקים בפלאפונים.
אבל אני מתכוונת לחוצפה. שמטרת הצפירה היא להעביר מסר: "זוזו לי מהדרך, הכביש שלי".

אני לא נהגת מאתמול ועדיין ישנם מקרים שאני נבהלת מצפירות כי אני באמת חושבת לשתי שניות שעשיתי משהו לא בסדר.
היכן הסבלנות? היכן ההתחשבות?
לא כולם כאלו, יש לציין.
יש כאלו שמאטים ומאותתים ואף אחד לא "נותן" להם להשתלב. כשאני רואה מאותתים ומאטים, איני עוקפת ונותנת להם להשתלב, לא משנה כמה אני ממהרת.
אבל יש חוצפנים, לא מאותתים, נדחפים, מכריחים אותי להאט ולעיתים לעצור בשבילם כאשר זכות הקדימה היא שלי. אלו לרוב נוטים גם לצפור.
לכם מותר להידחף??

למעלה