מדוע מופיעה ההודעה הבאה.... ?

• פותח הנושא D END
  • פורסם בתאריך

D END

New member
מדוע מופיעה ההודעה הבאה.... ?

אני עובד במחשב עם cubase sx1 שלי... לפני מספר ימים התקנתי אצלי במחדב קיובייס 2 שחבר קנה לראות איך זה ואז אם יהיה לי נוח וסבבה אני גם אקנה... ויחליף את הקיובייס 1 שלי... לא כל כך התלהבתי מהקיובייס 2 (מצטער :/ ) אז החלטתי לחזור לקיובייס 1 האהובה שלי.... אבל היום כשחזרתי יש לי בעיה.... הפרוייקטים שעשיתי כניסיון בקיובייס 2 לא עולים לי ובמקומם עולה ההודעה שיש בתמונה מהצורפת... אבל הבעיה האמיתית היא שחלק מהפרוייקטים שכבר קיימים לי במחשב גם לא עולים ואותה הודעה עולה ... הפרוייקטים חשובים לי אני ישמח אם יש למישהו מושג או איזה השערה.... תודה רבה מראש.... אלירן.....

CyBear

New member
אני לא כ"כ רואה בה פסול.

אם יש לי שני מחשבים, לפטופ ודסקטופ ואני מתקין על שניהם את התוכנה. נאמר שאני נוסע לחו"ל עם הלפטופ ורוצה ליצור קצת מוסיקה טובה במטוס, אז אני לוקח את הדונגל ומשתמש בו בלפטופ מה שאומר שהדסקטוב בבית מושבת מבחינת שימוש בתוכנה. נראה לי הגיוני וחוקי, הרי מדובר באותו עותק חוקי ואותו דונגל. זו דעתי ולכן להודעה יש "זכות קיום" על גבי הפורום.

CyBear

New member
מקווה להפוך את זה למציאות

בשבוע הבא בטיסה ללונדון...
אני אקרא ליצירה: "השמיים הם הגבול".

D END

New member
שתהיה לך אחלה טיסה....

אבל מה ששאלתי זה למה מופיעה לי ההודעה הזאת...... ?

D END

New member
נראה לי שיש בינינו אי הבנה אחי....

ההודעה שיש בתמונה שמצורפת לשירשור בפתחתי מופיעה לי כשאני מנסהל פתוח פרוייקטים שפתחתי בקיובייס 2...

D END

New member
נו מישהו יודע מה לעשות עם זה ?

זה נורא חשוב לי, זה פרוייקט שעבדתי עליו חצי שנה ונשאאר רק להקליט דרבוקה אוף. תעשו טובה תנסו לעזור ניסיתי להעתיק את הפרוייקט לתקיה אחרת ולשנות ת'שם שלו אבל לא עוזר...

Mike A

New member
נו ברור

אי אפשר לפתוח פרוייקטים של קיובייס 2 בקיובייס 1.

da^Lord

New member
לדעתי..

אבל זה סרט רציני. להסיר את הקיובייס הראשונה מהמחשב ולהתקין אותה מחדש. אבל אז תצטרך להתקין גם את כל הפלאגינים וכו. זה בגלל שכנראה חלק מהקבצים השתנו כשהתקנת את ה SX2 בקיובייס או אולי פשוט להתקין מחדש על מה שקיים בלי להסיר.. אולי זה יעבוד

למעלה