מדור שקט

מדור שקט

לאחר ניסיונות אינספור לשקם את חיי הנישואים שלי, ולאחר שבעלי נוהג כלפי בכוחנות כלכלית ומונע כל פעם שהתנהגותי אינה לרוחו כספים החלטתי שברצוני להתגרש. בעלי מסרב לקבל זאת ומאיים עלי כל העת, צועק ומגדף גם בפני הילדים. אני חסרת אונים משום שאין ברצוני לפנות למשטרה אולם הייתי מאד רוצה להרחיקו בשביל הילדים שהתרגלו לשמוע את אבא צועק ומשפיל את אמא. עורכת הדין שלי התנתה פניה לבית משפט לצורך בקשה למדור שקט בכך שאפנה למשטרה. אני בדיכאון נוראי לטא יודעת מה לעשות (בעבר בעקבות ניידת משטרתית שהזמנתי הוא התלונן עלי, תלונת שווא) מה עלי לעשות? (פניתי שבוע שעבר לרווחה בבקשת עזרה. מה עוד ניתן לעשות? תודה מראש אנא תשובתכן המהירה

רצון לשקט

ההרגשה שלך מאד מובנת על רקע מה שאת עוברת.קיבלת החלטה אמיצה להפסיק מערכת יחסים. זהו פרק קשה, שעלול לקחת זמן ודרושים כוחות כדי לעבור אותו. מעבר לסיוע המשפטי שאת מקבלת אני חושבת שאת זקוקה לתמיכה, ליווי ועזרה מקצועית- במטרה למצוא את הכוחות שיש בך הדרושים בתהליך מורכב זה וכדי לא להיות לבד בהתמודדות. אני מציעה לך לפנות למרכז לטיפול באלימות במשפחה באיזור בו את גרה. אני חושבת שעזרה מקצועית תתן לך גם את האומץ לנקוט בצעדים לא קלים, כמו פנייה למשטרה (כדי לאפשר בקשה למדור שקט). תזכירי לעצמך, מפעם לפעם, שגם זמנים קשים עוברים והופכים לעבר. תזכירי לעצמך שאת לא חסרת אונים - עשית עד עכשיו את הדברים שנכון לעשותם.זה אומר שאת יכולה לעשות זאת גם בהמשך.

הכוכב33

New member
איזה איומים ?

את מוכנה לפרט ,אילו איומים ? באיזה תדירות ? יתכן שאת בסכנה.

כל פעם שהוא מאיים או צועק

תתקשרי למשטרה, אל תכנעי אני לא עשיתי את זה וחבל. נכון שקשה לך אבל אין לך בררה. קיבל החלטה נכונה אל תתיאשי. את חייבת תמיכה אבל גם כשאין האמת הפנימית שלך תתן לך כוח כי את יודעת שזה מה שצריך וזה נכון. קל להגיד לא קל לעשות אבל חשוב.

למעלה