מדינות - תחקיר ביטחוני

mehashefa

New member
מדינות - תחקיר ביטחוני

היי, בנובמבר עברתי תחקיר ביטחוני. אני מתגייסת באפריל. לקראת חנוכה רציתי לנסוע עם המשפחה לירדן. נתנו לי בלשכת גיוס טלפון של דירת ביטחון שדה. שם שאלתי ואמרתי להם שאני מתגייסת באפריל, ובדקו לי כמה פעמים ואמרו לי שאני לא יכולה לנסוע לירדן, אפילו לא בטיול מאורגן. בעסה, לא הגיוני, אבל לא משנה.. עכשיו אני רוצה לטוס לתאילנד, וראיתי שיש דילים ממש טובים עם טיסות מעבר דרך מוסקבה (רוסיה). התקשרתי לאותו המספר והוא אמר לי שבגלל שעוד לא התגייסתי אני עוד לא חייבת לצבא כלום, ושאני יכולה לנסוע לסיני, ירדן, רוסיה, כמה שאני רוצה עד הגיוס. וכן, שהייתי יכולה לנסוע לירדן בחנוכה. עכשיו אני לא יודעת מה לעשות, למי להאמין??? למי שאמר שאסור או למי שאמר שמותר?? מישהו מיכם יודע מה מותר או אסור למי שעדיין לא התגייס?... צבא מסובך!!! תודה על העזרה, רותם

בזמן הצבא אסור

לטוס למדינות ערביות כולל סיני גם לפני הצבא זה לא משנה. טוסי לאן שאת רוצה

mehashefa

New member
אתה בטוח שלפני הצבא אפשר לאן שאני ר

לאן שאני רוצה? למרות שעשיתי תחקיר ביטחוני וחתמתי שאני לא נוסעת לכל מיני מדינות?

אני בחורה, לפי מיטב ידיעתי

והתחקיר הבטחוני הוא לתקופת הצבא. לא לפני. אני ממליצה לך להמתין לעוד תשובות פה, בכל אופן.

Hodor

New member
לפי מה שאני זוכר,

והגיוני שאני טועה, חתמתי (תחקיר בחמ"ן, לא יודע אם כולם אותו הדבר או לא) שאני לא אטוס לכל מיני מדינות שאין לישראל הסכם שלום איתן (סוריה, איראן, עיראק, לוב וכו') אף פעם, ושבשביל לטוס למדינות שלישראל כן יש הסכם איתן (ירדן, מצרים וכו') עד אחרי השחרור, אני אצטרך אישור של המפקדים שלי. תפרשי את זה איך שאת רוצה, אני לא יודע אם זה אומר שמותר לך או לא.

....

מה יש לך לחפש בירדן?... אני חושבת שעד שאת לא מתגייסת את יכולה לעשות מה שאת רוצה..

gevergever7

New member
תראי מה תעשי...

תתקשרי לאיתור חמן ותבקשי את המספר שלו מחלקת ב"מ שהם האחראים הישירים לנושא הזה...רוסיה זאת מדינה שאפשר לטוס אליה רק עם אישור שלהם ואנני זוכר שבתחקיר שלי אמרו לי במפורש שלמדינה הזאת אם אני רוצה לטוס אני צריך לבקש אישור ממחלקת ב"מ...עשיף שתתקשרי תשאלי ואין סיבה שלא יתנו לך כשאת לפני גיוס בהצלחה

mehashefa

New member
תודה לכולם על העזרה.

אבל בצבא פעם אומרים כן ופעם אומרים לא ואני לא יודעת למי להאמין.

למעלה