מדינת ישראל בדרך להתחסל

DANIAVNI

Well-known member

יותר ויותר מקרים של אזרחים שלא נותנים אמון ברשויות השילטון ונאלצים לעשות דין לעצמם מבלי להיענש
למרבית הצער, קשה לבוא אליהם בטענות, לא מדובר בעבריינים מולדים אלא במי שהגיעו מים עד נפש מבחינתו.
יחד עם זאת, כשאדם מצהיר בריש גליי
"אני אפתח את העסק שלי למרות ההוראה לסגרו.."
זה יום שחור למדינה
כשאדם רואה שהמשטרה לא מתעסקת עם טייקונים מפרי חוק, מסתננים ומחבלים ובדווים שמסתננים לבסיסי צה"ל ועוד
ולעומת זאת המשטרה ממהרת באופן ראוותני להיטפל למשל לילד מוגבל שלא חבש מסיכה
אז אנשים מאבדים אמון ברשויות החוק .

יותר ויותר מקרים של אזרחים שלא נותנים אמון ברשויות השילטון ונאלצים לעשות דין לעצמם מבלי להיענש
למרבית הצער, קשה לבוא אליהם בטענות, לא מדובר בעבריינים מולדים אלא במי שהגיעו מים עד נפש מבחינתו.
יחד עם זאת, כשאדם מצהיר בריש גליי
"אני אפתח את העסק שלי למרות ההוראה לסגרו.."
זה יום שחור למדינה
כשאדם רואה שהמשטרה לא מתעסקת עם טייקונים מפרי חוק, מסתננים ומחבלים ובדווים שמסתננים לבסיסי צה"ל ועוד
ולעומת זאת המשטרה ממהרת באופן ראוותני להיטפל למשל לילד מוגבל שלא חבש מסיכה
אז אנשים מאבדים אמון ברשויות החוק .
איך אפשר לתת אמון ברשויות המדינה שלך?
ראש ממשלה שאומר דין נצרים כדין תל אביב ושלושה חדשים לאחר מכן נותן הוראה להשמיד את גוש קטיף.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כבר אז הבנתי שכל המדינה הזאת הקרויה מדינת ישראל היא חרטא אחת גדולה.
לא מדינה יהודית ולא בטיח.
יותר נכון מדינה דו לאומית שמחבלים חוגגים על חשבוני בכנסת שלה.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כבר אז איבדתי אמון ברשויות החוק והמשפט כשהכנסת חוקקה חוק אנטי חוקתי בעליל נגד סוג מסויים של אוכלוסיה בבלופלנד.
והוציאה לפועל את החוק הזה לדראות עולם.
על פשעי המלחמה הזאת נגד גוש קטיף למעלה ממיליון אזרחים יהודים משלמים את המחיר וטוב שכך.
על פשעי המלחמה האלה נגד יהודים בארץ ישראל אתם משלמים מחיר ועוד תשלמו מחיר.
אני כבר הבנתי אז שאני מבזבז את הזמן שלי ומשלם מיסים ליישות (מדינת ישראל) אובדנית רקובה משחיתות .

קצה11

Well-known member
השמאלנים והתקשורת הרסו את המדינה בשם המלחמה בביבי הם תומכים במפירי חוק, בזילות היועץ המשפטי.בחסימת כבישים, בהטרדת בג"צ ועוד

DANIAVNI

Well-known member
תסלח לי מאוד אבל יש הרבה מחדלים של ממשלת נתניהו שאין להם שום קשר לשמאל

כמה דוגמאות על קצה המזלג :
- ההוא שהצהיר שיפתח חדר כושר נגד ההוראות ..למה הוא עדיין לא בלא
- ועומר מילר השף שפתח מסעדה נגד ההוראות...למה הוא לא בכלא
- וכל התיכוניסטים שחגגו מסיבות נגד התקנות ...למה הם או הוריהם לא בכלא
- הקציני משטרה שחגגו בלי מסכות - למה הם ללא קנס ושיחת נזיפה וכלא.

אי אפשר לזלזל ככה בשלטון
המדינה לא תשרוד.

דיברגנט חדש

Well-known member
תסלח לי מאוד אבל יש הרבה מחדלים של ממשלת נתניהו שאין להם שום קשר לשמאל

כמה דוגמאות על קצה המזלג :
- ההוא שהצהיר שיפתח חדר כושר נגד ההוראות ..למה הוא עדיין לא בלא
- ועומר מילר השף שפתח מסעדה נגד ההוראות...למה הוא לא בכלא
- וכל התיכוניסטים שחגגו מסיבות נגד התקנות ...למה הם או הוריהם לא בכלא
- הקציני משטרה שחגגו בלי מסכות - למה הם ללא קנס ושיחת נזיפה וכלא.

אי אפשר לזלזל ככה בשלטון
המדינה לא תשרוד.
יש קשר ל0מול, כי המשטרה עסוקה בלתפור תיקים לנתניהן בחסות ה0מול במקום להתעסק במה שהם צריכים להתעסק בו.

marabo

Well-known member
אני חושב כמוך ממזמן אבל מזוית אחרת.
אני רואה שלטון מפוחד שכל הזמן מחוקק עוד ועוד חוקים הפוגעים בפרטיות האזרח וחודרים לו למעיים. כל חוק נעטף כמובן עם איזה סיפור על דאגה כזו או אחרת לבריאותו או לבטחונו או לכספו של האזרח אבל מאחורי כל החוקים האלה מסתתרת הכוונה לדעת עליך האזרח הכול כולל הכול.
אם בעבר השלטון התעניין רק בהכנסותיך לצורך גביית מיסים היום יש לו כבר נתונים על כל פרט ופרט בחייך הפרטיים. מעקב צמוד אחרי המקומות בהם אתה מסתובב, מעקב צמוד אחרי מצבך הבריאותי, מעקב צמוד אחרי התנהלותך הפיננסית מול הסובבים אותך, לקיחת הפרטים הביומטריים שלך, וכעת למשל גם דיווח על המחיר בו מכרת או קנית את ריכבך המשומש.
מאחורי הכל מסתתר למעשה הרצון לשלוט עליך האזרח שליטה מוחלטת.
וזאת למה? מהסיבה שכתבת, השלטון כאן למעשה ממרר לכולם את החיים כאשר אתה נתת דוגמית אבל יש עוד אינספור דוגמאות, בירוקרטיות קשות בכל תחום, מיסים כבדים, החלטות פוליטיות וכו' וכו'. השלטון יודע שלאזרח הקטן יש בטן מלאה עליו והוא מפחד, הדרך שלו להתמודד עם זה הוא לקבל מידע מפורט על כל חייו של האזרח הקטן.

למעלה