מדע ההתעשרות, מדע הבריאות, מדע המצויינות

nivalev

New member
מדע ההתעשרות, מדע הבריאות, מדע המצויינות

לפני שניםאחדות תרגמתי את הספר "מדע ההתעשרות" צאת וואלאס ד. ווטלס, אותו אני מפיצה ללא תשלום באינטרנט. זהו הספר ששימש בסיס ויסוד לסרט "הסוד", ספר ששינה את חייהם של מיליונים בכל העולם. אם אתם בין הבודדים שטרם קראו, שלחו לי בקשה דרך האתר: www.nivalev.com והספר יגיע אליכם. בשבועות הקרובים עומד לראות אור ספר שכולל שלושה מספריו של המחבר וואלאס ד. ווטלס: מדע ההתעשרות, מדע הבריאות, מדע המצויינות. מכירה מוקדמת בהנחה גדולה מתקיימת עתה. להאזנה לפרק מתוך הספר בקרו ב: www.nivalev.com/audio מכירה מוקדמת דרך האתר www.nivalev.com. הזמינו עוד היום, המכירה המוקדמת תסתיים ברגע שהספר יצא מהדפוס...

ע ו פ ר ה

New member
מדע ההתעשרות הגיע אלי לפני הרבה שנים

וזו הזדמנות לומר לך תודה רבה על התרגום. הוא הגיע אלי מעט אחרי שהתחלתי ללמוד NLP ומאוד דיבר אלי. באהבה עופרה

../images/Emo51.gif כיף שיש את מדע ההתעשרות בעברית

הספרים שנכתבו בתחילת המאה הקודמת כתובים באנגלית לא נוחה... והידע הטמון בהם לא נגיש לבעלי אנגלית בסיסית וחבל. עכשיו אני עובר את הקורס של master key system מאת צ'רלס הנל והשפה שם בהחלט מהווה מכשול ואני מרגיש כאילו אני מפספס חלקים חשובים מהתוכן, אם כי המידע שיש בו שווה זהב (מומלץ לאנשים שמחפשים את ההיגיון מאחורי הסוד) קישור לספרים מדע ההתעשרות ו master key system באתר הסוד אגב, אם יש לכם ספרים נוספים שאתם ממליצים עליהם אני אשמח לשמוע

Galel

New member
הפרסום אסור בפורום...

לידיעתך לפעם הבאה... גלאל - מנהל פורום הסוד.

כן, יש בדברייך אמת אבל

היא שמה לינק לאתר שהיא בנתה ובתוכו יש תרגום שלם, חינם פרי עבודתה לספר של וואלס וולטס. אני אישית שמחתי לקבל עותק בעברית.

nivalev

New member
לא. זה ספר אחר אבל באותו עניין

חשוב והתעשר (Think and Grow Rich) הוא ספר מפורט ומצויין שעוסק באותו נושא כמו מדע ההתעשרות, אבל מדע ההתעשרות רזה, קומפקטי ובוטה יותר, ללא דוגמאות וללא סיפורים, פשוט הדבר עצמו. בקצרה, המחבר ואלאס ווטלס טוען כי במרכז העולם חומר חסר צורה, סוג של אנרגיה (המכונה על ידי אחדים אלוהים), וכי מחשבה בחומר זה גורמת לתחילתו של תהליך יצירה שבסופו המחשבה לובשת צורה בעולם הגשמי. הצורה הפיזית אינה אלא שלוחה של האנרגיה חסרת הצורה, מעין המשך טבעי שלה, ולכן על ידי המחשבה ועל ידי פעולה בדרך מסוימת ניתן לברוא וליצור כל מה שאנו רוצים. זהו. שיא הפשטות, אמאמה...לא קל ליישום. כאמור, עותק ממדע ההתעשרות אפשר לקבל ללא תשלום וללא התחייבות. אני חייבת לומר שמאז שאני מפיצה ספרון זה באינטרנט, באמת חייהם של אנשים השתנו וזו לא מליצה. זה פשוט ספר עוצמתי וחד. בקיצור, תיהנו. ניבה לב (שלא מפרסמת שום דבר חוץ מאשר ידע קוסמי שאין לו מחיר) www.nivalev.com

למעלה