מדף מעל כיריים

מדף מעל כיריים

שבת שלום
אני מעונינת להתקין מדף עץ פשוט צבוע בורניט לבן, מעל הכיריים. מידות - 180/25 ס"מ.
א. באיזה סוג עץ/עץ מעובד מומלץ להשתמש בהתחשב במיקום מעל מקור חום ואדים? מדובר בגובה כ-1 מ מעל הכיריים
ב. העובי פחות קריטי לי מבחינה עיצובית למרות שאשמח למשהו עבה יחסית (וכמובן יש את עניין הכובד לעומת האורך (יחובר לשני תומכים והמדף אמור לשאת בעיקר ספלים בתליה וכוסות בהנחה, ומעל התומכים אולי גם דברים קצת יותר כבדים- איזה עובי כדאי לבחור מבחינה זו?
ג. חיפשתי במחסני עצים בכפר קאסם והרוחב המקסימלי שהיה להם הוא 20 סמ. היכן כדאי לחפש לוח ברוחב 25 וכמה אמור לעלות בערך?
תודה נראש...

f16isofa

New member
את בטוחה שאת רוצה לשים את זה מעל כיריים

אם את מבשלת הרבה זה קצת בעייתי ,אדים,שומנים יתפסו לך למעלה וידבקו בספלים לא נעים,אלא אם כן את מתכוונת
לרחוץ אותם כל שבוע

אין ברירה

מטבח זעיר ואין לי מקומות אחסון. המדף יתמשך משני עברי הכיריים ורק שם אתלה. מעל הכיריים אניח מעל המדף וזה יתלכלך פחות

אין ברירה

מטבח זעיר ואין לי מקומות אחסון. המדף יתמשך משני עברי הכיריים ורק שם אתלה. מעל הכיריים אניח מעל המדף וזה יתלכלך פחות

yulevi

New member
מדף בנתונים דומים

ניתן להשיג בהום סנטר ודומיו
המידות שאמרו לך במחסן עצים נכונות לגבי קורה ברוחב 20 כי זו מידה סטנדרטית,המידה שלך אינה סטנדרטית לגבי קורות במחסן עצים,במחסני עצים מחזיקים בלוחות מודבקות מקורות בנידות מ 40/244ועד 122/244

Arazi11

New member
בחיי היום סיימתי כזה.

אבל עשיתי מגבס, זה מאוד פשוט וזול. 70 ס"מ מהכיריים רוחב 30לא נראה לי שתהיה בעיה, לי יש חלון ליד הכיריים.

למעלה