מדפסת - לא מזהה מיכל צבע חדש

gili667

Member
יש לי ברדר MFC - J625DW

החלפתי ראש דיו שחור , והמדפסת מתעקשת ללא זהות את הראש החדש

כמובן שהורדתי את הסרט הנדרש - אך הצג עדין מראה לי שלא מזהה את הראש

תודה לעוזרים

ואם אין פתרון צריך להחליף מדפסת , אשמח להמלצות למדפסת המדפיסה מהר , עם עלות דיו סבירה ולא מטורפת

תודה

אם מדובר במיכל לא מקורי אז לפעמים הם מחפפים בייצור והמיכל לא יושב נכון והחיישן לא רואה אותו ..
נסה להוציא ולהכניס מחדש לאט
כמובן שיש סיכוי שיש גם תקלה בחיישנים עצמם ..

כרגע עם הטירלול של הקורונה אין לי מושג מה יש במלאי בארץ (יכול להעיד שלנו יש מחסור בתחום המכשירים הקטנים לבית) אז כנס לקרביץ\אופיס דיפו\כל חאפר שמוכר דיו ותבדוק מה יש להם במלאי ..

lironva

New member
יש לי ברדר MFC - J625DW

החלפתי ראש דיו שחור , והמדפסת מתעקשת ללא זהות את הראש החדש

כמובן שהורדתי את הסרט הנדרש - אך הצג עדין מראה לי שלא מזהה את הראש

תודה לעוזרים

ואם אין פתרון צריך להחליף מדפסת , אשמח להמלצות למדפסת המדפיסה מהר , עם עלות דיו סבירה ולא מטורפת

תודה
דגם המדפסת ישן, אבל הרבה עדיין עובדים ם המדפסת הזאת, ראשי דיו מקוריים למדפסת הזאת הם מדגם lc1240 כרגע גם אם היית רוצה לנסות מקורי זה היה עולה לך הרבה כסף וגם כרגע אין להשיג (חוסרים מתקופת הקורונה אצל היבואן) תוכל לנסות לקנות שחור תואם נוסף זה ממש זול זה עולה בערך 14 שקל מצרף לך לינק
דיו תואם Brother LC1240

1240 מקוריים אפשר עדיין למצוא (לעומת ה1280 שהייצור שלהם הופסק בתחילת השנה בלי קשר לקורונה)
במצבו לא הייתי משקיע גרוש על המדפסת וישר רוכש חדשה
וכמו שרשמתי לו כרגע אין ליבואן הרבה מדפסות דיו קטנות כי המפעלים בחו"ל עוד לא חזרו לתפוקה מלאה

gili667

Member
מיכל חליפי, כל קודמיו מאותה חברה/ הזמנה היו תקינים

ניסיתי בכל מיני צורות, לא עזר

יש טעם לנקות היכנשהו? כדי שחישנים יזהו?

השאלה אם יש טעם לנסות מיכל חדש, דהינו עד כמה נפוצ בעית קריאת חישנים מול בעיה בחישנים

תודה

תראה .. רוב הסיכויים שבמקרה הטוב צריך *רק* להחליף את הכרטיסון חיישנים ומדובר כאן בדגם ישן שאני לא בטוח שיש לנו (אני עובד במעבדה של ברדר) כאלו , אפילו ישן מפרוקים וזה עוד לפני שדיברנו על בעיות של איכות הדפסה במידה וקיימות עקב שימוש מרובה במיכלים תואמים ...
תיקון כזה יכול להתחיל בסביבות ה250-300 ובמחיר כזה אולי שווה כבר לשקול רכישה של מכשיר חדש

gili667

Member
תיקון בטח לא שווה ועדיף לקנות אחרת , המלצה?

שווה לנסות לנקות היכנשהו? היכן החישנים נמצאים?

gili667

Member
אשמח גם להמלצה על מדפסת עם תכונות דומות , מהירות הדפסה , ודיו לא יקר

gili667

Member
מיכל חליפי, כל קודמיו מאותה חברה/ הזמנה היו תקינים

ניסיתי בכל מיני צורות, לא עזר

יש טעם לנקות היכנשהו? כדי שחישנים יזהו?

השאלה אם יש טעם לנסות מיכל חדש, דהינו עד כמה נפוצ בעית קריאת חישנים מול בעיה בחישנים

אשמח גם להמלצה על מדפסת עם תכונות דומות , מהירות הדפסה , ודיו לא יקר

תודה

gili667

Member
מה יקרה אם אכפה כיבוי על המדפסת? [הוצאה מהחשמל?

כרגע לא ניתן לכבות את המדפסת , לחיצה על לחצן כיבוי מעלה הודעה שהמדפסת עסוקה ולנסות מאוחר יותר [גם מאוחר יותר אותו הדבר]

למעלה