מדרגים ומשפיעים בתפוז
אנשים

מדרגים ומשפיעים בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

גם השבוע, פורום מוזיקה שחורה מזמין אתכם לדרג ולהשפיע על המצעד השבועי של הפורום: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=205&MessageId=122674835
ביום רביעי הקרוב יתארח הכירופרקט ד"ר אריק פרל, בפורום פרחי באך וישיב לשאלות הגולשים בנושא שיטת "החיבור מחדש" - THE RECONNECTION. שרשרו לו שאלות כבר עכשיו! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2073&MessageId=122780751
תמיד דמיינתם יהיה לשחק בהישרדות, לארגן אסטרטגיות, לכרות בריתות? אז תפסיקו לדמיין! 20 מתמודדים עומדים לצאת למסע וירטואלי יחיד במינו, הישרדות ניו זילנד, ההרשמה מתחילה עכשיו, אולי אתה תהיה השורד האחרון? http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=33026

שלומיתת

New member
../images/Emo207.gif שאלון-מעפן-כלשהוא

שם: גיל: מוריד שירים? מתוכנה? אם כן איזו? אוהב את המחשב שלך? למה? יש לך עבודה? אוהב אותה? מבקר הרבה בים? ובבריכה? יש לך אבוב? מה אתה אוהב לראות בטלויזיה? היית יכול להסתדר בלי מחשב וטלויזיה לחודש? טוחן מול הטלויזיה והמחשב? מה האייקון המועדף עליך בתפוז? מחייך הרבה? אוהב את נינט? שומר כשרות? מתי אתה הולך לישון בד"כ? מה דעתך על הומואים? יש לך אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? אוהב סאדו/מאזו? מה הצבע המועדף עליך? מה הארץ המועדפת עליך? אוהב חריף? יש לך מצלמת אינטרנט ומיקרופון? מדבר הרבה איתם? מקשיב הרבה למוזיקה? אתה חושב שמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחייך? היית בסופרלנד? יש לך אנטי וירוס במחשב? מדאיג אותך המשבר הכלכלי? שותה מהברז? חוסך במים? ובחשמל? כמה זמן אתה במחשב ביום? מהי החיה המועדפת עליך? יש לך בלוג/שוקס/מייספייס/פייסבוק? חושב שאתה יפה? מתאפר? שם לק? מה אתה חושב על תרבות האימו? מה אתה חושב על רוק יפני? הירח או השמש? יוצא עם חברים? עד לאיזו שעה? יש חבר/ה הכי טובה? כמה זמן אתם מכירים? מאיפה?

שלומיתת

New member
צ'ופצ'יק ../images/Emo3.gif

שם: שלומית גיל: מתקרבת ל18 :| מוריד שירים? מורידים בשבילי! מתוכנה? אם כן איזו? מה אכפת לי
אוהב את המחשב שלך? מחבבת למה? ככה יש לך עבודה? כרגע לא אוהב אותה? מבקר הרבה בים? לא :S בקיץ האחרון ממש לא ובבריכה? כנ"ל יש לך אבוב? לא מה אתה אוהב לראות בטלויזיה? האח הגדול!!! וחברים,הרבה היית יכול להסתדר בלי מחשב וטלויזיה לחודש? מן הסתם יהיה לי קשה אבל אני אשמח לנסות! כל עוד יהיו לי עיסוקים מעניינים אחרים טוחן מול הטלויזיה והמחשב? כן מה האייקון המועדף עליך בתפוז?
מחייך הרבה? משתדלת אוהב את נינט? ממש אבל ממש לא שומר כשרות? כן מתי אתה הולך לישון בד"כ? 12-1 מה דעתך על הומואים? אין דיעה יש לך אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? אכן אוהב סאדו/מאזו? לא מה הצבע המועדף עליך? סגול מה הארץ המועדפת עליך? ישראל
אוהב חריף? כן יש לך מצלמת אינטרנט ומיקרופון? מיקרופון יש, מצלמה אין מדבר הרבה איתם? ממש לא מקשיב הרבה למוזיקה? כן אתה חושב שמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחייך? כן היית בסופרלנד? כן יש לך אנטי וירוס במחשב? נראה לי שכן מדאיג אותך המשבר הכלכלי? האמת שלא ממש, כי אני לא מרגישה ממש פגיעה. אבל אני כן מתעניינת.. שותה מהברז? כן חוסך במים?
אני אשתדל יותר ובחשמל? אני פסדר כמה זמן אתה במחשב ביום? הרבה יותר מדי מהי החיה המועדפת עליך? אין יש לך בלוג/שוקס/מייספייס/פייסבוק? יש חושב שאתה יפה? אני פסדר מתאפר? כן שם לק? ברגליים מה אתה חושב על תרבות האימו? גועל נפש מה אתה חושב על רוק יפני? לא יצא לי לשמוע. אבל זו שפה מעצבנת הירח או השמש? מה איתם? יוצא עם חברים? כן עד לאיזו שעה? לאדעת יש חבר/ה הכי טובה? כן כמה זמן אתם מכירים? 5 שנים מאיפה? בצפר

../images/Emo204.gifמי.

שם: שירן גיל: כמעט 18 מוריד שירים? כן מתוכנה? אם כן איזו? אוהב את המחשב שלך? לא ממש למה?כי אמאשלוזונה יש לך עבודה? שבוע הבא מתחילה אוהב אותה? מוקדם לומר מבקר הרבה בים? לאחרונה כן ובבריכה? לא יש לך אבוב?לא מה אתה אוהב לראות בטלויזיה?דברים טובים היית יכול להסתדר בלי מחשב וטלויזיה לחודש? ב"ה, כן טוחן מול הטלויזיה והמחשב? לא יותר מידי מה האייקון המועדף עליך בתפוז?
מחייך הרבה? כה אוהב את נינט? לפעמים שומר כשרות? הלוואי מתי אתה הולך לישון בד"כ? מאוחר מה דעתך על הומואים?נשמות יש לך אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ?מסנ אוהב סאדו/מאזו?
מה הצבע המועדף עליך?ירוק מה הארץ המועדפת עליך?הייתי רק בישראל אז... אוהב חריף?כן יש לך מצלמת אינטרנט ומיקרופון?כן מדבר הרבה איתם? ממש לא מקשיב הרבה למוזיקה?כה אתה חושב שמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחייך?כה היית בסופרלנד?כה יש לך אנטי וירוס במחשב?כה מדאיג אותך המשבר הכלכלי? חח שותה מהברז? לפעמים חוסך במים? לא ובחשמל? מנסה כמה זמן אתה במחשב ביום? לא הרבה מהי החיה המועדפת עליך? סנאי יש לך בלוג/שוקס/מייספייס/פייסבוק? פייסבוק חושב שאתה יפה? לפעמים מתאפר?לפעמים שם לק?לפעמים מה אתה חושב על תרבות האימו? לא משהו מה אתה חושב על רוק יפני? לבריאות הירח או השמש? ירח
יוצא עם חברים?כן עד לאיזו שעה?תלוי יש חבר/ה הכי טובה?כן כמה זמן אתם מכירים? 6 שנים מאיפה? בצפר.

amitshilo

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo41.gif../images/Emo220.gifיואב דגני משיק אלבום../images/Emo220.gif../images/Emo41.gif

ב-30 באוקטובר יואב דגני, זמר ויוצר בתחילת דרכו משיק רשמית את אלבומו הראשון "ימים אחרים". אחרי שהוציא שלושה סנגלים ("אהבה עיוורת", "אם לא את" ו-"סיפור עצוב") שנקלטו היטב במצעדים השונים סוף סוף זה קורה! האלבום יוצא לאוויר העולם וניתן למכירה!
אנחנו מזמינים אתכם להתרגש איתנו בהופעה משמעותית מאין כמוה ולהיות בין הראשונים שנחשפים לאלבום של אחד היוצרים הכי מבטיחים ומרגשים שיוצרים כיום.
ההופעה תתקיים ב-30.10, בתאטרון תמונע שבת"א בשעה 22:00.
אסור לפספס!
נתראה שם
הפורום הרשמי של יואב דגני.
המייספייס

למעלה