מהוא הפרק האהוב עליכם העונה?

Growler

New member
מתלבט

אהבתי מאוד את "אל תוך הדאלק". היה אדיר, מותח ומלהיב. אבל, כמה אפשר כבר לכנות את הדוקטור "דאלק טוב"?
אני מרגיש שאם כמו בפרק הראשון, הכותבים ניסו ללכת על בטוח ולחזור על מוטיבים שהוכיחו את עצמם כבר בעבר.
בצד השני, יש את "רובוט משרווד". פרק חביב המזכיר שיש גם קצת פנטזיה בסדרה (לא רק מדע בדיוני). מצחיק רצח לעיתים ועם מסר מתוק בסוף. מי ייתן וכולנו נהפוך לאגדות יום אחד

matteryou2

New member
ליסן הוא האחד שלי. ללא ספק. =)

היתה לי בעיה עם הפרק שלך. ראיתי שחרור פיראטי שלו בצפיה ישירה מסודרת והנחתי שתאריך יציאת הסדרה הוקדם. הנחתי שזה הפרק הראשון, לפני שהבנתי שהעונה בכלל עוד לא התחילה... והרסתי לעצמי את הפרק.

Growler

New member
פרק טוב

אני דווקא לראשונה מאז ראיתי את הדוקטור לראשונה, החלטתי דווקא לא למהר. לרוב אני רואה את הסדרה בזמן אמת, אבל הפעם חיכיתי עד הפרק האחרון ואז ראיתי את כל העונה ביומיים.
בדיעבד זה ישתלם, כי לדעתי ההתחלה הייתה קצץ חלשה, אבל לראות שישה פרקים ברצף הקפיץ אותי ישר לחלק המעניין

ובקשר לליסן. אחלה פרק. אבל הסוף הוא קצת יהיר לטעמי. אמנם זה מרומז, ואולי אני הכללתי, אבל הרגיש לי כאילו אומרים שמשהו שקרה לדוקטור בהיותו ילד השפיע על כל היקום (או לפחות על כל האנושות). קצת מוגזם.

למעלה