מהו גבול המותר שבו איש תקשורת מפעיל את קשריו לצורך אבלו הפרטי לגמרי?

אבח"י

Well-known member
האם אני היחיד שמסע האבל על מותה של מירית הררי יצא לו מכל החורים?
כמה אפשר להכיל את הדמעות, הדיבורים של בן זוגה ובנותיה? למה הכל צריך להעשות בערוצי התקשורת השונים?
איפה האישי, הפרטי.. לפי כמות הכתבות, הקדימונים אפשר לחשוב שאושיית ציבור ממדרגה ראשונה הלכה לעולמה, אבל זו אשה צנועה ומקסימה שעשתה טוב, ובן זוגה, מנצל את היותו איש תקשורת מחובר, ומוביל סדרת כתבות מביכות עליה.
תן לה למות בשלום.
תתאבל לבד.
היא לא היחידה שהלכה לעולמה מסרטן.
די כבר!

דיברגנט חדש

Well-known member
האם אני היחיד שמסע האבל על מותה של מירית הררי יצא לו מכל החורים?
כמה אפשר להכיל את הדמעות, הדיבורים של בן זוגה ובנותיה? למה הכל צריך להעשות בערוצי התקשורת השונים?
איפה האישי, הפרטי.. לפי כמות הכתבות, הקדימונים אפשר לחשוב שאושיית ציבור ממדרגה ראשונה הלכה לעולמה, אבל זו אשה צנועה ומקסימה שעשתה טוב, ובן זוגה, מנצל את היותו איש תקשורת מחובר, ומוביל סדרת כתבות מביכות עליה.
תן לה למות בשלום.
תתאבל לבד.
היא לא היחידה שהלכה לעולמה מסרטן.
די כבר!
ה-TV פועל עפ"י % רייטינג וכנראה שיש רייטינג, אחרת לא היו נותנים לזה לקרות.
אפשרות שנייה, שמרחמים עליו ומוכנים לאבד רייטינג עבורו.

dory30

Well-known member

מהו גבול המותר שבו איש תקשורת מפעיל את קשריו לצורך אבלו הפרטי לגמרי?​

לך תדע עד כמה הוא משתף עם זה פעולה? והאמת, נראה שנגמרו לתכניות החדשות הנושאים, ממחזרים כתבות. אני בקושי רואה מהדורות מרכזיות, אולי רבע שעה בהתחלה ואז מעביר למשהו יותר נורמלי. בלי קשר, אני מאחל לדידי היקר שלא יידע צער. זה אובדן נורא.

dilia snake

Well-known member
אני לא יודעת אם זה באמת פרוטקציה או שיותר מתעניינים בה בגלל שהיא אשתו או שהיא פשוט דיברה על זה יותר.

אבל אני גם חושבת שהוציאו את זה מפרופורציות לגמרי, הרבה אנשים מתים מסרטן וממחלות קשות יותר ואף אחד לא עושה מזה ביג דיל.

Lhuna3

Well-known member
לא הייתי מנסחת את זה כזה בוטה, אבל האמת שגם עלי זה קצת מעיק ומרגיש מוגזם.

יש פה עיניין של "ביצה ותרנגולת" או מעגל שמזין את עצמו:
מירית הררי פירסמה את הגיגיה ברשתות החברתיות מאז שאובחנה כחולת סרטן.
להגיגים הללו היו אוזניים קשובות ברשת והיא הפכה ל"אושיית רשת" (כמה שאני שונאת את הביטוי הזה).
בגלל שהיא הייתה נשואה לאיש תקשורת מפורסם, ההגיגים הללו קיבלו במה באתרי תקשורת מפורסמים יותר (כמו טור ב-ynet). ככל שהפרסומים שלה קיבלו יותר מרכזיות כך הפרסום שלה התגבר.

כשהיא נפטרה , מכיוון שהייתה מפורסמת (כבר בזכות עצמה) ניתנה במה נרחבת לנושא פטירתה. מכיוון שבן זוגה מפורסם אז היה את מי לראיין ולעשות "כתבות צבע".
העיניין בה ידעך עם הזמן.
להערכתי זה יקרה בימים הקרובים שכן שבוע שעבר היה 30 למותה.

למעלה