מהו המשפט הכי משמעותי

מהו המשפט הכי משמעותי../images/Emo23.gif

שאמרה לך אמא בחייך שאת נושאת אותו עמך ואינך שוכחת........

שירשולי

New member
אממ משפט...

את חזקה,אם שרדת את זה את יכולה לשרוד ,הכל והיא כל כך צודקת,זה לא יאומן,עד כמה. והיא האישה שמחזקת,שמלטפת,וגם שכועסת,שצריך. איין כמו אמא.

netab02

New member
"ואם כולם יקפצו מהגג, גם את תעשי את זה?"

לא יודעת אם זה הכי משמעותי, אבל זה הדבר הראשון שנזכרתי בו, והמשפט הזה בהחלט הנחה אותי הרבה פעמים בחיים. תודה, אמא

riki tiki tavi

New member
"תפסיקי לשאול אותי ותעשי מה שאת רוצה"

כשהייתי ילדה אז כל דבר שהייתי מבקשת רשות באופן שיטתי הייתי מקבלת "לא". ולא משנה מה זה היה. אז יום אחד התעצבנתי על זה וכתשובה קיבלתי את המפשט הנ"ל. לדעתי זה היה הדבר הכי מועיל ששמעתי מאמא שלי בחיים. לעשות מה שאני חושבת לנכון, בלי לבקש רשות מאף אחד - צעד גדול לעבר העצמאות. זה מלווה אותי עד היום.

שhira

New member
מרשה לי לאמץ אותו עוד כמה שנים

אני מניחה שבתור הורה קשה להגיד כזה דבר, בכל גיל אבל לגעתי הוא נותן המון כח וביטחון (כל עוד לא בא אחריו.. אמרתי לך או ידעתי)

gines 5

New member
יש שניים...אפשר?

האחד ליווה אותי מילדות :"אז אני אומרת לך עוד פעם....!" והמשפט השני המשמעותי שאמרה לי ונחתם אצלי נאמר לפני כמה חודשים: "אני גאה שיש לי בת כמוך...!"

אנילה1

New member
אמי הייתה ניצולת שואה, ולי היא הנחילה את

המשפט המצמרר הבא,"מי שמת מת, ומי שחי צריך להמשיך לחיות". שבזמנו היה נכון, כי אחרי השואה, הם היו צריכים לבנות את עצמם מחדש. אסור היה להם להשאב לעבר למשפחות שנרצחו. היום זה נשמע נורא. לי זה עזר אחרי שעשיתי אדפטציה לזמנים שלנו. הפירוש שלי היה ש"מה שהיה היה, צריך להמשיך הלאה, אין טעם להביט לאחור".

זה מה שעולה בדעתי כרגע

ובעצם כבר הזכרתי זאת כאן "לא חשוב עם מי תתחתני - אדום, צהוב, ירוק - העיקר שהיה בן אדם" אני לוקחת משפט זה להרבה מקומות בחיים - החיצוניות של האדם, הדת שלו, הגזע שלו, מעמדו הסוציואקונומי וכו', אינם חשובים, חשובה רק האישיות, האם הוא בן אדם.

אמא שלי לא ידעה לומר לי את זה

בהחלט היה חשוב לה לומר לי: שאני עם גרוש אתחתן רק "על גופתה המתה" אגב...... אני נשואה לו כבר 26 שנה.

עיילה2

New member
לא רוצה להרוס את השרשרת..

לצערי עלו לי משפטים שלא מתאימים למשפטים החיובים שנכתבו פה.. אז אשמור לפעם הבאה!!

למעלה