מהי מטרת ההישרדות

מהי מטרת ההישרדות

להמשיך את המינים? ולשם מה קיימת המטרה הזו?
אם לבן אדם יש מודעות לפעולות שלו, אז מה לדבר האדיר הזה שיצר את האפשרות של האדם להגיע למודעות,חסר מודעות בעצמו?

ועוד שאלה בקשר לגלגולי נשמות

יש מלא סיפורים בעולם,וגם בעדה הדרוזית בישראל סיפורים מדוייקים על גלגולי נשמות והוכחות לכך.

אז סיבה אחת שלכם תהייה: הם משקרים,מדמיינים וכו'..

אם לא זאתי התשובה שלכם איזו תשובה הייתם נותנים?

Gidi Shemer

New member
צודק. מדע זה פרימיטיבי

וספורי גלגולי הנשמות רק מוכיחים את זה.

אני איתך דניאל, וגם חייב לציין שמעולם לא האמנתי בכל ספורי ישו ואלהים עד שהתחלתי לקרוא את כל העדויות על אותם אלו שחוו את ישו בחיים שלאחר המוות ואז חזרו לחיים. זה בדיוק מה שעזר להבין את מציאות המשיח. מדענים לא יבינו את זה ובגלל זה הם מתכחשים לישו.

גידי אתה ציני? :)

בכל אופן בקשר לחוויות המוות של האנשים, לדעתי האמונות שלהם בחיים האלה מתערבבות עם כן משהו רוחני, ובגלל זה אנשים מדתות שונות חווים קצת שינויים בחוויות הרוחניות ולא שבאמת ישו נמצא אי שמה חיי וקיים.

Gidi Shemer

New member
אני לא מסכים איתך

אתה מקבע את עצמך (קצת בדומה למדע). חוויות רוחניות הן חוויות רוחניות ואם זה מה שאנשים מעידים עליו אני הולך עם זה.

אני לא חושב שישו חי וקיים. ברור שהוא מת, אלא שהם (המתים) ביקרו בעולם שלו. אם אתה לא מאמין בזה, אתה בטח גם אחד מאלו שלא מאמינים בתקשורת חוצנים. יש המון אנשים שעברו את החויה הזו של תקשור עם ישויות אור. אני מקווה שלפחות במקרה הזה אתה מאמין שהישויות קיימות.

יותר הגיוני וסביר להניח

שבמקרים של מוות קליני כן מתערבבת איכשהו חוויה רוחנית בחוויה של אמונה סובייקטיבית.

בקשר לחוצנים וכאלה אין לי מושג. אישית לא פגשתי אבל הכל יכול להיות.

Gidi Shemer

New member
סורי, לא קונה. יותר הגיוני וסביר זה משהו מאד

אישי ומאד מוטה. לא רוצה לומר שאתה פרימיטיבי כמו המדע, כי אני משוכנע שלא, אבל הסבירות שאתה מציע פה היא מקובעת.

לפני כמה מאות בשנים היית אומר שמאד הגיוני וסביר שכל בוקר השמש זורחת, נעה בשמיים ונעלמת בערב, ולמחרת יש שמש לגמרי חדשה שעושה את אותו מסלול. הרבה יותר הגיוני מאשר שיש רק שמש אחת ושהכדור הארץ סובב סביבה.

אני מניח שגם לא חווית מות קליני כך שכן, חוצנים וישויות אור הם אלו ששולטים בנו. יש המון עדויות לכך. יש אגב פורום חוצנים ום פורום ישויות אור בתפוז. אתה יכול לקרוא את עדויותיהם של האנשים. אני מבחינתי שוכנעתי שהם צודקים וכל השאר פרימיטיבים.

Gidi Shemer

New member
ועכשיו אני קולט משהו

איך התגלגלנו לדיון הזה בפורום אבולוציה?

אני לא אומר שכל מה שנראה הגיוני הוא אכן כך

הטענה "יש רק הגיון אחד" זה גם הגיון זמני. אתם צריכים לצאת מהקופסא האטומה של האבולוציה ולהבין שיש גם עולם נסתר מאחורי החושים וההגיון השכלי הפשוט.

Gidi Shemer

New member
אבל מה הקשר בין אבולוציה וקיום או העדר נשמות

ורוחניות?

אם יש חוצנים או ישויות אור, או גלגולי נשמות- איך כל זה קשור לאבולוציה?

הכל קשור להכל :)

כל התהליך הוא גוף אחד..ואחריו יש עוד "גופים" רבים אחריםם :)

זו הטענה שמתגבשת אצלי לאחרונה

בלי להעליב חס וחלילה..
המסקנה היא שיש אנשים שיכולים להיחשב חכמים מאוד אבל חסרה להם סוג של אינטלגנציה רוחנית..

:))
:((

Gidi Shemer

New member
סורי, אני גם לא חכם מאד

וגם אין לי אינטליגציה רוחנית במיל

Gidi Shemer

New member
ממש לא חבל ולא עצוב

אני אדם מאד שמח בחלקי. יודע מה אני כן ויודע מה אני לא.
ואתה?

אם כל אחד יהיה שמח בחלקו

זה לא יהיה הכי טוב. כי יהיו שישמחו בחלקם שהם רוצחים להבדיל,או גנבים או פדהופילים להבדיל.

כולם צריכים להתחבר למשהו אחד חדש ורוחני. ואז תבוא ישועה אמיתית לעמך ישראל ולבריאתך העולם.

למעלה