מה אומרים על פרפר שנכנס לחדר או משהו כזה?

בדיוק מה שאומרים שדבורה נכנסת...

shoo fly

סויה 1

New member
ברשותך הקיסרית...אוסיף ../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif....

|פרפר הנכנס לבית מסמל מזל טוב. ועוד על פרפרים: אם הפרפר הראשון שראיתם העונה הוא לבן,המזל הטוב ילווה אתכם כל השנה. אם הפרפר הראשון שראיתם העונה הוא חום-המזל יהיה רע...
שלושה פרפרים עפים יחד-סימן רע. לראות פרפר בלילה-סימן רע מאוד.(מוות מתקרב)
ואמונה סקוטית אומרת שפרפרים אדומים הם התגלמות של מכשפות.

סויה 1

New member
שיא העונה היא תקופת האביב... ../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif

הפרפרים פעילים כל השנה,חוץ מימי החורף הקרים והגשומים. וכאמור שיא פעילותם היא עונת האביב. בעונה זו יש הרבה פרחים וצמחים,וזו גם עונת הרבייה דבר שמבטיח להם מזון בשפע.

האם פרפרי עש נכללים באמונות הללו ?

שכן לפי מיטב ידיעתי ורדיפתי אותם,הם נמצאים כל השנה...

TAINTED SAINT

New member
בארי ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif בסיוטי הגרועים ביותר לא.....

דמיינתי אותך בבגדים אכולי עש ומדיפי ניחוח נפטאלין..... ידידי,רוצה עצות לגבי מספר עכבישים ידידותיים לגידול בבית שיעזרו לך במלחמתך בעשים ? [ולידיעתך,נפטאלין נאסר למכירה בארץ בגלל שהוא מסרטן,אל תעשה שטויות....] אתן לסויה לענות לך,אוסיף במקרה ויעלה הצורך. T\S

עזוב אותנו מנפטאלין ושאר מרעין...

אני עם עכבישים מסתדר נהדר ואפילו אני מגדל אחד בבית. קוראים לו נוח והוא משוטט חופשי בחדר וצד להנאתו זבובים,יתושים... מה אתה אומר על זה ???

TAINTED SAINT

New member
בארי ידידי ../images/Emo106.gif ../images/Emo70.gif על נוח העכביש ../images/Emo70.gif

רק....איך לומר לך זאת ידידי....אני מגדל כ200 טרנטולות,כ 70 עקרבים,כמה אלמנות שחורות,אתה באמת לא רוצה את כל הפרוט כאן.... אתה מוזמן לקפה בביקורך הבא בירושלים,והבא עמך מצלמה...לא תתאכזב,ותצא עם כמה תמונות למזכרת..... T\S

מה שמם של העכבישי בית האלה ?

שחורים - חומים עם פסים לבנים מקפצים לעיתים קרובות למדיי בדילוגי איילה ? תמיד עניין אותי לדעת לאיזה מין שייך נוח.

TAINTED SAINT

New member
עכבישי זאב...ראה לינק מצורף ../images/Emo13.gif

רק שהם טובים לחיסול תיקנים על הרצפה,לא לעשים מעופפים.... היתרון הענק בעכבישים הללו הוא שבגלל היותם עכבישים נודדים,הם לא טווים קורים,ולא "מלכלכים" את הבית. http://www.imagefap.com/image.php?id=2135008875 עכבישי בית שיעזרו לחסל עשים ושאר מעופפים הם משפחת ה"רעדניים",או 'אבא ארך רגלים' בלשון עממית. הבעיה היא שהם טווים קורים בפינות... אם אתה אוהב את ביתך כמו בסרטים של "משפחת אדמס" אז אין שום בעיה... http://www.usq.edu.au/spider/find/spiders/images/508A10.jpg בהצלחה
T\S
מה הגודל של נוח שלך ? לפי התאור הוא שייך למשפחת העכבישים הקופצים,מאוד קטנים ופעילים,בערך 1-2 ס'מ בגודלו,ונראה ככה פחות או יותר ? http://i14.photobucket.com/albums/a327/Thornius/JumpingSpider.jpg ? ? ?

מה לחסל תיקנים ??????

מה אתה משוגע ???? הוא יהרוג לי את משה !!! משה !!! תתחבא !!! נוח מחפש להרוג אותך...!!!! ולמי שלא הבין,יש לי גו'ק ושמו משה,גם כן מסתובב חופשי חופשי ברחבי החדר... ונוח שלי הוא בגודל המדוייק של 1 סנטימטר ועוד 4 מילימטרים לאורך ולרוחב הוא מתקיים על סך 1 סנטימטר ומילימטר בודד. משה קצת יותר גדול,בעצם הרבה יותר גדול... זהו.

סויה 1

New member
עש גדול ושחור הנכנס הביתה.... ../images/Emo189.gif../images/Emo204.gif

|הוא נפטר ...אשר התגלגל אל גופו של העש...

למעלה