מה אני?

• פותח הנושא y1888
  • פורסם בתאריך

y1888

New member
מה אני?

אני גבר בן 27 אולם לא קיימתי יחסי מין מעולם למעשה גם לא היו לי מערכות יחסים משמעותיות (או לא) מעולם. זה לא שאין לי חברות וידידות אני בסהכ בחור חברתי מאוד רק שלאינתימיות קשה לי להגיע זהו בדיוק , שאני כן מתענין במין (אני מאונן למרות שהפנטזיות על המין השני שלי לא מיניות) אני מרגיש פחד והתרגשות לא נעימה כאשר אני חש משיכה מינית למישהי, מין פחד משתק כזה כמו זה שאומר לך לא לקפוץ מהגג כאשר אתה עומד על הקצה בעבר הרגשתי א-מיני ועד גיל 17 לא הבנתי שאני צריך להיתענין בבנות, מאוחר יותר גם שהבנתי את זה לא נימשכתי לבנות עד גיל 22 אולם אז הכל הפחד המשתק שרק מתגבר עם השנים. אני לא מרגיש אמיני רק חושב שלחוסר הניסין שלי יש חיזוק חיובי אני לא בתוח עם זה הפרום הנכון בשבלי (אולי זה פורום התמיכה הפסיכולוגית) מה אתם חושבים?

אישית אתה נשמע לי כיורם ../images/Emo13.gif

טוב, יכול להיות שאני טועה, תתקן אותי אם כן. כשאתה מאונן, על מה אתה חושב? קשה לך להגיע לאינטימיות אבל לא היית בחברת בחורה אף פעם... אם אתה רואה תמונה של בחורה שנחשבת יפה, או בחור ואין לך רצון "לעשות" אותם, זאת ההגדרה של אסקס. כמובן שזה בסדר להיות ככה, העיקר להרגיש בנוח. גם אם כן וגם אם לא, אתה מוזמן לקהילה, הרי אני הטרו, כאן אין הגבלות על שום דבר.

הטרוסקסואל

יש הומוסקסואל שזה בן אדם שנמשך לאותו מין. אסקסואל שזה בן אדם שלא נמשך לאותו מין או למין הנגדי. בי-סקסואל שזה בן אדם שנמשך לשני המינים. והטרוסקסואל, למין הנגדי. המהדרים מוסיפים גם מטרוסקסואל, גבר חובב נשים אבל מתנהג כמו הומוסקסואל מבחינת טיפוח אישי...

p019

New member
ברוך הבא.

נשמע לי שאתה יודע שאתה לא א-מיני. כנראה אתה באמת צריך למצוא דרכים לקבל עזרה להתמודד עם הפחדים שלך. וברגע שמודעים לזה, אין תעם להמשיך לסבול במקום לקבל עזרה. בכל מקרה, כולם מוזמנים לפורום.

למעלה