מה אפשר לעשות כדי..|זבנג|

ביתברל

New member
מה אפשר לעשות כדי..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שיהיה קונדומט בבית הספר??

תות15

New member
../images/Emo11.gif

יש לי יותר עצות בסגנון "מה לא לעשות"- *אוקיי אז צריך להוכיח למנהלים בצורה חד משמעית שאתם שוכבים..? אפשר לגרום למנהל לתפוס אתכם שוכבים אצלו בחדר.. *אפשר לתלות קונדומים ברחבי הבצפר בליווי סטיקרים בסגנון: "גמני זקוק להם". *אפשר לחטוף מורה ולהפוך אותה לקונדום ענק, ואז שחצי שכבה תתחפש לזרעונים ופשוט "להכנס בה", אני בטוח שזה יעשה פורום חיובי
ואפשר לעשות משו באמת באמת לא הגיוני ולגיטימי- לכתוב מכתב למנהל ואם זה לא הולך אז גם לעירייה ולמשרד החינוך ולעשות הפגנה- מקורי, נכון?

eviv

New member
אני חושב...

אני חושב קודם כל שצריך לברך על הרצון ו/או היוזמה הברוכה... חוץ מזה, בגלל שעניין הקונדומט הוא עניין חדשני ואנחנו עובדים עם מערכת שהיא דיי שמרנית קרי משרד החינוך או בית הספר. כל בית ספר יש לו את האופי שלו, יש כאלה פתוחים יותר ויש כאלה סגורים יותר... לפי דעתי המהלך שצריך להיות זה לברר עם חברות אשר הם יכולות לבצע את הפרוייקט לאחר מכן ליצור קשר עם גורמים תומכים, אם זה וועד ההורים ואם זה גופים אחרים שישמכו לתמוך, אולי הוועד הישראלי נגד אידס(?) או אגודות רפואיות וכו'. ולאחר מכן לנסות להעביר את זה במועצה הבית סיפרית ואם עובר או לא עובר במועצה הבית סיפרית לנסות לשכנע את ההנהלה. כמובן שזה תלוי באופי בית הספר בעיר אפשר בכל מיני דרכים אחרות, אפשר ישר ללכת למועצה אפשר לדלג על המועצה ולהציע זאת לבית הספר, אפשר לעשות זאת דרך וועד ההורים הבית סיפרי וכו'... אשמח אם תפרטי מאיפה ומה אופי העיר ובית הספר כדי שנוכל יותר לדבר פרקטית ופחות תיאורטית. אביב סלע

../images/Emo45.gif

הגיע הזמן שאנשיפ יתחילו לפקוח את העיניים לעובדה שתיכוניסטים כבר שוכבים בעידננו, אין מה לעשות, אני ממש בעד אם יתקינו קונדומטים, לפחות בשכבות י"ב.... ככה זה יהיה יותר סולידי. אני כבר ממזמן לא במועצת נוער... אבל מה אתם אומרים להעלות את זה בועידה הארצית או משו? וואי פאק בעצם הבאה היא במאי לא? אני זוכרת נכון? קיצר אם למישו בא לעבוד על זה אז בכיף... אני אדבר עם היו"ר אצלנו בעיר לגביי התיכון שלי.... יום נעים!!!!

למעלה